Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@nicon - już nie jeden wpadł na taki pomysł

 

cce9ae898b7bc3fbdfc1e712fcdee1b5.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd opinia że jubilee tylko dobrze z pepsi będzie wyglądać? Wiele starszych SUB ów też było tak noszonych. Być może z ciemną tarczą rzeczywiście wygląda lepiej ale skoro akceptujecie Omegę 300 na fabrycznej biżuteryjnej bransoletce to przypomnę że Omega miała też taką serię ;-)

PS ceramika faktycznie zabija wszystko...może ewentualnie jakaś guma...ale błyszcząca ;-)

post-55792-0-16773800-1469520063_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foti - jeśli chciałeś wyglądać vintydż to Rolex ma świetny własny wyrób zwany - jubilee ( przykład z netu) a misiurka jest dobra dla dziadków i ich tańszych zegarków np Omeg ;-)

Dziadkiem nie jestem, ale chyba dzisiaj założę do tej Omegi ;) Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jubilee były na wszystkich starszych GMT. Czy czarne, stal/złoto, tigereye itd...

 

@ Krystian...jakoś twoja Omega ni przypomina Explorera...czyżby sentyment? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież chcesz sprzedać ;-)

Nie zależy mi na tym.

Do tej pory mesh był chyba tylko 2 razy przy zegarku, ale dzisiaj wskoczy 3 :D

 

@ Krystian...jakoś twoja Omega ni przypomina Explorera...czyżby sentyment? ;)

Napiszę tak. Wiedząc co za niego dostałem nie żal mi nawet przez sekundę.

Z drugiej strony pierwsze o czym pomyślałem po przyjeździe tutaj to "fajnie byłoby go mieć tu ze sobą tak jak ostatnio".

To był bardzo fajny zegar, jednak do AT nie ma żadnego startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman + jubilee wyglada jak milion $ :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem przez dłuzszą chwilę oderwać oczu od tego Batmana na jubile! 

Dla mnie extra, ale ja się na Rolkach nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bez eksperymentów bransoletowych ...zwłaszcza, że chyba namierzyli mnie zwolennicy teorii o wyższości Tisella nad ....

post-55792-0-51211400-1469536468_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko. Rentier na Seszelach.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian - dziadek w Sanatorium?

Chyba tak, bo właśnie opierdol dostałem od starej, że się za młodymi d*pami oglądam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

4nd3o5ii.jpg

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne ujęcie

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam być może takie trochę nietypowe pytanie. Miałem okazję ostatnio oglądać nowego SUBa. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie świetne spasowanie bransolety z kopertą i praktycznie brak jakiejkolwiek szpary pomiędzy. Chciałbym więc zapytać czy tak mocno dopasowana bransoleta nie przysparza problemów podczas jej zdejmowania? W końcu podczas wyciągania teleskopów trzeba ją trochę odgiąć, ale czy to możliwe jeśli jest osadzona tak sztywno? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94bee073ef37f95822fd2b0d53c2522b.jpg

 

Do mnie wrócił DJ i więcej go nie oddaje. Nie ma wygodniejszego zegarka moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam być może takie trochę nietypowe pytanie. Miałem okazję ostatnio oglądać nowego SUBa. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie świetne spasowanie bransolety z kopertą i praktycznie brak jakiejkolwiek szpary pomiędzy. Chciałbym więc zapytać czy tak mocno dopasowana bransoleta nie przysparza problemów podczas jej zdejmowania? W końcu podczas wyciągania teleskopów trzeba ją trochę odgiąć, ale czy to możliwe jeśli jest osadzona tak sztywno? :)

Przysparza. Ale jak się nauczysz metodycznie to robić to nie jest to wielki problem. Początkowo potrzebowałem asysty, teraz robię to sam.

 

Ujmij kopertę zegarka szkłem w dół, do dłoni tak aby jednym z palców pewnie wywierać nacisk na środek końcowego ogniwa, przykładając siłę pionowo.

Drugą dłonią przesuń bransoletę tak aby nad końcowym ogniwem mieć jej węższą część - dla wygody.

Wywierając od drugiej strony nacisk palcem pionowo, gdy narzędziem wysuniesz jeden koniec teleskopu - jedna strona bransolety wysunie się ale na tyle minimalnie na ile jej pozwoli ten mały luz a koniec teleskopu będzie opierał się już o krawędź otworu. 

Teraz gdy narzędziem wysuniesz drugi koniec teleskopu, nie przerywając możliwie idealnie pionowego nacisku palcem od drugiej strony - bransoleta płynnie wysunie się w górę czyli ku dołowi koperty.

Oczywiście mogą wtedy przy wyskoczeniu teleskopów pojawiać się na spodniej stronie uszu małe ryski ale tam to raczej należy je traktować tak naturalnie jak wyślizganą kierownicę czy pedały w aucie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Do mnie wrócił DJ i więcej go nie oddaje. Nie ma wygodniejszego zegarka moim zdaniem :)

 

Bo malo miales zegarkow w takim damskim rozmiarze :D Wiekszosc bedzie tak wygodna na meskim reku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, nie zamieniłbym go na 41 nigdy :)

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwygodniejszy zegar jaki mialem to chyba Ex 40mm a pozniej GS i Sub. Nie licze malenstw (36mm) bo one z natury swojej sa wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mysle że sub z glidelockiem też jest na 100 super. Mi z większych zegarków najlepiej się nosi PO na 8500 przez ta grubość koronka nie wbija się w nadgarstek, super uszy naprawdę wygodny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysparza. Ale jak się nauczysz metodycznie to robić to nie jest to wielki problem. Początkowo potrzebowałem asysty, teraz robię to sam.

 

Ujmij kopertę zegarka szkłem w dół, do dłoni tak aby jednym z palców pewnie wywierać nacisk na środek końcowego ogniwa, przykładając siłę pionowo.

Drugą dłonią przesuń bransoletę tak aby nad końcowym ogniwem mieć jej węższą część - dla wygody.

Wywierając od drugiej strony nacisk palcem pionowo, gdy narzędziem wysuniesz jeden koniec teleskopu - jedna strona bransolety wysunie się ale na tyle minimalnie na ile jej pozwoli ten mały luz a koniec teleskopu będzie opierał się już o krawędź otworu.

Teraz gdy narzędziem wysuniesz drugi koniec teleskopu, nie przerywając możliwie idealnie pionowego nacisku palcem od drugiej strony - bransoleta płynnie wysunie się w górę czyli ku dołowi koperty.

Oczywiście mogą wtedy przy wyskoczeniu teleskopów pojawiać się na spodniej stronie uszu małe ryski ale tam to raczej należy je traktować tak naturalnie jak wyślizganą kierownicę czy pedały w aucie.

Dzięki za - jak zwykle - wyczerpującą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.