Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Trochę temat nam ucieka (chociaż sam się dałem wciągnąć). Panowie mylą chyba nawozy sztuczne z pestycydami. A to jak pomylić kwas askorbinowy z kwasem fluoroantymonowym😉 Przy czym nawozy "sztuczne" to też dość kłamliwe określenie. 

Co innego azot z saletrzaku zamiast gnojowicy, a co innego np. szemrany glifosat i Monsanto.... czy tam niby Bayer (tyle lat po wojnie a chemiczna miłość USA-Niemcy nadal ponad podziałami) 😉

Czy ktoś z Was ważył DJ41 w wersji Oyster i Jubilee i wie czy i jaka jest różnica wagowa tych bransolet?

Edited by memento mori

19 minut temu, memento mori napisał:

Trochę temat nam ucieka (chociaż sam się dałem wciągnąć). Panowie mylą chyba nawozy sztuczne z pestycydami. A to jak pomylić kwas askorbinowy z kwasem fluoroantymonowym😉 Przy czym nawozy "sztuczne" to też dość kłamliwe określenie. 

Co innego azot z saletrzaku zamiast gnojowicy, a co innego szemrany glifosat i Monsanto 😉

Na spokojnie z autorefleksją. Wg Twojej teorii:

większość w temacie pozuje na"znafcę" każdej dziedziny (łącznie z rynkiem dóbrluksusowych) na podstawie wiedzy wygooglanej”

Masz więc prawo przynależeć do grupy bez samobiczowania się  😁

Edited by Maserati

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

52 minuty temu, Maserati napisał:

Na spokojnie z autorefleksją. Wg Twojej teorii „ większość w temacie pozuje na"znafcę" każdej dziedziny (łącznie z rynkiem dóbrluksusowych) na podstawie wiedzy wygooglanej”

Masz więc prawo przynależeć do grupy bez samobiczowania się  😁

Pudło Lotusie (pewnie już się przyzwyczaiłeś). 😉 Sporo dobrych znajomych siedzi w giełdzie towarowej (rolnej) i w branży Agro, więc mam informacje z pierwszej ręki i nie muszę googlac minutę przed napisaniem posta w tych tematach.

Czego i Tobie życzę jeśli chodzi o zegarki 😂

Edited by memento mori

Nie wiedziałem o znajomych z giełdy towarowej. To rozumiem. Witam w grupie eksperckiej 🙂👍

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

Do głowy by mi nie przyszło aby zadzierać. Bazarowe pyskówki to nie moje klimaty🙂

W dniu 11.10.2020 o 09:12, ziomek1988 napisał:

Dzień dobry, przymierzam się do zakupu Explorera 1 39mm (czas oczekiwania 6-12 miesięcy :() lub używanego Oyster Perpetual 36 (3-6-9) 36mm.

Problem w tym, że na różnych stronach podane są różne rozmiary L2L tych zegarków a niestey bezpośredniego porównania nie mam gdzie zrobić. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć faktyczne wymiary? 

Ex chcę nowego bo cena jest niższa niż większość tego co jest na chrono wystawione...z kolei OP z niebieską tarczą i 3/6/9 to tylko używka. 

Czas oczekiwania jest krótszy niż 12 miesięcy ale tez nie jest to tydzień. Kilka miesięcy trzeba czekać.

Jak nie chcesz czekać to jeden nasz kolega sprzedaje właśnie sztukę na bazarku i masz bez czekania oraz bez przepłacania grubej kasiorki ;) 

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

4 godziny temu, lumiclock napisał:

Jakieś źródło?

Po treści podejrzewam, ze chodziło o środki ochrony roślin, ale w tej kategorii tez daleko nam do liderów.

Przepraszam, ale pracuje w branży AGRO i takie wyrazy niekompetencji mnie drażnią.

Jaki ożywczy wątek, przynajmniej na tle zachwytów nad tęczowymi puchnącymi w oczach  OP.

Źródło- Dane Eurostatu na przykład. Ostatnie z 2018 ale co najmniej od 2000 jesteśmy 5 konsumentem  pestycydów w krajach EU.  Za to gonimy liderów najszybciej. A o podejściu naszych rolników do „ wydajności z hektara za wszelką cenę” sporo słyszałem od osób sprzedających te cudowne produkty. Największym powodzeniem cieszą się naturalnie „te niemieckie”.

PS. Dawaj Lotus - jako samozwańczy ekspert od wszystkiego w szczególności od rozmów sam ze sobą z licznych multikont możesz teraz „zrobić podsumowanie”.... 

Edited by desmo

Kolego Desmo ja już Tobie napisałem, że nie będę reagował na Twoje insynuacje co do multikont czy kolejne próby obrażania mnie. Uważam, że w wątkach jest już zbyt dużo tematów pobocznych aby dodatkowo użytkownicy czytali wpisy ad personam.

Mógłbym Tobie zacytować klasyka teraz, ale nie będę tego robił , możesz zostać. 

Edited by Maserati

22 minuty temu, byniek napisał:

Pokaż Kolego DOWÓD, a nie pitol za każdym razem, jak nie masz racji.

chyba że masz znajomych, od których słyszałeś że gość ma multikonta. Wtedy, rzeczywiście można potraktować to jako „argument” :)

Tak jak większość pseudo ekspertów na tym forum, którzy mają znajomych znajomych i ogłaszają prawdy objawione na forum. 

Jak na razie sam wychodzisz na trolla. 

Jak już spuszczasz powietrze to spróbuj w inną stronę. Był za to wielokrotnie banowany i nawet się do tego przyznawał. A takie posty to dowód że  „lizanie po jajkach” dotyczy nie tylko Rolexa... 

Edited by desmo

4 minuty temu, byniek napisał:

Masz dowód, czy liżesz się po jajkach z zachwytu, że BEZPODSTAWNIE oskarżasz kogoś o czyn niepopełniony?

pytanie jest proste : MASZ DOWÓD ? 

Bo jak nie to jesteś zwykłym TROLEM 

Że by napisać, sorry, mylę się, to trzeba mieć JAJA, a nie wydmuszki z rolexem ma ręku.....

Już, ulżyłeś sobie? Od krzyku w internecie do racji droga daleka. Jak masz problem to skonsultuj się ...na początek z moderacją.

A na twoje obsesje w temacie jaj wybacz nie pomogę ale zawsze możesz spróbować  z którymś wcieleniem „lajkujacego” 

Teraz, byniek napisał:

DOWÓD PROSZĘ. 

NIE kolejny bełkot. 
oskarżyleś PUBLICZNIE   gościa o multikonta. Udowodni proszę. 

Myślisz, że jak natłuczesz 7500 postów i założysz roelxa, to zwalnia Cię to z odpowiedzialności za słowa ???? 

Nie bądź śmieszny gość został za to wielokrotnie „skazany”. A jak ci nie pasuje to pozwij mnie o zniesławienie. 

2 minuty temu, byniek napisał:

DOWÓD PROSZĘ. 

NIE kolejny bełkot. 
oskarżyleś PUBLICZNIE   gościa o multikonta. Udowodni proszę. 

Myślisz, że jak natłuczesz 7500 postów i założysz roelxa, to zwalnia Cię to z odpowiedzialności za słowa ???? 

Lotus, Makao, Maserati, Krezus, Belmondo, Speedy, Natan, LotusX, Boot666, jamesik, Krzysiekv1, Pronto, Lotus_official. I jeszcze z dziesięć innych, które zostały w miarę szybko skasowane. 

Żałosne i słabe, rzeczywiście nie jesteśmy na tym samym poziomie.

Najbliźsza czynna piaskownica jest .....

Edited by desmo

Wylistuj jeszcze 100 innych bzdurnych kont. Adresy IP DO KONT, POTWIERDZAJĄCYCH, że TERAZ użytkownik Maserati korzysta z multikonta. 
Napisz jeszcze, że masz znajomego znajomego informatyka,  i on  to potwierdza co napisałeś

Dowody są oczywiste, wystarczy poczytać.

3 minuty temu, byniek napisał:

Wylistuj jeszcze 100 innych bzdurnych kont. Adresy IP DO KONT, POTWIERDZAJĄCYCH, że TERAZ użytkownik Maserati korzysta z multikonta. 
Napisz jeszcze, że masz znajomego znajomego informatyka,  i on  to potwierdza co napisałeś

Podam Ci adres, abyś do niej trafił..... 

Miłej niedzieli byniu. I żeby była miła, załączam Rolexa, kolorowy tak jak lubisz. 

64A1FCE7-32AB-4E69-8E42-B75DEB8EDFF9.jpeg

9 minut temu, byniek napisał:

Zawsze znajdzie kogoś, komu zaimponuje. To jego być albo nie być ;) Wczoraj złapał pana X, dzisiaj Ciebie, a w kolejnym wcieleniu jeszcze kogoś innego.

8 minut temu, byniek napisał:

Wolę atlantica na ręce uczciwego i prawdomównego, niż rolexa na ręku kłamcy i oszczercy
To co wkleiłeś, i komentarz, to nadaje się do ŻENADY ROKU. 

byniu, weź to sobie zanalizuj. Dorosły facet ( chyba ) używa multikont, za które jest banowany i wraca z kolejnymi a inny dorosły facet ( chyba ) broni go zaciekle obrażając przy tym innych choć wcale go nie zna ...a może jednak zna... nie wiem i nie chce wiedzieć kto wam ( tobie?) może pomóc ale litości nie obnoście się z tym publicznie. 

PS miałeś już tu nie zaglądać, pamiętasz?

Edited by desmo

2 minuty temu, Szyszkops napisał:

Panowie, starczy może?

Prawda. Ale nawet zdjęcia nie docenił. Miłośnik.

Edited by desmo