Lynx27 2571 #56151 Posted May 6, 2023 Godzinę temu, Lukasz23212 napisał(-a): Dzisiaj tak: W poniedziałek idę skrócić bransoletę w końcu w swojej.. będzie noszone 🙂 2 Share this post Link to post Share on other sites
Lukasz23212 1890 #56152 Posted May 6, 2023 40 minut temu, Lynx27 napisał(-a): W poniedziałek idę skrócić bransoletę w końcu w swojej.. będzie noszone 🙂 No mysle😎 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44296 #56153 Posted May 6, 2023 13 godzin temu, Krakus1 napisał(-a): Niestety zabiłeś cały urok tego zegarka tym fejkowym paskiem 😕 Niestety nie ma oryginalnych, to mam RubberB. 13 godzin temu, Krakus1 napisał(-a): udanego rejsu życzę 😉 Dzięki. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Bartek79 1704 #56154 Posted May 6, 2023 Dobrego weekendu 19 Share this post Link to post Share on other sites
Lynx27 2571 #56157 Posted May 6, 2023 25 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a): Rozpoczynam obstawianie… dj 41 mint green 🫡😁 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest Bronzo #56158 Posted May 6, 2023 Ale mi nie siadła ta Daytona... 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73716 #56159 Posted May 6, 2023 4 minuty temu, Bronzo napisał(-a): Ale mi nie siadła ta Daytona... Co ci w niej nie pasowało? 1 godzinę temu, Bartek79 napisał(-a): Dobrego weekendu To mogłaby być perełka w każdej zrolexowanej kolekcji. Ten Sub ma wszystko to, co w tej marce jest najlepsze. 💪 Nie widzę żadnych pęknięć na farbie. Jego stan jest faktycznie tak idealny? 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Guest Bronzo #56160 Posted May 6, 2023 3 minuty temu, mario1971 napisał(-a): 7 minut temu, Bronzo napisał(-a): Co ci w niej nie pasowało? Strasznie się świeci i jest wyjątkowo ciężka, przynajmniej przy pierwszym odczuciu... Dodatkowo faktycznie na żywo jest mała a przez to za dużo dzieje się na tarczy. Może biała broni się bardziej niż czarna. 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73716 #56161 Posted May 6, 2023 Teraz, Bronzo napisał(-a): Strasznie się świeci i jest wyjątkowo ciężka, przynajmniej przy pierwszym odczuciu... Dodatkowo faktycznie na żywo jest mała a przez to za dużo dzieje się na tarczy. Może biała broni się bardziej niż czarna. Żeby ją idealnie dopasować, musiałbyś pewnie min. jedno ogniwo zdjąć. 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
_Patryk_ 90 #56162 Posted May 6, 2023 1 godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a): Czekamy, bardziej niż na Koronacje Karola III 🤩 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bartek79 1704 #56163 Posted May 6, 2023 13 minut temu, mario1971 napisał(-a): To mogłaby być perełka w każdej zrolexowanej kolekcji. Ten Sub ma wszystko to, co w tej marce jest najlepsze. 💪 Nie widzę żadnych pęknięć na farbie. Jego stan jest faktycznie tak idealny? Zegar całe lata leżał w szafie a stabilne warunki służą zegarom ( w szczególności vintage). 1 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73716 #56164 Posted May 6, 2023 8 minut temu, Bartek79 napisał(-a): Zegar całe lata leżał w szafie a stabilne warunki służą zegarom ( w szczególności vintage). Bajka. 😍 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
KrysH 7618 #56165 Posted May 6, 2023 1 hour ago, Bronzo said: Strasznie się świeci i jest wyjątkowo ciężka, przynajmniej przy pierwszym odczuciu... Dodatkowo faktycznie na żywo jest mała a przez to za dużo dzieje się na tarczy. Może biała broni się bardziej niż czarna. Wiesz co...? Całkiem nie głupio podsumowałeś daytone! Tylko pytanie czy to są tak do końca złe rzeczy bo mnie te rzeczy akurat kręciły w Daytonie! Była fajnie ciężkawa taka zwarta, tarcza przez to tez wydawała się fajnie gęsta... 3 hours ago, Bartek79 said: Dobrego weekendu CUDO! Luma tutaj dużo smaczku dodaje - nie ma to jednak jak prawdziwa patynka - w tym przypadku idealnie zrównoważona i czyściutka. Ależ okaz! Ciekawe jak werk chodzi? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bartek79 1704 #56166 Posted May 6, 2023 46 minut temu, KrysH napisał(-a): CUDO! Luma tutaj dużo smaczku dodaje - nie ma to jednak jak prawdziwa patynka - w tym przypadku idealnie zrównoważona i czyściutka. Ależ okaz! Ciekawe jak werk chodzi? Tu jest lepszy wół roboczy niż sławetny 31xx. Cal.1520 pracuje z dokładnością +1 sek a do tego pięknie go słychać. 1 Share this post Link to post Share on other sites
szuwi 6612 #56167 Posted May 6, 2023 6 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a): I...? 0 Share this post Link to post Share on other sites
desmo 3941 #56168 Posted May 6, 2023 (edited) 3 minuty temu, szuwi napisał(-a): I...? Taka mała droga w lesie …pewnie jeszcze wykopuje na sekretnej rolkowej polanie , cierpliwości. Edited May 6, 2023 by desmo 1 Share this post Link to post Share on other sites
Krakus1 1690 #56169 Posted May 6, 2023 @Just1MoreWatch Sprite🤔 0 Share this post Link to post Share on other sites
Just1MoreWatch 2674 #56170 Posted May 6, 2023 Cyk na szybko. Nadgarstkowe jutro 23 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73716 #56171 Posted May 6, 2023 Rootbeer, fajny GMT. Niech się dobrze nosi! 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
desmo 3941 #56172 Posted May 6, 2023 12 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a): Cyk na szybko. Nadgarstkowe jutro Super zegarek na jesień. Jeszcze Polar na zimę, Hulk na wiosnę i Bluesy na lato i masz profesjonale na cały rok. 1 Share this post Link to post Share on other sites
facecik 4962 #56173 Posted May 6, 2023 20 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a): Cyk na szybko. Nadgarstkowe jutro Gratuluję. Zapisałem się na coś podobnego i mam mieszane uczucia czy mix złota ze stalą sprawdzi się u mnie. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Just1MoreWatch 2674 #56174 Posted May 6, 2023 8 minut temu, desmo napisał(-a): Super zegarek na jesień. Jeszcze Polar na zimę, Hulk na wiosnę i Bluesy na lato i masz profesjonale na cały rok. Bluesy już jest, jest Starbucks zamiast Hulka, a Polar do mnie nie gada 19 minut temu, mario1971 napisał(-a): Rootbeer, fajny GMT. Niech się dobrze nosi! Dziekować! 3 minuty temu, facecik napisał(-a): Gratuluję. Zapisałem się na coś podobnego i mam mieszane uczucia czy mix złota ze stalą sprawdzi się u mnie. Dziękuję, ja bardzo lubię bicolory...mam nadzieję, że i u Ciebie się sprawdzi 1 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10188 #56175 Posted May 6, 2023 Cyk na szybko. Nadgarstkowe jutro Graty. Niech się nosi W AD brałeś ? 0 Share this post Link to post Share on other sites