Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Staszku gratuluje. Sub to zawsze dobry wybór. Szkoda, że wybrałeś wadliwy ;) model.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadas niech służy i cieszy.

Mój no date raczej zostanie. Jednak  ostatnie wydarzenia mocno podważyły pozycję Batmana. ;)

post-89160-0-84625100-1521985563_thumb.jpg

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje, szczere opinie i miłe też, bo choć myślałem, że będzie gorzej to skończyło się tylko na wadliwym modelu i niepasującym do mnie wyborze ;), ale cóż przyjdzie mi z tym żyć. Mam nadzieję że podołam :), a tak na poważnie, to miło prócz nieskrywanej przyjemności z posiadania tego zegarka wesprzeć ją jeszcze waszymi opiniami.

Nie potrafię być jednozegarkowcem, nie potrafię też żyć tylko z zegarkami vintage, stad takie a nie inne wybory, ale miło że podpowiadacie, może do czasu gdy kolejka na Pepsi się rozładuje :blink: pojawią się inne pomysły, któż to wie...  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta jak cieszycie się z nowych nabytków.Jeśli miałbym zdecydować się na Suba to również byłby to bez daty.Gratulacje i niech się noszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanisławie, super ceramiczny Sub. Może nie pasuje starym pierdzielom ale nowoczesnym dżentelmenom jak najbardziej tak. I nie słuchaj tych andronów.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Ilu znacie Użytkowników, których stać na Suba, ew. GMT Mastera (tzn. takich, którzy posiadają zegarki z tej półki cenowej), a mimo to go nie mają i nigdy nie mieli?

Ja znam 1, ale to się niedługo zmieni.

A tak ogólnie uważam, że większość nie wie że ich stać, tylko czasami nikt nie pomyśli że za th, glycine i 2 omegi vintage jakie ma, mozna kupić suba...

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tyle że wynika to też z kwestii takiego myślenia, że jak rozwalę jedną Omegę vintage, to trudno, 2k w plecy. Jak mi ukradną Glycine, to trudno, 4k w plecy. Jak mi się TH zepsuje, to trudno, wyślę gdziekolwiek, gdzie naprawiają ETĘ.

 

Jak mi się zepsuje/rozwalę/ukradną Suba, to się po tym nie podniosę finansowo ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale przecież nie każdy chce mieć rolexa?

Pewnie tak jest. Długi czas myślałem, że to zegarek, jakich wiele. Ale dziś jednego pomacałem - Yacht Mastera i ...zmieniłem zdanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tyle że wynika to też z kwestii takiego myślenia, że jak rozwalę jedną Omegę vintage, to trudno, 2k w plecy. Jak mi ukradną Glycine, to trudno, 4k w plecy. Jak mi się TH zepsuje, to trudno, wyślę gdziekolwiek, gdzie naprawiają ETĘ.

 

Jak mi się zepsuje/rozwalę/ukradną Suba, to się po tym nie podniosę finansowo ;)

Jak rozwale Casio, to mam 200pln w plecy, jak mi ukradna Swatcha, to trudno - 300pln w plecy. Jak mi sie Seiko zepsuje, to wysle na serwis i naprawia za kilka stowek a jak mi ukradna np. taka Glycine za 4k pln, to sie po tym nie podniose finansowo - tak mozna zawsze, bo zalezy co jest dla Ciebie wazne w skali zarobkow i ile w tej skali przeznaczasz na przyjemnosci ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zawsze znajdzie się grubsza ryba - tylko my tu rozmawiamy o kolekcji, której łączna wartość = wartość Suba i dlaczego ktoś takiej decyzji nie podejmuje, mimo iż "go stać".


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szanowni Panowie pozwolą, że zamieszczę fotografię z dzisiejszego spaceru jaki odbyłem.

 

 

Piękny egzemplarz.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest. Długi czas myślałem, że to zegarek, jakich wiele. Ale dziś jednego pomacałem - Yacht Mastera i ...zmieniłem zdanie :-)

Aż tak ?...:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zawsze znajdzie się grubsza ryba - tylko my tu rozmawiamy o kolekcji, której łączna wartość = wartość Suba i dlaczego ktoś takiej decyzji nie podejmuje, mimo iż "go stać".

Bo wiekszosc tu obecnych woli kilka ztanszych egarkow w kolekcji, niz jeden drozszy :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiekszosc tu obecnych woli kilka ztanszych egarkow w kolekcji, niz jeden drozszy :)

Może dlatego, że nie istnieje coś takiego jak zegarek uniwersalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie pozwolą, że zamieszczę fotografię z dzisiejszego spaceru jaki odbyłem.

 

attachicon.gifIMG_1331.JPG

Super zegar takiego szukam

Jaki masz obwód nadgarstka?

Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aż tak ?...:))

Tak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ulotny

Dziękuję. Kupiony w zeszłym roku po dobrej cenie w stanie NOS. Czasem mam w życiu szczęście.

 

A w temacie bieżącej dyskusji, coraz większa popularność Rolexa wynika, oprócz oczywistych powodów: jakość, uniwersalny wygląd, trzymanie wartości, z faktu, że społeczeństwo się zwyczajnie bogaci. Gonimy majętną resztę świata, która tymczasem (widać to min. na Rolex forum) sprzedaje swoje Rolexy (ew. zostawia Suby w roli "beaterów" ;) i przesiada się na Patek Philippe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Szanowni Panowie pozwolą, że zamieszczę fotografię z dzisiejszego spaceru jaki odbyłem.

 

attachicon.gifIMG_1331.JPG

 

Wzorowy stan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje takie coś. Tylko nie potrafimy tego uniwersalnego znaleźć. To takie poszukiwanie grala, niby gdzieś jest, ale nie wiadomo gdzie.☺☺☺

Edytowane przez inomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje klasyki - Suba!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.