Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Doskonale rozumiem "zajaranie" Datejust'em, mam to samo tylko jeszcze jestem przed zakupem.. Tobie już gratulowałem dwa razy to nie będę się powtarzał! 😆 Została mi rozterka dotycząca koloru, ale jestem na ostatniej prostej! Jubilee + fluted to najpiękniejsza konfiguracja i w taką celuję, tylko jak wiesz ja w 36mm. I weź tu Panie wybierz... Tylko z tych trzech kolorów, widziałem wszystkie inne i ich nie chcę.

 

chrome_5hAYezTuWD.jpg.bf139f768ca20e4c2962a0c30bed2963.jpgchrome_mctkGFzF2M.jpg.14415e765859ed220f424b1b87f0104b.jpgchrome_qwNooLzV4k.jpg.ee686888d1c143f4023756dff1dad18e.jpg

Dla mnie z tej trójki to tylko niebieski. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. To wcale nie jest duży zegar wbrew pozorom. Od 18cm w górę można śmiało nosić. Ciekawszy sub, bo ma HEV, czerwony napis i pełen gradient na bezlu.
dziwi mnie brak popularności w polsce na ten model , na forach zagranicznych dość popularny.

A no to fajnie. Chodziło mi o grubość zegarka, bo on ma chyba 15mm i czy nie odstaje za bardzo w górę ?
Wiesz co zapisałem się na niego w Kruku, bo ze stali tylko na to mogłem, dlatego pytałem, ale nie wiem czy nie zrezygnuje i jak będzie opcja, to zapiszę się w Niemczech, bo i tak będę pewnie tam zamawiał inne.

Na marginesie dzięki@desmo, bo trochę zmotywowałeś do działania. Brat mnie na polara w niemczech zapisał, więc jak w końcu pojadę odebrać to od razu będę się zapisywał na kolejne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, a_team napisał(-a):


A no to fajnie. Chodziło mi o grubość zegarka, bo on ma chyba 15mm i czy nie odstaje za bardzo w górę ?emoji846.png
Wiesz co zapisałem się na niego w Kruku, bo ze stali tylko na to mogłem, dlatego pytałem, ale nie wiem czy nie zrezygnuje i jak będzie opcja, to zapiszę się w Niemczech, bo i tak będę pewnie tam zamawiał inne.

Na marginesie dzięki@desmo, bo trochę zmotywowałeś do działania. Brat mnie na polara w niemczech zapisał, więc jak w końcu pojadę odebrać to od razu będę się zapisywał na kolejne emoji38.png

Ten jest wysoki😃 SD43 to siusiumajtek.

E7065CAD-2374-4E3F-8026-ED9B5BC9DA01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, a_team napisał(-a):


A no to fajnie. Chodziło mi o grubość zegarka, bo on ma chyba 15mm i czy nie odstaje za bardzo w górę ?emoji846.png
Wiesz co zapisałem się na niego w Kruku, bo ze stali tylko na to mogłem, dlatego pytałem, ale nie wiem czy nie zrezygnuje i jak będzie opcja, to zapiszę się w Niemczech, bo i tak będę pewnie tam zamawiał inne.

Na marginesie dzięki@desmo, bo trochę zmotywowałeś do działania. Brat mnie na polara w niemczech zapisał, więc jak w końcu pojadę odebrać to od razu będę się zapisywał na kolejne emoji38.png

Rozumiem, że w  DE dostałeś info o przybliżonych terminach odbioru? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że w  DE dostałeś info o przybliżonych terminach odbioru? 

Niestety nie wiedzą. To samo mówili co w Polsce. Przynajmniej w tym butiku jednym. Brat ma wstąpić jeszcze do innego jak tam będzie
Doskonale rozumiem "zajaranie" Datejust'em, mam to samo tylko jeszcze jestem przed zakupem.. Tobie już gratulowałem dwa razy to nie będę się powtarzał!  Została mi rozterka dotycząca koloru, ale jestem na ostatniej prostej! Jubilee + fluted to najpiękniejsza konfiguracja i w taką celuję, tylko jak wiesz ja w 36mm. I weź tu Panie wybierz... Tylko z tych trzech kolorów, widziałem wszystkie inne i ich nie chcę.
 
chrome_5hAYezTuWD.jpg.bf139f768ca20e4c2962a0c30bed2963.jpgchrome_mctkGFzF2M.jpg.14415e765859ed220f424b1b87f0104b.jpgchrome_qwNooLzV4k.jpg.ee686888d1c143f4023756dff1dad18e.jpg

Teraz dopiero zwróciłem uwagę, że te 36mm mają węższy bezel przez co sprawiają wrażenie bardziej vintage albo to moje odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):


A no to fajnie. Chodziło mi o grubość zegarka, bo on ma chyba 15mm i czy nie odstaje za bardzo w górę ?emoji846.png
Wiesz co zapisałem się na niego w Kruku, bo ze stali tylko na to mogłem, dlatego pytałem, ale nie wiem czy nie zrezygnuje i jak będzie opcja, to zapiszę się w Niemczech, bo i tak będę pewnie tam zamawiał inne.

Na marginesie dzięki@desmo, bo trochę zmotywowałeś do działania. Brat mnie na polara w niemczech zapisał, więc jak w końcu pojadę odebrać to od razu będę się zapisywał na kolejne emoji38.png

Nie dość, że zapisują to jeszcze dotrzymują zobowiązań ( deklarowany termin  plus minus 3 m- ce) Może chcą poprawić sobie PR u sojusznika z NATO albo może po prostu w ich modelu biznesowym stały klient to wartość.

65CC9871-47FE-4A46-B2A6-2C168C6E0B4A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do terminu, to nie podali, a przydałoby się, bo to ma spore znaczenie 🙄

 

Mimo, że nie świeci jakoś bardzo długo, to zawsze lubię popatrzeć jak mieni się tym niebieskim kolorem

 

 

4B4EFD50-9946-44BB-A425-17A4B3E6E355.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, a_team napisał(-a):

Teraz dopiero zwróciłem uwagę, że te 36mm mają węższy bezel przez co sprawiają wrażenie bardziej vintage albo to moje odczucie emoji14.png

 

Tak, dokładnie! A o to mi chodzi - żeby uzyskać jak najwięcej "vintage", ale w jakości i wykonaniu "modern"! I całkiem szczerze, bardziej podobają mi się proporcje koperty oraz tarczy w 36mm - nawet mając większy nadgarstek celowałbym w 36mm, mój nadgarstek "udźwignąłby" i to 41mm, ale zbyt sportowo wtedy wygląda, a jako sportowy kupię sobie za jakiś czas Root Beera. Mój grail to Day Date i też wolałbym w nim wersję 36mm, miałem okazję przymierzyć.


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 22:32, a_team napisał(-a):


Tak, od niego kupiłem niebieskiego emoji846.pngJestem tak zauroczony DJ, że kupię zielonego. Po prostu mi przypasował strasznie. Może to dziwne, ale Rolexy akurat wpisują się w to co teraz potrzebuję i szukam, czyli zegarków casualowo-sportowych. Jak już zrealizuje jakiś tam mój cel na pewne modele, to pewnie zacznę szukać z innej „stajni” zegarków. Dla mnie to jest zamiłowanie plus inwestycja, kiedyś dzieci albo wnuki coś z tym zrobią a zanim to nastąpi, to mnie będą cieszyć emoji16.pngemoji6.png

Zachwyt podzielam, pojawienie sie DJ41 to było, i jest, zupełnie nowe wcielenie datejusta, bardziej sportive, i ja to kupiłem w całości, gdzie na DJ II nie mogłem patrzeć...

Ten zegarek jest na tyle elegancki i wywazony, że nie ma szansy sie znudzić, tarcza przysparza przyjemności za każdym spojrzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak, dokładnie! A o to mi chodzi - żeby uzyskać jak najwięcej "vintage", ale w jakości i wykonaniu "modern"! I całkiem szczerze, bardziej podobają mi się proporcje koperty oraz tarczy w 36mm - nawet mając większy nadgarstek celowałbym w 36mm, mój nadgarstek "udźwignąłby" i to 41mm, ale zbyt sportowo wtedy wygląda, a jako sportowy kupię sobie za jakiś czas Root Beera. Mój grail to Day Date i też wolałbym w nim wersję 36mm, miałem okazję przymierzyć.

Root Beer two tone czy różowe złoto ? W różowym mi się podoba. DayDate też, ale może dlatego, że ma sporo podobieństw do Datejusta i też jakoś różowe złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, a_team napisał(-a):


Root Beer two tone czy różowe złoto ? emoji14.pngW różowym mi się podoba. DayDate też, ale może dlatego, że ma sporo podobieństw do Datejusta i też jakoś różowe złoto emoji14.png

 

Two-tone! Chociaż różowe złoto też wygląda świetnie, na pewno bym rozważył! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A... to jeszcze w tym wątku się pochwalę.    Nowy nabytek  3 - 6 - 9.    Raz w miesiącu pokazuje datę !!!!   
 
 


Fantastyczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A... to jeszcze w tym wątku się pochwalę.    Nowy nabytek  3 - 6 - 9.    Raz w miesiącu pokazuje datę !!!!   
 
 
20230201-165550.jpg&key=55b436e158621634c3e0804b8376443d2eaddae4e13fc7662638ba736f8c28c0
 
20230202-063506.jpg&key=b699c0eafc84efd8d5f5c209e14c7073591ae7b9ee0483e7c7858571a8bac8b7
 
 
 
 

Pięknie mieni się tarcza, gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Grygos napisał(-a):

A... to jeszcze w tym wątku się pochwalę.    Nowy nabytek  3 - 6 - 9.    Raz w miesiącu pokazuje datę !!!!    :)

 

 

20230201-165550.jpg

 

20230202-063506.jpg

 

 

 

 

Niech się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosiłem Submarinera 126610LN przez ostatni tydzień. Dzięki Gidelock bransoleta dobrze trzyma się na łapie, ale sama koperta uchami odstaje od nadgarstka, kiedy jest bliżej dłoni. Dopiero opuszczony  bardziej za kostkę zaczyna dobrze przylegać do skóry. Po pierwszych dwóch dniach duże zapięcie przestało mi przeszkadzać, podobnie jak ciężar samego zegarka. Ogólnie fajny sikor, całkiem ok. Do czasu..., dzisiaj po tygodniu ubrałem na powrót mojego Batmana, i cały czar Submarinera prysł, odleciał w kosmos. 😂  

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy przymiarce miałem właśnie takie przeczucie, że mając batmana, suba jednak bym nie nosił. I to głównie mnie odwiodło od zamiaru zakupu. Plus wyraźnie odstające ucha i przydługie zapięcie.

Wcześniej w batmanie lekko gryzło mnie "niekorzystanie" z GMT i daty (poczucie przepłacania za zbędne ficzery), po konfrontacji na żywo jakoś przestało 😄.

BATMAN JEDNAK FAJNYM SIKOREM JEST !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nosiłem Submarinera 126610LN przez ostatni tydzień. Dzięki Gidelock bransoleta dobrze trzyma się na łapie, ale sama koperta uchami odstaje od nadgarstka, kiedy jest bliżej dłoni. Dopiero opuszczony  bardziej za kostkę zaczyna dobrze przylegać do skóry. Po pierwszych dwóch dniach duże zapięcie przestało mi przeszkadzać, podobnie jak ciężar samego zegarka. Ogólnie fajny sikor, całkiem ok. Do czasu..., dzisiaj po tygodniu ubrałem na powrót mojego Batmana, i cały czar Submarinera prysł, odleciał w kosmos. 😂  

 

 

Ano właśnie, identyczne mam doświadczenia.

4 minuty temu, mroova napisał(-a):

Przy przymiarce miałem właśnie takie przeczucie, że mając batmana, suba jednak bym nie nosił. I to głównie mnie odwiodło od zamiaru zakupu. Plus wyraźnie odstające ucha i przydługie zapięcie.

Wcześniej w batmanie lekko gryzło mnie "niekorzystanie" z GMT i daty (poczucie przepłacania za zbędne ficzery), po konfrontacji na żywo jakoś przestało 😄.

BATMAN JEDNAK FAJNYM SIKOREM JEST !

Wasze wpisy pokazują, że sub ma potencjał do doskonalenia, skoro GMT (o teoretycznie bardziej skomplikowanej strukturze) nosi się wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do Pepsi zamontowałbym zapięcie od Suba. 

Tylko ja jestem inny. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas jest inny - jak tylko mi się zrysują PCL-e, bransa leci na szczotkowanie, wtedy wszystko będzie git. Do poprzedniego GMT Master pasowała bransa od starego suba i ludzie zmieniali.

@sanik tu jest chyba jeszcze problem nieco wystającego dekielka w subie, to on powoduje odstawanie od nadgarstka.

Edytowane przez mroova
to była bransoleta 97200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Nosiłem Submarinera 126610LN przez ostatni tydzień. Dzięki Gidelock bransoleta dobrze trzyma się na łapie, ale sama koperta uchami odstaje od nadgarstka, kiedy jest bliżej dłoni. Dopiero opuszczony  bardziej za kostkę zaczyna dobrze przylegać do skóry. Po pierwszych dwóch dniach duże zapięcie przestało mi przeszkadzać, podobnie jak ciężar samego zegarka. Ogólnie fajny sikor, całkiem ok. Do czasu..., dzisiaj po tygodniu ubrałem na powrót mojego Batmana, i cały czar Submarinera prysł, odleciał w kosmos. 😂  

 

 

A nie pisałeś kilka stron do tyłu że to twój ulubiony Rolex?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

A nie pisałeś kilka stron do tyłu że to twój ulubiony Rolex?

Był, przez tydzień noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nosiłem Submarinera 126610LN przez ostatni tydzień. Dzięki Gidelock bransoleta dobrze trzyma się na łapie, ale sama koperta uchami odstaje od nadgarstka, kiedy jest bliżej dłoni. Dopiero opuszczony  bardziej za kostkę zaczyna dobrze przylegać do skóry. Po pierwszych dwóch dniach duże zapięcie przestało mi przeszkadzać, podobnie jak ciężar samego zegarka. Ogólnie fajny sikor, całkiem ok. Do czasu..., dzisiaj po tygodniu ubrałem na powrót mojego Batmana, i cały czar Submarinera prysł, odleciał w kosmos.   
 
 

Nie mam tego problemu, bo u mnie mimo mniejszego nadgarstka SUB leży świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

A nie pisałeś kilka stron do tyłu że to twój ulubiony Rolex?

Ulubiony w momencie, kiedy miałem go na nadgarstku. 🙂 Jak wrócił na łapę Batman, to poczułem różnicę w komforcie. 

Godzinę temu, facecik napisał(-a):

Był, przez tydzień noszenia.

Dokładnie tak!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.