Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!!!

Nareszcie mam koleżankę.

Jeszcze nie widziałam ja Wy się z tego cieszycie.

Serio nie ma tu wiecej kobiet??

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sytuacja;) pora to zmienic :)

Serio

Przynajmniej do dzisiaj.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jezcze parę kobiet na forum. Z moich obserwacji wynika, że kobiety częściej (oczywiście to żadna reguła, tylko takie luźne spojrzenie) wybierają zegarki modowe, a faceci raczej albo G-shock, albo coś z Seiko/Lorus, a Ci z większym budżetem różne Citizeny, Alpiny, Tagi itd. Natomiast kobiety, nie ważne czy bogate, czy przeciętne zazwyczaj wybierają DW, MK I tym podobne marki, przez co jest ich tak mało na naszym forum :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum, piszących w innych wątkach, wiele wspaniałych koleżanek, kolekcjonerek, zegarków, budzików , które przy tej okazji serdecznie pozdrawiam.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze , ze tręd się zmienia.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ciesze się ze postanowiłam zostać członkiem Klubu Miłośników Zegarków i pokazac ze kobiety również interesują się zegarkami

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ;)

Jednak Submarinera lepiej lubię na branzolecie. Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na pasku!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Cartier, Breguet, Union. Zapytam zatem wprost: Filipie o co chodzi z Subem? Klasyka zbrzydła? :D

Chodzi o to że ostatnio prawdę mówiąc nie mam się ochoty zastanawiać co założyć do czego to ma pasować i czy się nie zepsuje jak walne w pracy w maszynę.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ostatnio prawdę mówiąc nie mam się ochoty zastanawiać co założyć do czego to ma pasować i czy się nie zepsuje jak walne w pracy w maszynę.

 

Co nie zmienia faktu, ze po tych zegarkach ktore miales (ich charakter/design) spodziewalibysmy sie po Tobie bardziej pewnie DJ-a niz sportowego klocka w postaci Suba  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze po tych zegarkach ktore miales (ich charakter/design) spodziewalibysmy sie po Tobie bardziej pewnie DJ-a niz sportowego klocka w postaci Suba ;)

Artme skąd u Ciebie pomysł że Twoje zdanie reprezentuje ogół :D ?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj od razu ogol - mialem na mysli siebie i Kolege Vpovoc  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety...  :(

 

Ceny nowego Pepsi na CH24 pobily Daytone - minimalna cena, to ponad 70k pln...  :blink:  Ciekaw jestem czy Rolexowi na tym zalezalo, bo jesli nie, to powinien jak najszybciej zaczac podsylac GMT w wiekszych rzutach.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... :(

 

Ceny nowego Pepsi na CH24 pobily Daytone - minimalna cena, to ponad 70k pln... :blink: Ciekaw jestem czy Rolexowi na tym zalezalo, bo jesli nie, to powinien jak najszybciej zaczac podsylac GMT w wiekszych rzutach.

Prawidlowo. Jakby bylo taniej to połowa z kolejki już by kupowała. A tak pieszy chwilę i kupi najbardziej zdeterminowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jeśli ktoś płaci dwa razy cenę z metki za regularny model - to albo się nie zna albo go stać. Jego wina. Pytanie czemu ta sztuczka nie udaje się Omedze na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu wrzucę, poprzedni telefon jakoś lepsze zdjęcia robił

36276648_10212165479036521_8381502595084


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt, jeśli ktoś płaci dwa razy cenę z metki za regularny model - to albo się nie zna albo go stać. Jego wina. Pytanie czemu ta sztuczka nie udaje się Omedze na przykład.

 

To chyba nie jest wazne czy Omedze czy np. TH. Wszystko kreci sie na poziomie prestizu i checi posiadania. Gdyby Omega nie klepala tak tych zegarkow (Rolex tez moglby jeszcze wiecej) a w szczegolnosci limitek (tutaj, to smiech na sali  ;) ), to sprawa wygladalaby zupelnie inaczej. Nawet Patek "dorosl" do tego, ze jak nie wycofa badz bardzo mocno ograniczy modeli tak popularnych, to stanie sie marka 1 czy 2 modeli i podzieli predzej czy pozniej losy konkurencji.

 

Zobacz - gdyby Omega np. ograniczyla dostepnosc Moonwatcha w wersji hesalitowej w manualu z okazjonalnym pudelkiem i jego dostepnosc bylaby na poziomie Daytony, to wydaje mi sie, ze kolejka i zapisy bylyby jeszcze wieksze na ten zegarek niz np. na Pepsi. A Moona mozesz dostac "na kazdym rogu" - to co to za fun/prestiz?  ;)

Nawet na tym forum miesiecznie pojawia sie kilka moonow na bazarku - a czy ktos by sie nimi tak szybko "nudzil", gdyby czekal na niego 2-3 lata???  :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety...  :(

 

Ceny nowego Pepsi na CH24 pobily Daytone - minimalna cena, to ponad 70k pln...  :blink:  Ciekaw jestem czy Rolexowi na tym zalezalo, bo jesli nie, to powinien jak najszybciej zaczac podsylac GMT w wiekszych rzutach.

 

To raczej kwestia nowości, tak samo było z nowym SD a teraz jest ich na CH24 mnóstwo i ceny tylko lekko powyżej metkowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.