Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupować to kupować! ;):D

 

 

 

Jak w sklepie z cukierkami, tylko nie wiedział jakie smaki lubi i czy mu sprzedawca zaproponował landrynki czy trufle, bez różnicy.

 

Swoją drogą butik wyglądał jakby gościu sprzedawał wewnątrz zegarki Q&Q a nie to co rzeczywiście było w gablotach...

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Świecie jest koniunktura, więc wszystko schodzi na pniu, wszędzie kolejki i zapisy (domy, samochody, zegarki), co oznacza, że przed nami dołek.

Czyli ceny spadną?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą butik wyglądał jakby gościu sprzedawał wewnątrz zegarki Q&Q a nie to co rzeczywiście było w gablotach...

 

Dokładnie :lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój pierwszy post w temacie więc się przedstawię, mam na imię Artur.

Co do tematu sprzedaży oraz znikania zegarków marki Rolex z półek to myślę że wiele zależy od samego AD i kraju w jakim się znajduje.Mieszkam na bananowej wyspie gdzie są cztery salony Rolexa i raczej kłopotu z zakupem submarinera i innych modeli nie ma kłopotu.

Większość można kupić od ręki lub czas oczekiwania jest do miesiąca, w przypadkach ekstremalnych jak nowe Pepsi kolega czekał 3 miesiące.

Takie to moje spostrzeżenia.

Za dwa tygodnie pewnie odwiedzę salon to zrobię fotki dla zainteresowanych.

Edytowane przez aszers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Aa gdzie jest bananowa wyspa, serio pytam :) w googlach wyszlo mi ze to wyspa w Brazylii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój pierwszy post w temacie więc się przedstawię, mam na imię Artur.

Co do tematu sprzedaży oraz znikania zegarków marki Rolex z półek to myślę że wiele zależy od samego AD i kraju w jakim się znajduje.Mieszkam na bananowej wyspie gdzie są cztery salony Rolexa i raczej kłopotu z zakupem submarinera i innych modeli nie ma kłopotu.

Większość można kupić od ręki lub czas oczekiwania jest do miesiąca, w przypadkach ekstremalnych jak nowe Pepsi kolega czekał 3 miesiące.

Takie to moje spostrzeżenia.

Za dwa tygodnie pewnie odwiedzę salon to zrobię fotki dla zainteresowanych.

W kontekście sytuacji niedoboru  dobra luksusowego na wielu kontynentach o czym napisano już wyżej niemało, ta wiadomość jawi się niczym brama do raju  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa gdzie jest bananowa wyspa, serio pytam :) w googlach wyszlo mi ze to wyspa w Brazylii .

Karaiby.

W kontekście sytuacji niedoboru dobra luksusowego na wielu kontynentach o czym napisano już wyżej niemało, ta wiadomość jawi się niczym brama do raju :)

Sorry to żaden raj zegarowy po prostu AD dba o swoich klientów, może ma większą siłę przebicia sam ni wiem nie siedzę w temacie jestem jedynie zwykłym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaiby.

Sorry to żaden raj zegarowy po prostu AD dba o swoich klientów, może ma większą siłę przebicia sam ni wiem nie siedzę w temacie jestem jedynie zwykłym klientem.

Jasne  :)  natomiast wiadomość Kolegi na pewno da asumpt do rozważań na temat polityki/strategii Rolexa o czym niemało zostało już wyżej napisane. 

PS ja jestem póki co potencjalnym klientem marzycielem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam nie takie były moje intencje.Bardziej chciałem apelować do większego spokoju, każdy z nas często podróżuje po świecie i naprawdę wcześniej czy później znajdziemy swojego Grala zegarkowego bez czekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z moich podróźy wynika, że wszędzie jest tak samo źle. Ale może obieram zbyt oczywiste kierunki :)

 

Sytuację może poprawić polityka wypełniania karty gwarancyjnej i zdejmowania folii. Przy moim zakupie oba te dwa warunki musiały zostać spełnione- chociaż uważam je za idiotyczne- nie było dyskusji.

Edytowane przez michaelandro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodając to zdjęcie uświadomiłem sobie, że jedna folia została- nie wiem jakim cudem tego wcześniej nie zauważyłem ;) dobrego dnia!

post-69733-0-51087200-1543665145_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Sytuację może poprawić polityka wypełniania karty gwarancyjnej i zdejmowania folii. Przy moim zakupie oba te dwa warunki musiały zostać spełnione- chociaż uważam je za idiotyczne- nie było dyskusji.

Dobrze, że w ogóle producent próbuje coś robić, bo sytuacja jest irytująca z punktu widzenia miłośnika zegarków. W kolekcji Roleksa szczególnie dwa modele przypadły mi do gustu. Niestety w jednym przypadku czas oczekiwania wynosi 10 lat, a w drugim około 2-3 lata. W salonie zasugerowano mi zestawienie złoto/stal lub złoto, ponieważ tylko w takim przypadku istnieje szansa zakupu zegarka w rozsądnym okresie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stalowego DJa trzeba tyle czekać czy ten drugi po Pepsi to sky ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na stalowego DJa trzeba tyle czekać czy ten drugi po Pepsi to sky ?

 

DJ to trochę substytut, który biorę pod uwagę ze względu na mechanizm 3235 oraz niedostępność interesujących mnie modeli zegarków. Tak naprawdę chciałbym kupić Sky-Dwellera  Ref. 326934 lub Daytonę Ref. 116500LN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky to taki powiększony DJ tylko brzydszy , chodzi o komplikację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Sky to taki powiększony DJ tylko brzydszy , chodzi o komplikację?

Rzecz gustu, mnie się Sky-Dweller podoba, a zestawienie komplikacji zastosowane w rzeczonej kolekcji zegarków uważam za bardzo praktyczne. Poza tym, podoba mi się kreatywność Roleksa w kontekście obsługi oraz prezentacji wskazań.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajszlem dzisiaj w jednej z galerii do butiku ...Myśle że u wielu forumowiczów są ciekawsze kolekcje niż tam zastałem. Pusto . Bitone niebieski SUB wybijał sie, zauważyłem że airkinga raz wystawiali raz chowali . Nawet DJs przetrzebione...Nic dziwnego że gabloty są obiektem foto żartów ... Chciało sie mieć odseparowane salony to w ladach świecą poduszeczki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zegarki to się sprzedają :D, Omegi można na grey market kupić z upustem 40% :)

Ciekawe w którym momencie te marki tak się rozjechaly od siebie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek, nie nawszystkie pewnie, ale Rolex też ma model który dostępny jest w każdym AD, nazywa się Airking :D

Wyjątek potwierdzający regułę

 

Dodam też, w co pewnie ciężko będzie uwierzyć, ale kiedyś miałem okazję osobiście poznać człowieka której się Airking podoba

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znasz jeszcze jedną - wprawdzie tylko z forum, czyli moją skromna osobę  B)  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

To masz fajnie, Tobie Roleksów nie zabraknie

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się kiedyś pukałem w głowę z tym modelem, podobnie jak Milgaussem, Ex czy Yachtmasterem. Obecnie tylko dwa ostatnie kompletnie mi nie podchodzą :) AK jest oryginalny i całkiem tani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.