Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

4 godziny temu, foti napisał:

Jak będziesz szukać zamienników to spróbuj poszukać opinii w necie o danym sprzedawcy i jego zamiennikach. Jak kiedyś kiedy miałem tylko Explorera kupowałem zamienniki Inserty to one gięły się w rękach jak plastelina. Samo mocowanie w bezel było mocno ryzykowne i generowało wgnioty i wygięcia. To było 3 lata temu więc może zamienniki od tego czasu uległy udoskonaleniu. W sumie miałem kiedyś moment żeby kupić więcej kolorowych insertów do suba zamienników żeby móć dopasowywać do paska i koszulek ale ostatecznie porzuciłem pomysł. A lubie te modyfikacje.  :) Jak kupisz zamiennik to daj znać jak z twarością. Bo jak są dobrej jakości to bym chyba spróbował sam z zamiennikiem zielonym do GMT :)

Tak będę musiał zrobić, myślałem ze już ktoś za mnie zrobi risercz ;)

1dFQTya.png

Takie cos wykopalem i dzis rowniez muzycznie 😁

roli.jpg

Edited by artme

W dniu 5.09.2020 o 12:17, Just1MoreWatch napisał:

To chyba jednak pozostaje cierpliwie czekać, bo ile osób tyle informacji :)

Wczoraj zaszedłem do AD i otrzymałem informację iż informacji jest brak :D Na chwilę obecną brak jakichkolwiek informacji, nie wiedzą nic. Podobno za około tydzień coś się wyklaruje.

Spokojnie. W piątek przestali przyjmować  zaliczki a teraz tworzą algorytm kolejkowy.😄 

Faktycznie przestali przyjmowac zapisy?
Faktycznie przestali przyjmowac zapisy?

Potwierdzam ta i formacje .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1. Znajomi i handlarze
2.Vipy
3.lista- nie koniecznie w kolejnosci
Tak to widzę

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Guest tbn

No jak przepiszą z poprzedniej referencji suba, to kolejka zaczyna się w okolicy 3 lata. ;)

No jak przepiszą z poprzedniej referencji suba, to kolejka zaczyna się w okolicy 3 lata.

Bardzo duże prawdopodobieństwo ze tak się stanie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko powyżej roku to ja podziękuję.Serio jest tyle ciekawych zegarków ,że można wybierać i się dobrze bawić bez tych nowości Roleksa... ;)

3 godziny temu, foti napisał:

976f788b220de2796e5bbe0709f0bfc4.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Łojejku, śliczny !

A ja mysle, ze jesli Rolex czegos konkretnie i oficjalnie nie postanowi z listami (chocby transparentnosc) lub nie zwiekszy produkcji tak popularnych modeli, to w najblizszych latach moze sie to odbic dla niego czkawka. Jesli za stalowy zegarek (nawet jesli to jest Rolex) trzeba placic jak za Patka, AP czy Vacherona i to tylko dlatego, ze go nie mozna wyrwac z rak handlarzy, to tylko idioci albo lansiarze wybiora Rolka (a nie konkurencje) z rynku wtornego a do tego tacy goscie zaczna uchodzic za "frajerow a nie milionerow" 😎

Edited by artme

46 minut temu, Genovese_ napisał:

Wszystko powyżej roku to ja podziękuję.Serio jest tyle ciekawych zegarków ,że można wybierać i się dobrze bawić bez tych nowości Roleksa... ;)

Ja także. Swoje już odstałem, zupełnie za darmo. Drugi raz nie dam się tak zrobić :) 

Guest tbn

Możliwe, ale na razie taka strategia służy im. W sumie to nic nowego nie odkryli, przedmioty niedostępne dla przeciętnego zjadacza chleba są bardziej porządane, to przecież stare jak świat. Już Rolex ma pozycję znacznie większa niż wiele innych bardziej innowacyjnych i starszych marek, sukcesywnie idzie w górę rynku z cenami. Myśle, ze jeśli ta bańka pęknie to raczej tylko na zasadzie korekty, krótszych list. 

Narazie to zarabiają tylko Rolex i AD. Handlarze maja zamrożone miliony w Rolexach, które mało kto chce kupić za tak cenę. Oczywiście znajdzie się kilku chętnych ale za te pieniądze ja też wole AP czy VC. Wystarczy wejść na chrono24 gdzie są tysiące Subow i GMT nie wspomnę o tych jakże limitowanych ceramicznych Daytonach, których jest około 500 sztuk. 
Sytuacja z Rolexem zaczyna mi przypominać sytuacje z polskimi srebrnymi monetami, które kolekcjonowałem za dzieciaka. 100 tys nakłady w dwa dni rosły z 100 zł na 900 zł. Jak to się skończyło można pewnie zobaczyć w katalogach. 

Edited by Majk2

Poczekaj - moze wszystkich wywala z kolejki i zapisy zaczna od nowa 😂😂😂

2 godziny temu, artme napisał:

Jesli za stalowy zegarek (nawet jesli to jest Rolex) trzeba placic jak za Patka, AP czy Vacherona i to tylko dlatego, ze go nie mozna wyrwac z rak handlarzy, to tylko idioci albo lansiarze wybiora Rolka (a nie konkurencje) z rynku wtornego a do tego tacy goscie zaczna uchodzic za "frajerow a nie milionerow" 😎

To proponuję już zmienić nazwę Klubu, bo Hulk droższy od VC Overseas.

5 minut temu, poiuyt napisał:

To proponuję już zmienić nazwę Klubu, bo Hulk droższy od VC Overseas.

Teraz na zakupy ruszył gruby portfel kolekcjonerski bo jest jeszcze sporo nówek 2019/2020  na wtórnym. Przez najbliższe pół roku hulk poszuka punktu wsparcia na 80-90 niezależnie od szczytowania na 100. Kiedy tłuste łososie dokonają swoich inwestycji to ceny spadną w rejony dzisiejszych gdzie wejdzie do gry mentalnie nakręcony entuzjasta. Z sejfów płotek ruszą wtedy hulki z 2017 jak nowe, tylko mierzone do zdjęć😊.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.