Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

pójdzie potem jako vintage spider dial, fuchsia bezel, dobrze zyczysz ;) niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi ;)

Pozdrawiam,

Janek

Znowu jątrzysz. A żeby Ci tak lakier na tarczy "w pajęczynkę" popękał i bezel wyblakł! :P

Bezel to mu już wyblakł na wczorajszym zdjęciu to wygląda jak root beer a dzisiaj malina .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Gdybym z lewej strony postawił hulka za 67 a z prawej kolekcje: JLC master Control date, explorer i moonwatch to nawet sekundy się nie zastanawiam. Tymbardziej że całą kolekcje kupuje z butiku a nie używkę , z drugiej ręki to zawsze używka. Oczywiście kombinacji może być wiele ale to pokazuje szaleństwo z zielonym :-)

Edited by Makao

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

pójdzie potem jako vintage spider dial, fuchsia bezel, dobrze zyczysz ;) niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi ;)

Wynagrodziła i starczy :D

jedyna słuszna korona..choć też potrafi być zaraźliwa ;) trzymajcie się Rolexowscy !

post-111278-0-76648700-1586433196_thumb.jpg

Edited by Krakus1

Wadim, to ma być pewien rodzaj prowokacji, czy raczej przedstawienie stereotypu szczęśliwego człowieka? ;)

Czy w YM, którego fajne zdjęcia wstawił właściciel jest inaczej wyprofilowana (podcięta głębiej przy uszach, bardziej zaokrąglona) koperta?

Mam omamy wzrokowe, czy tak jest w rzeczywistości? 

Na to jest jedyny sposób, nie kupować i proceder umrze śmiercią naturalną. Z drugiej strony trzeba mieć nieźle nawalone pod kopułą, żeby kupić Hulka za 67tyś.

Trzeba mieć podobnie nawalone żeby kupić za 45k. Tak samo dla kogoś kto ma 1000 miesięcznie kupno zegarka za 5k to trzeba mieć coś z głową. Kwestia posiadanej kasy i potrzeb. Masz wolne kilka baniek to 20k nie robi różnicy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Wadim, to ma być pewien rodzaj prowokacji, czy raczej przedstawienie stereotypu szczęśliwego człowieka? ;)

Why not both? :D

@MasterMind - Dobry żart, paskowej inspiracji wart, specjalnie dla Twojego DJ:

https://magazine.bulangandsons.com/strap-guide-rolex-datejust-white/

B&S sprzedają super paski, może kiedyś się skuszę, jak już będę piękny i bogaty. Teraz mam zajawkę na szare paski (taupe grey) i coś tam mam z Włoch zamówione... tylko na razie rzemieślnik siedzi zamknięty w kwarantannie i w sumie nie śpieszy mi się, by przysyłał swoje dzieło :P 

Zresztą ja i tak najbardziej lubię jubilee ;)

gallery_65341_4041_690576.jpg

ng6mnrm.png

Why not both? :D

Świetnie się prezentuje :P

Mam tylko wrażenie, że założyłeś sikora do góry nogami (tzn. dwunastką na dół), no chyba że wymagała tego kompozycja :wub:

Noszę na prawej i  jak ktoś przywykł do widoku zdjęć na lewej, to nie może się połapać, czy to z lewej kieszeń jest czy rękaw i na odwrót :P 

ng6mnrm.png

Guest vitriol

Zgadza się, rzut na profile pięciocyfrowego Suba i Yachta. Na pewno jest wygodniej.

Jak się nazywa zapięcie w tym YM?

W słusznie minionych czasach, Kolegę by okrzyknięto spekulantem a do akcji wkroczyła by Inspekcja Robotniczo - Chłopska :unsure:

Na szczęście żyjemy w wolnym, demokratycznym kraju i każdy może dowolnie dysponować swoim mieniem :)

Nie wszystkim się to podoba, ale żyjemy w Europie bez granic :D

1. Nie, spekulacja jest zaprzeczeniem wolnego handlu, to oczywiste. Chcesz autentycznego wolnego rynku, tęp spekulantów.

2. Demokracja obok tyranii i oligarchii nalezy do tzw. zwyrodniałych ustrojów, jak trafnie zauważył i objaśnił Arystoteles. 

3, Żyjemy w Europie pełnej granic. Najgorsze są te mentalne, dobrowolnie sobie narzucane.

:)

Nie jestem ani fanbojem, ani hejterem Rolexa, 

Czekam cierpliwie tylko na jeden model, którego niestety wciąż nie ma - czarnego Suba z cyklopem, ale na nowym mechanizmie.

Czarny Sub, obok moonwatcha na hesalicie, jest zegarkiem-ikoną. Projekt zegarka na pewno jest już gotowy. O ile nie zepsuli go na desce kreślarskiej (nie sądzę), to chyba będzie to must have każdego zegarkomaniaka. Tylko kiedy?