Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 A jeśli GMT to Batman - może nie ma nowego mechanizmu ale doskonale łączy elegancję czerni z niekrzykliwą innością niebieskiego.

 

I niestety oba te fajne efekty skutecznie psują oczojebnie polerowane środkowe ogniwa - już się tyle razy na niego zasadzałem ale za każdym razem jak widzę na żywo to skutecznie mnie to zniechęca. Ciekawe czy dałoby się założyć bransoletę z SUBa i zapięcie z GMT? Nawet jeśli to pewnie za chore pieniądze...

Jubilee w nowym pepsi jest pewnie jeszcze bardziej świecące :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ciekawe czy dałoby się założyć bransoletę z SUBa i zapięcie z GMT? Nawet jeśli to pewnie za chore pieniądze...

...

 

Zapięcie w GMT na środku też jest polerowane. ;)

Śmiesznie wyglądałoby połączenie kajdana Suba z zapięciem GMT.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety oba te fajne efekty skutecznie psują oczojebnie polerowane środkowe ogniwa - już się tyle razy na niego zasadzałem ale za każdym razem jak widzę na żywo to skutecznie mnie to zniechęca. Ciekawe czy dałoby się założyć bransoletę z SUBa i zapięcie z GMT? Nawet jeśli to pewnie za chore pieniądze...

Jubilee w nowym pepsi jest pewnie jeszcze bardziej świecące :)

Właśnie dzięki tym oczojebnym ogniwom zrezygnowałem z GMT i wziołem Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

Jeżeli mój GMT po 5 latach od zakupu robi 0,4s/dobę a sub jest bardziej dokładny to po jakim czasie zauwaze przewagę suba w tej dziedzinie?:P

Właśnie dzięki tym oczojebnym ogniwom zrezygnowałem z GMT i wziołem Suba.

Ja jakoś oczojebnosci nie widzę. Żeby nie było że mam czarna duszę czy tam cyganska, odrzucilem GS właśnie przez to że się swiecil jak cholera.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mua właśnie podoba się polerka środkowych ogniw. Dodaje mu elegancji.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię poler na wew ogniwach.

Co do tej dokładności to oczywiście,że nie są to duże różnice patrząc na liczby wprost ale porównawczo np mój Batman robił na dzień około 0,8sek a Sub 0,2 (pomiary z ponad miesiąca ciągłego noszenia ). Niby różnica mała ale jakby nie patrzeć 4x dokładniejszy :):):)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A teraz pomyślcie jeszcze gdyby wasze GMT były jeszcze LC100.....wtedy SUB już nie ma zupełnie szansy ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki Andreas ubierasz jeszcze inne zegarki czy Daytona wyparła na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyślcie jeszcze gdyby wasze GMT były jeszcze LC100.....wtedy SUB już nie ma zupełnie szansy ;)

Jak wypuszcza nowego Suba z nowym mechanizmem i do tego dadza moze czerwony dopisek na tarczy jak np. w SD, to wtedy pogadamy kto i co wybierze ;)  Jak widzisz Pepsi np. rozwalil system i nawet zapisow nie ma jak na Daytone - i to praktycznie zaraz po prezentacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypuszcza nowego Suba z nowym mechanizmem i do tego dadza moze czerwony dopisek na tarczy jak np. w SD, to wtedy pogadamy kto i co wybierze ;) Jak widzisz Pepsi np. rozwalil system i nawet zapisow nie ma jak na Daytone - i to praktycznie zaraz po prezentacji :)

W maju na pepsi był jeszcze tylko 2-3 letni okres oczekiwania:(

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety oba te fajne efekty skutecznie psują oczojebnie polerowane środkowe ogniwa - już się tyle razy na niego zasadzałem ale za każdym razem jak widzę na żywo to skutecznie mnie to zniechęca. Ciekawe czy dałoby się założyć bransoletę z SUBa i zapięcie z GMT? Nawet jeśli to pewnie za chore pieniądze...

Jubilee w nowym pepsi jest pewnie jeszcze bardziej świecące :)

 

polerowane ogniwa sprawiają, że wygląda dobrze także w bardziej formalnym zestawieniu niż t- shirt i jeansy. Jubilee z powodu małych ogniw wygląda nieco bardziej strojnie ale nie świeci prawie w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie rysuje się w tak widoczny sposób.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wrażliwego na piękno człowieka, to bezwzględnie wyjątkowy nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter, tym zdjęciem jeszcze bardziej mnie utwierdziłeś w tym, że dobrze Ci dziś radziłem ;)  Fajny strzał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A tak z innej beczki Andreas ubierasz jeszcze inne zegarki czy Daytona wyparła na dobre.

Na razie, Daytona jest numerem jeden, pasujący do prawie każdej okazji i każdego ubrania. Zobaczymy na jak długo...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A co to? Nowy zegarek? Zamieniłeś swojego na podobnego?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tu innego zabytka wrzucę;)

42953175_10212794233674994_2225959817258


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w ciagu kilku dni Kruk zmieni swoja polityke rabatowa i platynowa karta nie bedzie obowiazywala na Rolexa. Zrodlo raczej pewne takze chlopaki biegiem do salonow i brac co popadnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.