Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie ale czytałem trochę na ich temat i nie odbiegają z jakością od np gum omegi - a one dla mnie są wyznacznikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RubberB jakosc ma rzeczywiscie bardzo dobra jednak mi tez pasuje bardziej do dowych Rolkow.

Ram - wybierz moze cos od Gunny Strap. Peter zrobi Ci pasek jaki sobie zamarzysz. Ja za tydzien mam otrzymac moj takze podziele sie wrazeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła zagwostka. Jakże podobne i zarazem jakże różne. Piękna sprawa  :)

Dla mnie liderem największy gagatek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach przerywnika vintage ..

 

http://www.hodinkee.com/blog/recapping-the-50-record-setting-christies-rolex-daytona-sale

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja, m.in. bardzo rzadkich vintage'owych Rolex'ów Chrono -> http://www.hodinkee.com/blog/talking-watches-with-john-goldberger

Gdyby gość miał jeszcze jakiegoś rzadkiego Patka z repetycją typu Ref. 2419 bądź 2524 czy Vacheron'a z repetycją z tej serii, gdzie kalibrem był mechanizm powstały w limitowanej ilości 200 sztuk, to byłaby top 5 najwspanialszych kolekcji ever.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Mi by ta kolekcja już wystarczyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem wczoraj pomacać kilka Rolexów do salonu.

Muszę przyznać, że od pierwszej chwili się mocno rozczarowałem.

Akurat nie było SUBa więc poprosiłem o GMT Master II.

Biorę do ręki i co? Od razu widzę gigantyczną niedoróbkę.

Indeksy w zegarku za 31k (cena w salonie) są nałożone tak nierówno, że moja dziewczyna widzi to w przeciągu 10 sekund od zobaczenia zegarka.

 

Ja jestem specjalistą od wynajdowania niedociągnięć w zegarkach. Wiem też, że one się praktycznie cały czas trafiają i mam do nich niesamowite szczęście ale przy zegarku za takie pieniądze oczekiwałbym trochę więcej.

Nie wiem też i zastanawiam się jak takie coś może przejść kontrolę jakości??

 

Żeby nie było to jestem jak najbardziej fanem marki i sam kiedyś chciałbym Rolexa ale to co zobaczyłem wczoraj bardzo mnie zmartwiło i popsuło wizytę w salonie.

 

Na dowód zdjęcie zegarka.

Bezel jest nierówno ustawiony ale od razu widać krzywe osadzenie trójkąta na "12" i indeksu na 9.

Więcej nawet nie chciałem szukać niedoróbek.

 

RolexGMTMasterII_zpsb8646665.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś nie gra..O ile się nie mylę ten model kosztuje 45tys..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem wczoraj pomacać kilka Rolexów do salonu.

Muszę przyznać, że od pierwszej chwili się mocno rozczarowałem.

Akurat nie było SUBa więc poprosiłem o GMT Master II.

Biorę do ręki i co? Od razu widzę gigantyczną niedoróbkę.

Indeksy w zegarku za 31k (cena w salonie) są nałożone tak nierówno, że moja dziewczyna widzi to w przeciągu 10 sekund od zobaczenia zegarka.

 

Ja jestem specjalistą od wynajdowania niedociągnięć w zegarkach. Wiem też, że one się praktycznie cały czas trafiają i mam do nich niesamowite szczęście ale przy zegarku za takie pieniądze oczekiwałbym trochę więcej.

Nie wiem też i zastanawiam się jak takie coś może przejść kontrolę jakości??

 

Żeby nie było to jestem jak najbardziej fanem marki i sam kiedyś chciałbym Rolexa ale to co zobaczyłem wczoraj bardzo mnie zmartwiło i popsuło wizytę w salonie.

 

Na dowód zdjęcie zegarka.

Bezel jest nierówno ustawiony ale od razu widać krzywe osadzenie trójkąta na "12" i indeksu na 9.

Więcej nawet nie chciałem szukać niedoróbek.

 

RolexGMTMasterII_zpsb8646665.jpg

Pisałeś ze Suba nie było a co wklejasz?

To jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

To jest Sub, a nie GMTII

Co nie zmienia faktu, że coś z tymi indeksami jest nie tak.

A co na to sprzedawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś nie gra..O ile się nie mylę ten model kosztuje 45tys..

 

Co jeszcze bardziej szokuje.

 

Pisałeś ze Suba nie było a co wklejasz?

To jak to w końcu jest?

 

Piszą, że nie było SUBa miałem na myśłi podstawową wersję w stali.

 

No właśnie.

To jest Sub, a nie GMTII

Co nie zmienia faktu, że coś z tymi indeksami jest nie tak.

A co na to sprzedawca?

 

Nie rozmawiałem ze sprzedawcami na ten temat.

Musiałem się spieszyć i nie miałem czasu na dłuższe pogawędki.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jaki to model,kichę odwołali koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizując jeszcze zdjęcie zwróćcie uwagę, że indeks na "11" jest totalnie krzywo osadzony.

Kompletnie nie zgrywa się z punktem na 55 minucie i w porównaniu z indeksem na "5" jest totalnie niesymetryczny.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ten model powinien być reklamowany przez sprzedawcę a nie wystawiany do sprzedaży, być może cena 31k to właśnie rabat za tak trefny egzemplarz, co nie zmienia faktu że wątpię by ktoś chciał dać choć połowę tej kwoty za taką niedoróbkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po prostu bezel nie był przesunięty 1 klik w lewo ? Swoją drogą trochę masakra .. 

Edytowane przez vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zegarek kosztuje 31tys to nawet z tą niedoróbką cena nie jest zła jak za nówkę.Są ludzie,którzy tego nie zauważą,natomiast znaczną różnicę w cenie owszem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zegarek do zdjęcia jest przesunięty delikatnie od naszej strony w prawo. Może to powodować, że godzinowa 11 nie jest równo 55 minutą, tak samo jak widzę godzinową 12 nierówno osadzoną między między minutą 59 a 1. Skoro Piotrek to widział to może i faktycznie tak jest, ale uważam że obrócony zegar to potęguje.

Jeśli chodzi o bezel toijest ewidentnie przekręcony o 1 klik, nie widzę tam żadnej wady.

Cieszę się, że mam zboczenie na takim punkcie i takie zegarki zawsze odsyłam.

 

 

 

31 tys to cena suba w stali.

 

Chyba nawet 33

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wyglądają trójkąt na 12 i indeks na 9, rzeczywiście jakby były krzywe.

Z jednej strony trochę załamka, z drugiej, skoro zdarzały się w JLC i Omedze, to i jak widać w Rolexie też mogą (co nie zmienia faktu, że nadal lubię tą markę).

@pisar, w którym salonie oglądałeś ten zegarek?

Szkoda, że nie pokazałeś tego sprzedawcy, ciekaw jestem jakby na to zareagował.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies dwa tygodnie temu byłem w Warszawie,cena na metce w Kruku była 31 i kilka stówek końcówki. Nie pamietam ile. Chyba,że podnieśli ceny przez ten czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do zdjęcia jest przesunięty delikatnie od naszej strony w prawo. Może to powodować, że godzinowa 11 nie jest równo 55 minutą, tak samo jak widzę godzinową 12 nierówno osadzoną między między minutą 59 a 1. Skoro Piotrek to widział to może i faktycznie tak jest, ale uważam że obrócony zegar to potęguje.

Jeśli chodzi o bezel toijest ewidentnie przekręcony o 1 klik, nie widzę tam żadnej wady.

Cieszę się, że mam zboczenie na takim punkcie i takie zegarki zawsze odsyłam.

 

 

 

 

Chyba nawet 33

 

Zgadza się, że zegarek jest trochę nierówno ustawiony względem obiektywu.

Ale wpatrując się w umiejscowienie trójkąta względem logo Rolex również widać,że jest krzywo.

Zresztą nawet moja niezaznajomiona w temacie dziewczyna zobaczyła to bez mojego wskazania czego szukać więc nie jest ok.

 

Najgorzej wyglądają trójkąt na 12 i indeks na 9, rzeczywiście jakby były krzywe.

Z jednej strony trochę załamka, z drugiej, skoro zdarzały się w JLC i Omedze, to i jak widać w Rolexie też mogą (co nie zmienia faktu, że nadal lubię tą markę).

@pisar, w którym salonie oglądałeś ten zegarek?

Szkoda, że nie pokazałeś tego sprzedawcy, ciekaw jestem jakby na to zareagował.

 

Kruk w Galerii Mokotów.

 

Jakies dwa tygodnie temu byłem w Warszawie,cena na metce w Kruku była 31 i kilka stówek końcówki. Nie pamietam ile. Chyba,że podnieśli ceny przez ten czas?

 

Nawet teraz można kupić taniej.

Z kartą kruka do 16.02 jest rabat 15% na produkty w salonie i pierwszy raz rabat dotyczy też Rolexa!

SUB w stali wychodzi około 26.600pln więc to bardzo dobra cena jest.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie ma żadnej wady. Ma przestawiony pierścień i tyle, dziwię się że tylko Jash to zauważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie ma żadnej wady.

Indeks na godz 11 nałożony "pomiędzy" minutami to nie jest kwestia przestawionego pierścienia ani zdjęcia pod kątem, to ewidentna niedoróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień? Przecież widać gołym okiem, że trójkąt na tarczy jest przesunięty ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.