Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Ten kto kolekcjonuje zegary, a w szczególności Rolexy, Hulka już dawno ma w swojej kolekcji bo nie trzeba było być geniuszem żeby przypuszczać, że ten zegar wkrótce zostanie wycofany.

37 minut temu, poiuyt napisał:

To proponuję już zmienić nazwę Klubu, bo Hulk droższy od VC Overseas.

Nie wiem czy zauwazyles, ale kilku stalych milosnikow nie dosc, ze nie udziela sie od dawna w tym dziale, to jeszcze w ogole wypisali sie z forum, gdyz coraz mniej tu rozmow o zegarkach a coraz wiecej o kolejkach i spekulacjach...

Bartku - Rolex nie jest glupi i jak zauwazyl, ze wznowienie produkcji modeli porzadanych robi mu kase, to jak widzisz zaczal do nich wracac. Mysle, ze zarowno coke jak i hulk wroca do nas w nowej odslonie a hulk juszcze szybciej, niz nam sie to wydaje (obstawiam okragla rocznice). Czarne GMT rowniez wstrzymano a ja sadze, ze powroci i jeszcze nas zaskoczy jakims fajnym smaczkiem wyrozniajacym go od "kolorowej" kolekcji.

Edited by artme

Nie musisz mnie przekonywać, że ten temat to głównie ściek. Zresztą na zagranicznych forach tematy dot. Rolexa prezentują podobny poziom. Taka już specyfika marki.

Mariusz-Coke na pewno(bo nie ma go w creamice jeszcze, Hulka nie wyobrażam sobie w jakimś wznowieniu bo niby jak on mialby wyglądać? Zieloną bransoletę dorzucą?😁

13 minut temu, poiuyt napisał:

Nie musisz mnie przekonywać, że ten temat to głównie ściek. Zresztą na zagranicznych forach tematy dot. Rolexa prezentują podobny poziom. Taka już specyfika marki.

A zastanawiales sie dlaczego? Nie? To Ci odpowiem - bo przychodza do niego ludzie zazdrosni, poirytowani tym, ze ich na ta marke nie stac i sfrustrowani swoim brakiem sukcesow w zyciu wypisujac brednie, podpuszczajac (trole) i obrazajac ich posiadaczy oraz sama marke. Bo to nie normalni milosnicy zarowno tej marki i zegarmistrzostwa walcza ze soba, tylko walcza z ciaglymi dyrdymalami tych, ktorzy nie powinni tu nawet zagladac.

Edited by artme

Masz rację. To w dużej mierze "kara" za sukces marki.

Edited by poiuyt

8 minut temu, Bartek79 napisał:

Mariusz-Coke na pewno(bo nie ma go w creamice jeszcze, Hulka nie wyobrażam sobie w jakimś wznowieniu bo niby jak on mialby wyglądać? Zieloną bransoletę dorzucą?😁

No prosze Cie??? Ty tak powaznie? To, co najwazniejsze mogliby dopracowac wreszcie bezel, bo ten nie gra z tak piekna tarcza o czym wszyscy sie rozpisuja (jak widzisz bezel a dokladnie jego kolory zmieniali nawet w Pepsi na poczatku produkcji, wiec i tu moga cos wykombinowac). A co do bransolety, to nie musi byc zielona - wystarczy jak wsadza to co do batmana czyli jubilee i juz mamy kompletnie inny rozpoznawalnie nowy model.

Edited by artme

Sub (Hulk) na jubilee  

Nie wiem czy przejdzie. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

13 minut temu, szymon__k napisał:

Trzeba sprzedawać żeby nie brali mnie za niedługo za frajera emoji1787.pngemoji85.png

Jak tak dalej pojdzie, to wszyscy zaczniemy byc za niego brani... 😒

18 minut temu, Dorian06 napisał:

Sub (Hulk) na jubilee  

Nie wiem czy przejdzie. 

Jesli mialby byc ten "wyjatkowy" i potraktowany jak jubileuszowy?? Myslisz, ze nie byloby chetnych? 🤔 A zielony w bicolorze bylby zly? 😉

Edited by artme

Chętni oczywiście, że byliby. 

Zielony bi pomysł zapewne 👍. Jednak nie byłbby stalowy. A one chyba się słabiej sprzedają. 

Chyba, że zrobiliby całego stalowego jedynie indeksy wraz ze wskazówkami z żółtego złota. Tak jak Seiko Alpinist. 

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

8 godzin temu, artme napisał:

No prosze Cie??? Ty tak powaznie? To, co najwazniejsze mogliby dopracowac wreszcie bezel, bo ten nie gra z tak piekna tarcza o czym wszyscy sie rozpisuja (jak widzisz bezel a dokladnie jego kolory zmieniali nawet w Pepsi na poczatku produkcji, wiec i tu moga cos wykombinowac). A co do bransolety, to nie musi byc zielona - wystarczy jak wsadza to co do batmana czyli jubilee i juz mamy kompletnie inny rozpoznawalnie nowy model.

Ty tak na poważnie?😆Są w sieci zdjęcia Hulka i Subów na Jubilee, wystarczy zerknąć żeby wiedzieć, że to nigdy nie przejdzie bo wygląda dramatycznie i nie ma absolutnie żadnego historycznego uzasadnienia. Co do bezela zdania są podzielone. Mi się to zróznicowanie podoba bo dzięki niemu bezel z tarczą nie zlewa się i nie robi się placek jednolity. IMO Hulk już nie wróci. Teraz będą tłuc Starbucksa przez kolejne 10 lat i odcinać kupony ...

11 godzin temu, artme napisał:

Nie wiem czy zauwazyles, ale kilku stalych milosnikow nie dosc, ze nie udziela sie od dawna w tym dziale, to jeszcze w ogole wypisali sie z forum, gdyz coraz mniej tu rozmow o zegarkach a coraz wiecej o kolejkach i spekulacjach...

Bartku - Rolex nie jest glupi i jak zauwazyl, ze wznowienie produkcji modeli porzadanych robi mu kase, to jak widzisz zaczal do nich wracac. Mysle, ze zarowno coke jak i hulk wroca do nas w nowej odslonie a hulk juszcze szybciej, niz nam sie to wydaje (obstawiam okragla rocznice). Czarne GMT rowniez wstrzymano a ja sadze, ze powroci i jeszcze nas zaskoczy jakims fajnym smaczkiem wyrozniajacym go od "kolorowej" kolekcji.

Najlepiej dyskusje o zapisach i listach kolejkowych byłoby przenieść do dedykowanego wątku. Jest już taki, pod nazwą bodajże "sytuacja kolejkowa Rolexa". 

10 godzin temu, artme napisał:

Jak tak dalej pojdzie, to wszyscy zaczniemy byc za niego brani... 😒

Myśle, że przecietny Kowalski i tak bierze nas za frajerów bo kto normalny kupuje zegarek droższy niz 200 zł. Ja już słyszałem buc.l, nowobigacki, cwaniak, wariat :) a co koledzy słyszeli? 

25 minut temu, Majk2 napisał:

Myśle, że przecietny Kowalski i tak bierze nas za frajerów bo kto normalny kupuje zegarek droższy niz 200 zł. Ja już słyszałem buc.l, nowobigacki, cwaniak, wariat :) a co koledzy słyszeli? 

Ja słyszałem "wow", "fajne hobby", "za***iście" 

28 minut temu, Majk2 napisał:

Ja słyszałem: fajny zegarek, to Rolex?, pewnie z 10k kosztował...

Guest tbn
11 godzin temu, artme napisał:

A zastanawiales sie dlaczego? Nie? To Ci odpowiem - bo przychodza do niego ludzie zazdrosni, poirytowani tym, ze ich na ta marke nie stac i sfrustrowani swoim brakiem sukcesow w zyciu wypisujac brednie, podpuszczajac (trole) i obrazajac ich posiadaczy oraz sama marke. Bo to nie normalni milosnicy zarowno tej marki i zegarmistrzostwa walcza ze soba, tylko walcza z ciaglymi dyrdymalami tych, ktorzy nie powinni tu nawet zagladac.

Widzę, że kilka dekad marketingu jak to Rolex jest ukoronowaniem sukcesu spowodowało, że wiele osób w to uwierzyła i kto krytykuje ten biedak. Niedawno jeden użytkownik robił sobie fotkę w lustrze jak to kupił jakiś model, było zdjęcie facetów trzymających się za ręce , potem seksistowskie komentarze, teraz to. Dla mnie za dużo. 

Witam szanowne grono posiadaczy i miłośników marki Rolex, od pewnego czasu również jestem właścicielem czasomierza z koroną na tarczy i muszę przyznać, że w mojej skromnej kolekcji ten zegarek ma dożywocie (jako spełnienie jednego z wielu marzeń). Mowa o modelu Milgauss z czarną tarczą :) 

uuie7eslsm8i.jpg

12 godzin temu, artme napisał:

A jak chcą, to niech zaglądają - toż to jest forum otwarte dla każdego. Jak chcą coś napisać, niech piszą - nawet wtedy, gdy będzie to solą w oku dla innych. Człowiek ponoć uczy się całe życie, a ten roztropny z pewnością oddzieli ziarna od plew :)

7 minut temu, Walgav napisał:

Witam szanowne grono posiadaczy i miłośników marki Rolex, od pewnego czasu również jestem właścicielem czasomierza z koroną na tarczy i muszę przyznać, że w mojej skromnej kolekcji ten zegarek ma dożywocie (jako spełnienie jednego z wielu marzeń). Mowa o modelu Milgauss z czarną tarczą :) 

Fajna koszula :)

4 minuty temu, mario1971 napisał:

A jak chcą, to niech zaglądają - toż to jest forum otwarte dla każdego. Jak chcą coś napisać, niech piszą - nawet wtedy, gdy będzie to solą w oku dla innych. Człowiek ponoć uczy się całe życie, a ten roztropny z pewnością oddzieli ziarna od plew :)

Fajna koszula :)

Dziękuję :) 

50 minut temu, mario1971 napisał:

Ja słyszałem: fajny zegarek, to Rolex?, pewnie z 10k kosztował...

Współczuje Mariusz że R wyruchał Cię i przestał produkować Hulka:(

Gdyby zamienić logo i nazwę firmy?

Przyjrzyj  się dobrze :)

https://www.fratellowatches.com/rolex-submariner-hulk-versus-seiko-sla019/

18.jpg.5467339bbcd7f62e0cf36d5689ef46c0.jpg