Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jakie funkcje ma GX56, a jakie Roman. Pomimo, że nie bawisz się sensorami to i tak co 2 godziny Roman sam robi pomiar- nawet jak wyświeylacz uśnie, więc zużycie energi nieporównywalne do GX56. Ja wam mówie, najlepiej nie ściągajcie Romka z ręki i będzie ok ;). X-Ray bez żółtych napisów to zielone ubranko zdecydowanie lepiej leży na 1ER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci się wykres(kropki) zmienia? Co dwie godziny kropka. Wszystko jest pięknie opisane w instrukcji.

Wiem dlatego już żółtych napisów u mnie nie ma :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie funkcje ma GX56, a jakie Roman. Pomimo, że nie bawisz się sensorami to i tak co 2 godziny Roman sam robi pomiar- nawet jak wyświeylacz uśnie, więc zużycie energi nieporównywalne do GX56. Ja wam mówie, najlepiej nie ściągajcie Romka z ręki i będzie ok ;). X-Ray bez żółtych napisów to zielone ubranko zdecydowanie lepiej leży na 1ER.

Dobrze powiedzieć nie sciągajcie z ręki ale jak pewnie większość tutaj osób każdy ma kilka do kilkunastu G i wtedy jest problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podrzucić instrukcję pl do Romana.  Nie mam konta na chomiku, a nie wiem czy nie popłynę jak zakupię sms'a płatnego. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

... Ja wam mówie, najlepiej nie ściągajcie Romka z ręki i będzie ok ;)... .

Lub z parapetu. Na parapecie też będzie ok. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety w formie papierowej  :(

Dzięki. Może ktoś się znajdzie z wersją cyfrową instrukcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenocratex dobrze prawi - albo ręka, albo w przeszkloną gablotkę i na parapet, zamiast do szuflady - potraktujcie to jako rotomat dla G ;)

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx Romek za 700 pln (za 650) do wzięcia, bo rozmawiałem z tym człowiekiem i miałem go brać ale kupiłem komodę więc na razie daje sobie spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten watek od kilku dni i widze, ze krecicie sie koledzy wokol tego samego zagadnienia. Moze jest "na sali" jakis fizyk, ktory wyjasni na poziomie podstawowym co to jest fala elektromagnetyczna, co sie z nia dzieje gdy trafi na szklo i dlaczego ma to wplyw na wydajnosc ladowania GW-9400 i innych tego typu urzadzen ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja zagladam tu sporadycznie i wiele rzeczy pewnie mi umyka. Ostatnio jak bylem to dominowalo "przebieranie", teraz je ladujecie. Zaczynam sie zastanawiac, co o tym myslec .... :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to przeze mnie, to przepraszam, nie mialem takich intencji :) Tym bardziej, ze nastepmym etapem moze byc np. "wymiana" :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to przeze mnie, to przepraszam, nie mialem takich intencji :) Tym bardziej, ze nastepmym etapem moze byc np. "wymiana" :)

 

Akurat chyba ten temat się szybko nie skończy także na spokojnie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przez Ciebie  :)

Już to wcześniej poruszaliśmy, wszystkie odpowiedzi na temat tego zegarka są w tym temacie, tylko nikomu nie chcę się szukać i przeczytać całego wątku  ^_^

Pytania się ciągle powielają i odpowiadać na coś po raz setny to często nawet się nie chce, bo większość idzie na łatwiznę bez własnego wysiłku, troche takie to lekceważące  ;)

A to tylko 417 stron  :D  :P

Jakby pytania się nie powielały byłoby 100  ;)

No a z tym zamykaniem to żartuję, to kultowy już zegarek, najlepszy cyfrak w G ( mam nadzieję że Daito tego nie czyta :D ) i temat musi być  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tylko 417 stron  :D  :P

Jakby pytania się nie powielały byłoby 100  ;)

 

Odjąć posty ze zdjęciami to byłoby 40 stron ;) ale często lepiej fajne zdjęcie wrzucić niż głupoty pisać te same ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.