Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

9 minut temu, mario1971 napisał:

W czwartki role się odwracają ;) O rety, dzień ...

Już nawet boję się myśleć, co dzieje się w piątki... 😁

Bezel z Hulka, porażka.

Racja, Krmit miał o niebo lepszy odcień

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

1 godzinę temu, mario1971 napisał:

U mnie w firmie jest taka świecka tradycja: środa - dzień loda!

Panie przychodzą w tym dniu w upiętych włosach :lol:

a jaka to firma?  chamstwo i prostactwo?

Wolf of Wall Street

803b177602a38e8447bf19ad3ade429a.jpg

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

9 minut temu, bolec napisał:

Bolec...   ...to wiele wyjaśnia;)

Ktoś poleci pasek do nietoperki? Cos w stylu RubberB.

53 minuty temu, nicon napisał:

Bezel z Hulka, porażka.

Wręcz przeciwnie, elegancko zgaszona zieleń, bez taniego efekciarstwa. 

3 godziny temu, Yenjay napisał:

92a39b104b9c8f8846bf4395a36b8e88.jpg
388b61b50a638a1e95dd975422b7ca9c.jpg
5634d0a6942615026289dd8cb9144633.jpg

Spam!
224f229d63e984abb91328318f26fe95.jpg

ahhh ta hameryka nawet krawaty dają, widzę że potwierdza się teza ze jeśli kupujesz modele nietypowe i robisz obrót w zejściu zegarków jako klient Premium odbierasz powoli zegarki najbardziej poszukiwane 

gratuluję bardzo fajny zegarek 😉

3 godziny temu, Yenjay napisał:

Cieszy na maxa emoji16.png

Fajna Batgirl...gratulacje!

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

2 godziny temu, nicon napisał:

Bezel z Hulka, porażka.

Nowy Kermit jest skazany na sukces.
Warto jednak podkreślić kilka kwestii:

1. Bazując na zdjęciach, kermit wygląda jakby wrócił z serwisu i dostał zastępczy bezel. To zwykły składak jest.

2. Na bezrybiu i rak ryba: poza OP41 , Rolex niczym nie zaskoczył i dlatego pisze się o kermicie więcej niż powinno.

3. Kierunek Rolexa to masowy klient, nowy klient a modele zaprezentowane w 2020 nie będą zaspokajały wysublimowanych gustów. Rozpoczyna się era fashion w Rolexie.

4. Rolex dał właścicielom schodzących referencji powód aby nie kupować nowszych modeli. 
5. Być może na starcie dostępność będzie ciut lepsza, jestem w stanie uwierzyć w tą bajkę . Natomiast na nowego suba będzie się czekało od 5 do 7 lat i tym samym nowa generacja przestaniecbyć dostępna na rynku.

Rekomendacja dla entuzjastów jest jednoznaczna. Kupujcie dotychczas funkcjonujące referencje bo przyszłe upgrades nie spełnią Waszych oczekiwań.

Edited by Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

No niestety - dla mnie nowy kermit, to porazka - taki skladak jak napisal Lotus i tu sie musze zgodzic... 🙁

Panowie poczekajmy na pierwsze sztuki od handlarzy potem oceniajmy ,

moze te brzydkie kaczątko będzie mk1 za 100tys po roku jako wprowadza śliczną zieloną ceramikę mk2 która bedzie kosztowała 80k np

po zdjęciach amerykańskiego magazynu zielony jest ładny, na  zdjęciach Małej raczki naświetlonej lampą wygląda źle 

ahhh ta hameryka nawet krawaty dają, widzę że potwierdza się teza ze jeśli kupujesz modele nietypowe i robisz obrót w zejściu zegarków jako klient Premium odbierasz powoli zegarki najbardziej poszukiwane 
gratuluję bardzo fajny zegarek 

Hameryka Panie, pod krawatem pasztetowa i śledzie smakuje lepiej
b46a49fc19fc36d8632dc3818ad0322e.jpg

Czyli do końca roku słynny chleb z pasztetem.  :lol:

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Może komuś się przyda.

Dzięki.
Na tym renderze nie widać jakie ostatecznie w nowej wersji są endlinki, bo na oficjalnych zdjęciach ze strony R nie wygląda to imo dobrze.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

15 minut temu, lukebor napisał:

Dzięki.
Na tym renderze nie widać jakie ostatecznie w nowej wersji są endlinki, bo na oficjalnych zdjęciach ze strony R nie wygląda to imo dobrze.

Może to pomoże:

Może to pomoże:

Dzięki, fajny filmik.
No właśnie - niestety - w 114060 to chyba jednak lepiej wyglądało.
Za to kolor Cermita świetny!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Spam
20498b4e4fe7fad1bfd75bd7b4e778cf.jpg

nie ma to tamto  piękne zegarki nowy ND to petarda a zieleń jest zajeb....... więc kiedyś wjedzie na łapę

16710 super klasyk 🖕

12 godzin temu, gasp50 napisał:

Panowie poczekajmy na pierwsze sztuki od handlarzy potem oceniajmy...

Nie ma na co czekac. Caly myk w hulku, to przepieknie mieniaca sie tarcza a bezel, to juz jak komu pasuje - dla mnie zbyt odstajacy od tarczy i "plastikowy". Jednak wkladajac bezel z hulka do czarnoziemistej tarczy suba zrobili sobie krzywde i tyle 😎

Nie musze czekac na ogledziny, gdyz mialem hulka i wiem jak wyglada bezel, a tu tylko sie pogrążyli 🙂

ja również miałem hulka ,a teraz ma go również osoba z forum, następstwem oczekiwanego cermita było połączenie czerni tarczy z zielonym konrastem zieleń jest ładna więc rozumiem że może ci się nie podobać zestawienie tylko nie ruzumiem z czym się pogrążyli ?ale nie ważne ,gdyby wyszedł submariner z niebieskim bezelem stalowy to by był lepszy? czy że jest w wersji z białego złota to na niego nikt nie narzeka że nie jaki? gusta i guściki pozdr

Poza tym - jestem zwolennikiem suba jak chyba nikt inny na tym forum. Uwazam, ze dla jednozegarkowca taki sub, to jedyny wlasciwy wybor, ale jak zobaczylem te "poprawki" tak wielce oczekiwane, to teraz uwazam, iz zrobili sobie ku ku... W starszych referencjach plynnie schdzace sie uszy z bransoleta, mniejsze indeksy i wezszy aluminiowy bezel stanowily spojny projekt. Jak wprowadzili ceramike i wszystko powiekszyli, to pomimo "kwadratowosci" mialo to sens. Jednak teraz... ok - wszyscy ci, ktorzy czekali na zwezenie uszu i "zlanie" bransolety z koperta wg mnie stracili... Calosc wyglada jak napompowana i przypomina bardziej Seiko niz zacnego suba. Osobiscie to moj ulubiony Rolex, jednak w tej odmianie oprocz nowego mechanizmu NIC nie przemawia za tym, abym chial go miec. Mysle, ze juz 100 razy bardziej wolalbym powrot do nowego SD 😎

15 godzin temu, Yenjay napisał:

Ktoś poleci pasek do nietoperki? Cos w stylu RubberB.

Hej, zobacz na paski Vanguard - świetna jakość, cena a obsługa klienta to najwyższy standard. Kupiłem model do Tudora i jestem mega zadowolony. Sprawdź w wątku Tudora mój post z 4 sierpnia - opisałem więcej szczegółów.