Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Słyszałem dzisiaj że ponoć drugą setkę zapisów otwierają w Kruku na Pepsi.......dziwny jest ten świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest. Kumpel wczoraj wpłacił i jest 98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą mieli co robić najbliższe 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

98.......ile mogą dostać w ciągu roku? 10? 20?........5 lat i będzie mial. Kiedyś każdy dostanie Pepsi który chciał go mieć

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą mieli co robić najbliższe 20 lat.

A tam. Wytrzymają produkcję "pułkowników" a będą tłuc same GMT. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musza teraz trzaskac nowosci, bo jak wejdzie nowy sub, to tamtych wtedy sprzedaz spadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że masz rację, bo jak słyszę o czasie oczekiwania na zegarek kilka miesięcy to mi słabo, a kilka lat to brzmi dla mnie jak mało śmieszny żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się że JESZCZE nie ma komitetów kolejowych i nie trzeba dwa razy dziennie potwierdzać obecności. W każdym razie jest postęp, bo kiedyś tak sprzedawali papier toaletowy :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi srepsi, ja dalej czekam na Coke (chyba jestem jedyny, który zawiódł się rolnikowymi premierami).... dobrze, że jutro odbieram pocieszajkę;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tego nowego deepsiaka jest zbliżona chyba do starego?

Gdzieś chyba widziałem 11400 euro (?)

 

 

 

Edit, artykuł sprzed 4lat  :P

 

Ciekawie się zapowiada z ref 126660 i choć te 20mm miało swój urok to trudno nie docenić poszerzenia.

Nie wiem czy na nowym werku jest ciut grubszy, cienszy czy bez zmian?

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi srepsi, ja dalej czekam na Coke (chyba jestem jedyny, który zawiódł się rolnikowymi premierami).... dobrze, że jutro odbieram pocieszajkę;)

W nowym modelu wymiana bezela będzie ciężką bo to ceramika i łatwo pęka. Dla mnie chyba Pepsi takie bardziej luźne a coke takie bardziej poważne, eleganckie. d1f97f8dc425b3f7dd9ba3fab4efc82b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś z dwukolorowych bezeli w GMTM mógłby być elegancki to raczej bez czerwieni.

 

Z tego też powodu pozostaję fanem Batmana, który idealnie łączy wyrazisty charakter i niepowtarzalność z uniwersalnością od krótkich gaci po garnitur.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć bardziej uniwersalny będzie jednokolorowy bezel.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się pocieszyłeś? :)

 

jak odbiorę pochwalę się, jestem mistycznie sekretny;D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć bardziej uniwersalny będzie jednokolorowy bezel.

Na pewno bardziej zachowawczy. Przy czym niebieska połowa bezela, czyli w kolorze uznanym za "garniturowo kompatybilny" wg. mnie nie godzi nawet w małym stopniu w uniwersalność Batmana.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, ale nie chodzi tutaj o pozycjonowanie odbiorców, ale o sprzedaż. Mniejsza sprzedaż nie musi automatycznie oznaczać gorszego traktowanie odbiorców. Na ten przykład, jestem pewien że taka Omega wysłałaby do Polski tyle sztuk zegarków, ile chciałoby się tutaj sprzedać, zaś w praktyce wysyła tyle ile wysyła, bo taki a nie inny jest popyt. To natomiast plasuje nas na określony miejscu w takich rankingach. Rozchodzi się więc w tym rankingu o skutek a nie o źródło przyczyny.

Dodatkowo, raport dotyczy całego szwajcarskiego przemysłu zegarkowego a nie tylko Rolex.

Edytowane przez tritium.hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele z tych krajów napędza biznesowy i turystyczny ruch...ciekawe czy nowe oblicze „polskiej gościnności” pomaga czy przeszkadza realizować szybciej marzenia czekającym na nowości z Bazylei...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej polskiej rzeczywistości , to w zasadzie 500+ na dwójkę , trójkę (uwzględniając długość kolejki) spokojnie wystarczy .

Świeże elity też mają za co i słabo są nasycone zegarkami.

Popyt wewnętrzny ma więc spory potencjał wzrostowy , po co ci obcy .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.