Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny "klasyczny",zielony "magiczny".I weź tu wybierz nie mając maszynki do robienia pieniędzy:)

I sam sobie odpowiedziales - magiczny :)

 

Mialem 4 lata czarnego i... maja go miliony a i miliony podrobek subopodobnych na swiecie sie wala ;)

Zielonego nie spotkasz. Nie nosza go gwiazdy, buraki ani dresy/karki B) To (przynajmniej na razie) jest swiadomy zakup a i kolor praktycznie niespotykany wsrod zegarkow i na nadgarstkach. Mam go ponad rok i kolor jest niesamowity - w lecie podczas slonca to czysta przyjemnosc spogladac na godzine :rolleyes::)

 

ps

jesli czarny, to tylko vintage B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta, rozważ to. Kolor uniwersalny, szlif słoneczny rozwala system, brak antyrefleksu nie przeszkadza tak mocno.Mimo tegorocznej podwyżki poza siecią osiągalny bez problemu prawie w cenie Hulka i Batmana. Przed podwyżka był od nich droższy o jakieś 20%.

https://www.google.pl/search?q=Yachtmaster+blue&oq=Yachtmas&aqs=chrome.1.69i57j69i59j0l2.3205j0j4&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=a3M86tKxchT2PM%3A

post-68982-0-96418500-1469044488.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie - możliwości zabaw paskiem nie zamieniłbym nawet na ceramiczny bezel, doskonałą bransoletę czy 10 lat gwarancji...Andreas - kto jak kto ale Ty potrafisz upolować szczupaka ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi, świeci... a jak nadejdzie jego chwila to go zaniosę do lokalnego cudotwórcy...a cóż że bez "maszynowych supertestów szczelności" skoro mojej sztuce nurkowanie już nie jest pisane ;-)

post-55792-0-20335500-1469047869_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@desmo - no mam taka nadzieje. Najważniejsze to stan & komplet. A coś powinno się dać znaleść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta, rozważ to. Kolor uniwersalny, szlif słoneczny rozwala system, brak antyrefleksu nie przeszkadza tak mocno.Mimo tegorocznej podwyżki poza siecią osiągalny bez problemu prawie w cenie Hulka i Batmana. Przed podwyżka był od nich droższy o jakieś 20%.

https://www.google.pl/search?q=Yachtmaster+blue&oq=Yachtmas&aqs=chrome.1.69i57j69i59j0l2.3205j0j4&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=a3M86tKxchT2PM%3A

Yachtmaster jest genialny jak dla mnie :wub: , ale przez ten platynowy bezel kosztował jak ostatnio go mierzyłem o 10k więcej od Hulka -_-


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yachtmaster jest genialny jak dla mnie :wub: , ale przez ten platynowy bezel kosztował jak ostatnio go mierzyłem o 10k więcej od Hulka -_-

Też sprawdzałem - o ile z bliska daje radę to z daleka drażni mnie ten bezel okrutnie bo wygląda jak opona od traktora ( sorry za skojarzenie ) ...no i cena zbliża się do ceramicznej daytony...

post-55792-0-49205600-1469050780_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Rolex strasznie drogo sobie ceni szlif słoneczny i szlachetny kruszec, więc do Daytony faktycznie już blisko


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kupić Batmana w nowej cenie i miałbym możliwość pobrać niebieskiego Yachtmastera za 36k to bym miał spory dylemat.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten Yachtmaster, moglbym takiego spokojnie nosic.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie dużo ciekawszy od suba.Nietuzinkowy, weselszy i bardziej rzucający się w oczy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Pomimo genialnej tarczy, to dla mnie właśnie ten bling-bling factor dyskwalifikuje ten zegarek. Za dużo tego wszystkiego: słoneczny szlif na tarczy, platynowy bezel, polerowane ogniwa bransolety…świeci się to to jak psu jajca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał o tym i nie wiem czy mi sie to podoba ale wiadomo każdy ma inny gust! Bez lupki jakoś tak pusto! Zdjęcie z sieci.

post-22413-0-94723200-1469080415_thumb.jpeg

 

A co do suba na pasku to prawda, ze Vintage najładniej na nim wyglada!!! Szczególnie brązowym!

post-22413-0-55387500-1469080644_thumb.jpeg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak dla mnie, jedyny nowy ceramiczny, który brałbym jeszcze pod uwagę to Deepsea i gdybym mógł go nosić, to złoty GMT. 

Reszta to dokładnie takie - 4 & 5 cyfrowe referencje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sam sobie odpowiedziales - magiczny :)

ps

jesli czarny, to tylko vintage B)

miałem vintage, teraz tak i nie narzekam :)284260320be2f018ada08ab997e5bd80.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowalo by miec i tak i tak ;)

 

Ja marzylem i w sumie dalej marze o SD 16600, ale nie jestem tak obcykany jak @awi wiec odpuscilem :)

 

Zastanawiam sie jeszcze za jakis czas (chodzi o kase) nad wymiana 116600 na 16600 plus SDDS nowke. Na razie to tylko takie szmery, bo nie wyobrazam sobie zycia bez mojego SD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Słuszne marzenia pablo  :)

Mój 16600 juz zostaje do końca ze mną i ten model jest w sumie "Ten" zegarek. Wszystko co trzeba i przy tym, rzadziej spotykany i bez lupki. 

 

Ja może na rok się wymienię z bratem - jemu dam moją żabę (16610LV) a od niego wezmę Deepsea. Do swojej żabki ostatnio dokupiłem zielony, oryginalny zapakowany inlay. Ceny poszły po prostu tak do góry że zawroty można dostać. Nie mówiąc już o Inlay z rocznikach 2003/04 z "Flat Four". 

 

Jak będziesz kiedyś potrzebował pomoc to możesz zawsze dać znać. Chętnie pomogę kolegom...na pewno coś ładnego upolujemy  ;)


a żeby nie było....sorry za jakość, ale tak na szybko...mfsqqilf.jpg

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

i może jeszcze w kolorze.... ;)  :D

 

4uapj46f.jpg


@nicon - tak. Za dobre egzemplarze tak. Aczkolwiek, musimy też trochę rozdzielić 16710, bo dla kolekcjonerów mogą być wiele różnic na tarczy, za które się bardziej słono płaci. Dla "normalnego" istnieją ale jeszcze tu i tam, jakieś "okazje" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dziekuje bardzo

Ale twój jest także świetny i dla mnie najlepszym, razem z DS, aktualnym sportowym Rolexem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ale twój jest także świetny i dla mnie najlepszym, razem z DS, aktualnym sportowym Rolexem

 

Też tak uważam ;)

Moim zdaniem nowy SD jako jedyny zachował część "klimatu" poprzednich referencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo

Ale twój jest także świetny i dla mnie najlepszym, razem z DS, aktualnym sportowym Rolexem

  

Też tak uważam ;)

Moim zdaniem nowy SD jako jedyny zachował część "klimatu" poprzednich referencji.

Dzieki! Nie ukrywam, ze mam taki sam jak Wy poglad :)

Jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dokładnie...i duzo robi wielkość uszy w relacji do bransolety. Proporcje u twojego są odpowiednie i, moim zdaniem, dużo lepsze niż w SUB-ach / GMT. 

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Mi przy niewielkim rozmiarze Suba te grube uszy pasują idealnie i dodają sportowego szyku. Czuję, że być może za lat kilkanaście czy kilkadziesiąt ten model będzie właśnie za te uszy ceniony. Natomiast trochę cieńsze ma GMTM, z kolei dużo cieńsze w Explorer 2. W sumie bym te uszy pocienił w Batmanie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.