Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w kruku nie kryją tego, że modele sportowe nawet nie są wykładane na półkę, tylko trafiają do "stałych" klientów. To dalej nie tłumaczy dlaczego nie zamówią ich więcej. To co napisałem moim ma sens, pytanie tylko czemu rolex ma taką politykę, przecież mógłby produkować dużo więcej modeli sportowych, kosztem innych.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w IT dostałem ale jak wszyscy wiemy ten kraj rządzi się swoimi prawami jeśli chodzi o negocjacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

nie tylko negocjacjami....też zegarkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku dostajemy dodatkowo punkty na kartę, ale to nie jest autonomiczna zniżka od ceny Rolexa (co najwyżej "wchodzi" nam to w zniżkę ogółem. Owszem, ma to znaczenie w cenie global).

 

W IT to pewnie normalne, bo przecież oni mają inne podejście do życia ;) choć czyżby tam Rolex mniej pilnował swoich interesów? ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak interesowałem się mocniej Rolim to odnosiłem wrażenie, że makaroni mieli fory od Rolexa (mieli szybko nowości, dobre rabaty, brak podwyżek przez 2 lata). Teraz chyba to już się zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodać, ze ja stałem przed salonem Omegi :-P

Na Rolexa u Pieskewicza 10% a w Kruku 10% od metki i od tego 10% w punktach na platynową kartę. Czyli łącznie 19% od metki przy założeniu, ze chce się wydać na coś punkty. Teraz w Kruku już to jest chyba niemożliwe i wybiera się albo rabat od metki albo punkty na kartę.

Nadal jest możliwe 10% od metki i punkty na kartę. Mam tylko sprzeczne info, czy punktami z karty można nadal obniżyć cenę kolejnego zegarka. W jednym salonie ostatnio powiedzieli mi, że można.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kontekście dostępności jeszcze to w Kruku mówili że sprzedali już 6 ceramicznych Daytona. Ciekawe kiedy będzie pierwsza na forum :)

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce takie działania są nielegalne - zarówno Rolex jak i dealer dostali by mocno po łapach od UOKiK. SGP już tego doświadczył...

Ciekawe czy to kwestia innych praw konsumenta czy tylko tego że nikt nie zgłosił takiego zachowania.

Wiem że w stanach było podobnie, zresztą Omega u nas na kontynencie zaczęła robić tak samo, ilość punktów sprzedaży bardzo się ograniczyla


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest możliwe 10% od metki i punkty na kartę. Mam tylko sprzeczne info, czy punktami z karty można nadal obniżyć cenę kolejnego zegarka. W jednym salonie ostatnio powiedzieli mi, że można.

Można obniżyć ale jeśli płacisz czy dopłacasz punktami - płacisz cenę z metki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki, Piotrek.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kontekście dostępności jeszcze to w Kruku mówili że sprzedali już 6 ceramicznych Daytona. Ciekawe kiedy będzie pierwsza na forum :)

Obawiam się że pierwsi byli spekulanci a nie miłośnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak interesowałem się mocniej Rolim to odnosiłem wrażenie, że makaroni mieli fory od Rolexa (mieli szybko nowości, dobre rabaty, brak podwyżek przez 2 lata). Teraz chyba to już się zmienia...

Mozliwe ze jak zależy im na jakimś rynku to podejście maja dużo bardziej liberalne, ciekawe jak spróbują wygrysc UN z pozycji jaka oni mają na rynku w Indiach.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To dalej nie tłumaczy dlaczego nie zamówią ich więcej.

 

Bo więcej nie dostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A skąd taka informacja?

nie sadze..a) bo byłoby to najkrótszy produkowany model Rolexa w co nie wierze i B) nim wydają te pare sztuk ktore zostały zamówione to 3 lata i wiecej szybko minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna plotka mająca zwiększyć ciśnienie i pogonić wahających się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpisać? :)

Karol, chcesz złapać króliczka ?

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa daytona nie ma absolutnie funkcjonować przez 3 lata. W Polsce jest 80 stalowych dayton na liście zamówionych. Realnie dzis zamówisz to dostaniesz za 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to wszystko o czym tu piszecie Panowie, niedorzeczny czas oczekiwania, rok na suba ? Trzy lata na Daytonę ?? Chyba dojrzałem już do decyzji o Rolexie, sub albo Explorer II, ale jak już zbiorę kasę, to po zegarek wybiorę się chyba za zachodnią granicę, mam tylko nadzieję, że tam będą dostępne od ręki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz najpierw tam zadzwonić i zapytać czy dostępne od ręki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku dostajemy dodatkowo punkty na kartę, ale to nie jest autonomiczna zniżka od ceny Rolexa

Radzę sprawdzić, punkty na kartę tak, ale ostatnio (przełom roku 2015/2016) rolex był z tej promocji wyłączony. Poza tym punkty w kruku to od roku absurdalna sprawa, bo nie można ich wykorzystać przy zakupie kolejnego zegarka jednocześnie z przysługującym nam rabatem z karty :blink:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby wygodniej gdyby zrobili punkty za 7% ale do wykorzystania na starych zasadach. No ale 10% brzmi marketingowo lepiej.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to wszystko o czym tu piszecie Panowie, niedorzeczny czas oczekiwania, rok na suba ? Trzy lata na Daytonę ?? Chyba dojrzałem już do decyzji o Rolexie, sub albo Explorer II, ale jak już zbiorę kasę, to po zegarek wybiorę się chyba za zachodnią granicę, mam tylko nadzieję, że tam będą dostępne od ręki ;)

Mnie poinformowano, że czas oczekiwania na Suba to co najmniej 6 miesięcy. Ale miałem z nimi ostatnio niefajną przygodę, bo zamówiłem IWC z odbiorem w salonie, po 10 dniach nerwowego oczekiwania dowiedziałem się z maila od Kruka, że przykro im, ale nie zrealizują mojego zamówienia - a w momencie zamówienia mieli takie dwa w innych salonach. Więc jak tu wierzyć w zapewnienia odnośnie Suba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon to tak nie działa, zaliczkę można odzyskać, a cena się zmienia, mi powiedzieli że nie mogą zagwarantować tej z dnia zaliczkowania.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.