nixon111 401 #40051 Posted May 17, 2021 (edited) 3 godziny temu, Tom87 napisał(-a): ile masz "na płasko"? Nie mierzylem nigdy. Muszę kiedyś z ciekawości sprawdzić. 1 godzinę temu, gszydlowsky napisał(-a): Tutaj też wygląda nieźle . Zamawiać trzeba osobiście ? Czy wystarczy telefon/mail ? 🙂 W najgorszym wypadku poszukam jakichś ćwiczeń na nadgarstki 😂 Mi bardziej się podoba jak zegarek jest trochę mniejszy na nadgarstku ale o gustach się nie dyskutuje 🙃 Na tym zdjęciu mimo wszystko lepiej mi wygląda rozmiar . Edited May 17, 2021 by nixon111 0 Share this post Link to post Share on other sites
Tom87 112 #40052 Posted May 17, 2021 2 godziny temu, gszydlowsky napisał(-a): Tutaj też wygląda nieźle . Zamawiać trzeba osobiście ? Czy wystarczy telefon/mail ? 🙂 W najgorszym wypadku poszukam jakichś ćwiczeń na nadgarstki 😂 Można telefonicznie. Ja tez czekam na 41 czarny, ma być za około rok 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest KapoPi #40053 Posted May 17, 2021 U mnie jakieś 15.5cm. DJ 36. 0 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16472 #40054 Posted May 18, 2021 Przeglądam zdjęcia i coraz bardziej rozmiar 36 do mnie gada 🤣 Też macie takie dylematy ? 🤯 0 Share this post Link to post Share on other sites
tbn 5259 #40055 Posted May 18, 2021 No jak 36mm, to masz ponownie możliwość zakupu Exa. Do 18cm pewnie będzie dobrze. 0 Share this post Link to post Share on other sites
beniowski 10034 #40056 Posted May 18, 2021 Ja miałem taki dylemat ostatnio z DD, wybrałem ostatecznie 36mm zamiast 40mm i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Absolutnie 36 nie wydaje mi się za mały. 0 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16472 #40057 Posted May 18, 2021 @tbn zgadza się , o ile op 36 jakoś zaczyna mi pasować - dość elegancki , uniwersalny zegarek , to explorer mimo wszystko w 39 🙂 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest KapoPi #40058 Posted May 18, 2021 Dla mnie najlepszy rozmiar zegarka jaki powstał. Ale mam mały nadgarstek, mimo to osobiście powiem ze DJ 36 czy dd nawet dobrze prezentują się na nadgarstkach większych niż 17cm. Poprostu jakos tak elegancko. 0 Share this post Link to post Share on other sites
nixon111 401 #40059 Posted May 18, 2021 (edited) 29 minut temu, gszydlowsky napisał(-a): @tbn zgadza się , o ile op 36 jakoś zaczyna mi pasować - dość elegancki , uniwersalny zegarek , to explorer mimo wszystko w 39 🙂 Miałem EXa 39mm i jakoś dla mnie był trochę zbyt duży. Zamówiłem już mniejszego i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać jak z nim zadzwonią. Na tym zdjęciu mi się bardzo podoba . Ogólnie za***isty model I może dla mnie 36mm będzie właśnie strzałem w dziesiątkę. 29 minut temu, gszydlowsky napisał(-a): @tbn zgadza się , o ile op 36 jakoś zaczyna mi pasować - dość elegancki , uniwersalny zegarek , to explorer mimo wszystko w 39 🙂 Edited May 18, 2021 by nixon111 1 Share this post Link to post Share on other sites
tbn 5259 #40060 Posted May 18, 2021 @nixon111 Na tym zdjęciu jest właśnie 39mm. Tak czy inaczej miło zobaczyć, że sporo ludzi się przekonało do tego modelu, od jakiegoś czasu na forach ma duża popularność wśród miłośników. Może po części, że popularniejsze modele niedostępne ale ciagle. Jak swojego kupowałem to Sub kosztował prawie tyle samo i czekalo na niego do pół roku, a Exy były od ręki. Nikt ich nie chciał. 0 Share this post Link to post Share on other sites
nixon111 401 #40061 Posted May 18, 2021 Teraz, tbn napisał(-a): @nixon111 Na tym zdjęciu jest właśnie 39mm. Tak czy inaczej miło zobaczyć, że sporo ludzi się przekonało do tego modelu, od jakiegoś czasu na forach ma duża popularność wśród miłośników. Może po części, że popularniejsze modele niedostępne ale ciagle. Jak swojego kupowałem to Sub kosztował prawie tyle samo i czekalo na niego do pół roku, a Exy były od ręki. Nikt ich nie chciał. Wiem ,że tam jest 39mm ale jest też wiekszy nadgartstek od mojego i całość mi się bardzo podoba jak leży. Liczę ,że w 36mm podobny efekt osiągnę na swoim nadgarstku. 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73771 #40062 Posted May 18, 2021 No właśnie, trzeba liczyć, że przypasuje na nadgarstek. Taka trochę "Randka w ciemno". 1 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
beniowski 10034 #40063 Posted May 18, 2021 Ja miałem taki dylemat ostatnio z DD, wybrałem ostatecznie 36mm zamiast 40mm i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Absolutnie 36 nie wydaje mi się za mały. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Maserati 353 #40064 Posted May 18, 2021 (edited) 36,40 i 41 leżą moim zdaniem świetnie na każdym męskim nadgarstku. Fakty jednak są takie że DJ36 to rozmiarowa ikona i wersja adekwatna do typu zegarka. Wersje 40DD czy 41DJ to wersja dla mężczyzn którzy mając nieco tłustszy nadgarstek mogą źle się czuć z 36mm. Mimo tego DJ to nie diver ani pilot aby nosić wersje XXL. Edited May 18, 2021 by Maserati 0 Niezależny, legendarny i ceniony ekspert. Promotor merytorycznej dyskusji. Mentor i coach. Share this post Link to post Share on other sites
adalbertvs 24 #40065 Posted May 18, 2021 Dzien dobry, Wiem ze wielokrotnie poruszany byl temat dostepnosci nowych zegarkow Rolex. Czy Szanowni Koledzy mogliby mi wyjasnic czy takie same problemy sa z kupnem zegarkow dla pan? Planuje zakup zegarka dla dziewczyny i zastanawiam sie czy to jest w ogole realny plan, czy lepiej sobie odpuscic. Nie jestem jeszcze zdecydowany na konkretny model, ale powiedzmy ze chodzi o Ladies Datejust zloto+stal - czy sa dostepne od reki czy musze sie zapisac do listy kolejkowej? Napisalem juz maila z takim zapytaniem do salonu, w ktorym kupilem swoj obecny zegarek, ale wolalbym uslyszec/przeczytac co Szanowni Forumowicze maja w tym temacie do powiedzenia. Pozdrawiam, Wojtek 0 Share this post Link to post Share on other sites
desmo 3941 #40066 Posted May 18, 2021 Z damskim DJem two tone nie powinno być kłopotów. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Guest KapoPi #40067 Posted May 18, 2021 tez tak myśle. Ewentualnie sprowadza z Genewy ale to kwestia tygodnia/dwóch bo tam powinno być tego sporo spróbować warto napewno 0 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16472 #40068 Posted May 19, 2021 OP 36 na 20 cm nadgarstku , dzwoniłem do AD , zapisy tylko na miejscu , proponują przymierzyć DJ 36 żeby mieć jakiś punkt odniesienia . https://www.facebook.com/fivepointtimepieces/videos/3903090553041422/ 0 Share this post Link to post Share on other sites
Michal93 1612 #40069 Posted May 19, 2021 OP41 wygląda na większy optycznie od DJ41 na żywo. DJ41 noszę na 19,5 cm ręce i gdyby miał te 1-2mm więcej, leżałby dla mnie lepiej. OP41 wygląda na ręku na 42-42,5. OP36 też będzie optycznie takim DJ37,5 bardziej 2 Share this post Link to post Share on other sites
desmo 3941 #40070 Posted May 19, 2021 (edited) 37 minut temu, Michal93 napisał(-a): OP41 wygląda na większy optycznie od DJ41 na żywo. DJ41 noszę na 19,5 cm ręce i gdyby miał te 1-2mm więcej, leżałby dla mnie lepiej. OP41 wygląda na ręku na 42-42,5. OP36 też będzie optycznie takim DJ37,5 bardziej Też mam podobne obserwacje. Z tym że przy nadgarstku 18,5-18 OP 41 wydaje się zbyt duży , gdy DJ 41 leży idealnie ( może dlatego że nie ma 41 😉 ) A tu filmik porównujący rozmiar 36 obydwu modeli .https://www.youtube.com/watch?v=nG5yPkDOkqc Edited May 19, 2021 by desmo 0 Share this post Link to post Share on other sites
artme 10843 #40071 Posted May 19, 2021 Mozna? Mozna 😄 1 Share this post Link to post Share on other sites
ptakug 185 #40072 Posted May 19, 2021 (edited) Fajnie to wyszło🤩 Mi się podoba🥳 A takie tam na łapie 🤪 Edited May 19, 2021 by ptakug 2 Share this post Link to post Share on other sites
facecik 4963 #40073 Posted May 19, 2021 2 godziny temu, ptakug napisał(-a): Fajnie to wyszło🤩 Mi się podoba🥳 A takie tam na łapie 🤪 Tu mamy przykład zdecydowanie zbyt małego nadgarstka do zegarka😆 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bartek79 1704 #40074 Posted May 19, 2021 5 digit rulez😉 13 Share this post Link to post Share on other sites
tbn 5259 #40075 Posted May 19, 2021 (edited) Najlepszy współczesny sub. I jeszcze w idealnej wersji, twoliner z przewierconymi uszami. Edited May 19, 2021 by tbn 0 Share this post Link to post Share on other sites