Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Drrrryn drrrryn! Time for the final countdown

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Bez zdjęcia się nie liczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęcia się nie liczy ;-)

Już zachwileczkę, już za momencik piątek z Pankracym zacznie się kręcić. I wtedy buzia będzie roześmiana I będzie foto

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... fb6a9d4b0f55fb151d81bd13029c0e78.jpg2fa6a9ad2785d3e8af0babca808bc3e2.jpge1f6a5da9072e59e976fadeaaa366e6c.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Świetny zegarek Awi

 

Bartek, jest seadweller z papierami i pudlem taki nie za stary, cena też chyba dla kolekcjonera do przelkniecia

 

90K euro. :D

 

Irek, dobre :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że są różne opinie i gusta, wtedy jest ciekawie.

Jak zobaczyłem zdjęcia Explorera I robione przez kolegów z forum to byłem pod ogromnym wrażeniem tego modelu.

Postanowiłem sprawdzić jak prezentuje się na żywo i mój entuzjazm opadł.

Rzeczywiście jest to fajny model i indeksy w postaci cyfr dodają mu charakteru i dzięki nim coś się dzieje na tarczy.

Jednak czułem że "wieje nudą" z mojego nadgarstka.

Niektórzy powiedzą że właśnie dzięki temu zegarek bedzie dłużej cieszył i nie minie tak szybko efekt WOW jak przy bardziej krzykliwych modelach. Coś w tym jest.

c15fd8d883f598d0603e3b40e272e612.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zaleta jeśli chcesz mieć Rolexa ale nie oczekujesz wokół niego rozgłosu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - Ex nie rzuca się w oczy i jest mocno spokojny, ale moim zdaniem to jest zaleta, a nie wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jednak czułem że "wieje nudą" z mojego nadgarstka.

...

 

Aby nie wiało nudą trzeba kupić Milgaussa ;)

 

9371de3ee6c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Już zachwileczkę, już za momencik piątek z Pankracym zacznie się kręcić. I wtedy buzia będzie roześmiana I będzie foto

Czyli list do św. Mikołaja nie przepadł? :) Ja jutro też będę miał swojego pierwszego Roleksa.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli list do św. Mikołaja nie przepadł? :) Ja jutro też będę miał swojego pierwszego Roleksa. :P

Nie przepadł Ja leżę w łózku, mam zapalenie zatok. Przełożyłem odbiór na przyszły tydzień. Co bedziesz odbierał? I co się stało że bierzesz ROLEXA???

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie wiało nudą trzeba kupić Milgaussa ;)

 

9371de3ee6c9.jpg

Ciężko się nie zgodzić

Ja bym brał tego z prawej:

(Zdjęcie z netu)

7fe40036359fb58a3b84f5b9c8312e6d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadł Ja leżę w łózku, mam zapalenie zatok. Przełożyłem odbiór na przyszły tydzień. Co bedziesz odbierał? I co się stało że bierzesz ROLEXA???

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Może @McI odbiera twojego... :ph34r:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie przepadł Ja leżę w łózku, mam zapalenie zatok. Przełożyłem odbiór na przyszły tydzień. Co bedziesz odbierał? I co się stało że bierzesz ROLEXA???

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

 

Współczuję, też kiedyś przeziębiłem zatoki. Dużo zdrówka życzę. Co do Roleksa, wybór podyktowany chęcią zaspokojenia ciekawości. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może @McI odbiera twojego... :ph34r:  :D

Spokojnie. Ja leżę w łóżku a on bezpieczny w sejfie, taką mam przynajmniej nadzieję :angry:

 

Współczuję, też kiedyś przeziębiłem zatoki. Dużo zdrówka życzę. Co do Roleksa, wybór podyktowany chęcią zaspokojenia ciekawości. :)

Dzięki, od dzisiaj biorę antybiotyk. Jak już odbierzesz swojego pierwszego R to koniecznie pochwal się co wybrałeś:) 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aby nie wiało nudą trzeba kupić Milgaussa ;)

 

 

 

Naprawdę ciężko się z Tobą nie zgodzić w tej kwestii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jak już odbierzesz swojego pierwszego R to koniecznie pochwal się co wybrałeś :)

Chciałem Daytonę Ref. 116500LN, ale czas oczekiwania mnie zniechęcił. Wybrałem więc DateJust Ref. 126334 z niebieską tarczą. Pani Jadzia z koła gospodyń wiejskich mówiła, że dobry, to wziąłem. :);)

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Daytonę Ref. 116500LN, ale czas oczekiwania mnie zniechęcił. Wybrałem więc DateJust Ref. 126334 z niebieską tarczą. Pani Jadzia z koła gospodyń wiejskich mówiła, że dobry, to wziąłem. :);)

Najważniejsze że Rolex i też na D ;-) - jakieś zdjęcie by się przydało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Daytonę Ref. 116500LN, ale czas oczekiwania mnie zniechęcił. Wybrałem więc DateJust Ref. 126334 z niebieską tarczą. Pani Jadzia z koła gospodyń wiejskich mówiła, że dobry, to wziąłem. :);)

Wybrałeś zegarek pierwsza klasa Mierzyłem ostatnio srebrnego DJ na Jubilee i leżał rewelacyjnie. Ja odbieram w poniedziałek Batmana

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Najważniejsze że Rolex i też na D ;-) - jakieś zdjęcie by się przydało

 

Wrzucę fotkę jak odbiorę zegar i znajdę trochę czasu, żeby zrobić zdjęcie.

 

Wybrałeś zegarek pierwsza klasa Mierzyłem ostatnio srebrnego DJ na Jubilee i leżał rewelacyjnie. Ja odbieram w poniedziałek Batmana

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

 

Dzięki. :) Karbowany pierścień w zestawieniu z bransoletą Jubilee tworzy spójną całość. Gratuluję zakupu Batmana. Jeżeli plotki, co do wycofania z oferty, potwierdzą się, to prawdopodobnie cena na rynku wtórnym wystrzeli w kosmos.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę fotkę jak odbiorę zegar i znajdę trochę czasu, żeby zrobić zdjęcie.

 

 

Dzięki. :) Karbowany pierścień w zestawieniu z bransoletą Jubilee tworzy spójną całość. Gratuluję zakupu Batmana. Jeżeli plotki się potwierdzą, to prawdopodobnie cena na rynku wtórnym wystrzeli w kosmos.

Już wystrzeliła. Ja zamawiałem Batka w maju. Wtedy ceny na Chrono24 chodziły po 38k. Teraz europejscy sprzedawcy wyceniają go na min. 44k. Skąd takie przyrosty - nie mam pojęcia. Cena € jest porównywalna a cennik R się także nie zmienił. Na szczęście jeden Rolex mi wystarczy

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Już wystrzeliła. Ja zamawiałem Batka w maju. Wtedy ceny na Chrono24 chodziły po 38k. Teraz europejscy sprzedawcy wyceniają go na min. 44k. Skąd takie przyrosty - nie mam pojęcia. Cena € jest porównywalna a cennik R się także nie zmienił. Na szczęście jeden Rolex mi wystarczy

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

 

Żeby nie było tak, jak z Hulkiem. :) W ubiegłym roku też ktoś puścił plotkę, że model ma być wycofany z oferty, a tymczasem Ref. 116610LV nadal jest dostępny w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

Wrzucę fotkę jak odbiorę zegar i znajdę trochę czasu, żeby zrobić zdjęcie.

 

 

 

Czyli Calatrava na bazar ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Ktoś Mariuszowi zhackował konto.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak, jak z Hulkiem. :) W ubiegłym roku też ktoś puścił plotkę, że model ma być wycofany z oferty, a tymczasem Ref. 116610LV nadal jest dostępny w sprzedaży.

Ja pytałem wczoraj w butiku Rolexa, czy coś jest na rzeczy z Batmanem. Kierowniczka powiedziała mi, że normalnie można zamawiać tylko teraz czas oczekiwania jest w okolicach 2 lat...

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.