Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje nowych nabytków -- zarówno GMT jak i Ex1 są super. Nic tylko się cieszyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gratulacje! Świetne zakupy, niech się dobrze noszą :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Świetny ten exp 1. Myślę o czymś do pary do Moona zamiast SMPc, skłaniałem się w stronę divera Tudora, ale ten exp zaczyna do mnie gadać. ;) Pewnie nie ma szans na przymiarkę w salonie w Wawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Orientuje się ktoś może czy szacowany czas oczekiwania na Submarinera z datą podawany u Kruka pokrywa się z rzeczywistym? Dzwoniłem do nich i aktualnie jest to 1,5 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ależ to jest fajny zegar :)

 

Dokładnie. Jeden z najfajniejszych Rolków.

Graty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekanie jest męczące...

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy z nowej generacji GMT jest Batman ;)

No proszę, a myślałem że tylko ja tak uważam. Batman jest bardzo "charakterny", nie tracąc nic z ogromnej wszechstronności.

 

Za to największe pierdolnięcie wizualne wnosi "master of sprezzatura disaster" Pepsi.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No proszę, a myślałem że tylko ja tak uważam. Batman jest bardzo "charakterny", nie tracąc nic z ogromnej wszechstronności.

 

Za to największe pierdolnięcie wizualne wnosi "master of sprezzatura disaster" Pepsi.

Masz na myśli tego?

post-64114-0-93789700-1543469762_thumb.jpeg

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za to największe pierdolnięcie wizualne wnosi "master of sprezzatura disaster" Pepsi.

Fakt. Ten zegar mocno cieszy...

bead42014b57ca2ab0e12bcf4d411a34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passero, Foti - dokładnie takie konfiguracje. Odjechane w jedną stronę przez Jubilee a w zupełnie inną przez czerwień na bezelu. Nosiłbym namiętnie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No koledzy... Który mi dzisiaj zwinął DJ 41 z niebieską tarczą zanim dotarłem na Plac Trzech Krzyży?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy... Który mi dzisiaj zwinął DJ 41 z niebieską tarczą zanim dotarłem na Plac Trzech Krzyży? :)

Pewnie wiedzieli kto jedzie i schowali pod ladą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pewnie wiedzieli kto jedzie i schowali pod ladą ...

 

Zapewne.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja!

 

dztBQbG.jpg

 

Co z tego że zdecydowanie za drogi i za duży dla mnie, po prostu nie mogłem do tego dopuścić. Przyjąłem kulę na siebie, teraz ogłoszą mnie męczennikiem i dostanę 72 dziewicze sportowe modele Rolexa.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47104192_2200864846623601_89041990885100

 

Co tu się dziwić jak niektórzy kupują hurtowo dla kolegów z drużyny, patrz Mauro Iciardi


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale 2 krotność ceny z metki, przekreśla jego rodzinną użyteczność :)

Dobry wieczór, obserwuję ten wątek nie od dziś, biernie dotąd ale rzeczywiście to tak trochę jak z cenami samochodów w PRL  :D

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/168270-rolex-gmt-master-ii-pepsi-126710blro-new-2018/

 

contra

 

https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/m126710blro-0001.html

 

PS Zegarek marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z YouTube . Poza tym ze GMT to nie wiem jaki to model. Wyglądał jak milion dolarów ;)

post-106875-0-87775400-1543525971_thumb.jpeg

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariuszu, nie ma tak, że raz sobie robisz podśmiechujki z Rolexa, że niby gorszy od PP i AP :P , że to nie 'haute' :lol: że masowy, że mechanizm nawet drewienka brzozowego nie widział etc.  :D , a później cichcem jedziesz do salonu ito bo najnowszy cal. 3235? Jeszcze pewnie fluted i na jubilee?! Jak nas przeprosisz to będziesz mógł kupić, tylko musisz się wcześniej zaanonsować, bo znowu ktoś z nas Ci go sprzątnie   :P

 

Oczywiście pierścień karbowany, bransoleta jubilee, mechanizm 3235 lub 9001 (w tym przypadku bransoleta Oyster) - jak będzie dostępny, a ja nie będę w stanie się oprzeć. Muszę jednak przyznać, że zakup Roleksa to duże wyzwanie jeżeli nie chce się przepłacać na Chrono24. Czas pokaże jak to się skończy. Zapowiada się na niezły trening cierpliwości albo uśmiech losu.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co tu się dziwić jak niektórzy kupują hurtowo dla kolegów z drużyny, patrz Mauro Iciardi

Ciekawe, który numer w kolejce miał - pewnie od 10 do 40 ;)

I weź mu powiedz: Pan tu nie stał ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ciekawe, który numer w kolejce miał - pewnie od 10 do 40 ;)

I weź mu powiedz: Pan tu nie stał ;)

 

Te kolejki to w ogóle mistrzostwo świata. Lista oczekujących na 126710BLRO wynosi ponad 200 osób. Przy optymistycznym założeniu, że Rolex będzie regularnie dostarczać dwie sztuki miesięcznie, to kolejka rozładuje się za ponad osiem lat. Czas oczekiwania na stalowego Suba wynosi półtora roku, a o stalowej Daytonie z polskiej dystrybucji kazali mi zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kolejki to w ogóle mistrzostwo świata. Lista oczekujących na 126710BLRO wynosi ponad 200 osób. Przy optymistycznym założeniu, że Rolex będzie regularnie dostarczać dwie sztuki miesięcznie, to kolejka rozładuje się za ponad osiem lat. Czas oczekiwania na stalowego Suba wynosi półtora roku, a o stalowej Daytonie z polskiej dystrybucji kazali mi zapomnieć.

Ale chyba w przypadku PP gonią mistrza? ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.