Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

GG1000 masz nawet na bazarku. Jak dla mnie za dużo się tam dzieje na tarczy.

Jak analogowy to może GST?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat to zegarek z mechanizmem automatycznym, a modeli są tysiące, do wyboru do koloru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy zamówienie zegarka z e global to dobry pomysł bo ceny są przystępne i wolał bym nie przepłacać jak za Romana 1300zl

Ok sorki moja cała wiedza na temat zegarków pochodzi od was więc sorki za śmieszne pytania .

zależało by mi żeby to była jednak seria G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie modele, wybierz ze trzy i zapytaj w wątku ogólnym o G-Shockach.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieję że to odpowiednie miejsce na to zapytanie . Jaki drugi zegarek z serii G po romku. Nie chce błędu popełnić i wolę zapytać . Bo Romka kupiłem dzięki waszej opinii po nie udanym pierwszym zakupie. Co myślicie o GG 1000 ? Jako alternatywa bo z niewyjaśnionych przyczyn zapragnolem mieć drugiego G

Ja już odkładam powolutku na Kinga w negatywie, toż to oczywisty wybór ;) ;)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tak zrobie wybiore 3 i się odezwe. Jeszcze raz dzięki za fachowa pomoc.

Ok dzieki masz racje. Wybiorę trzy i się odezwe tylko mam problem czy lepiej kupić lepszy ale używany czy gorszy a nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał problem to podaj maksymalny budżet.

Na pewno coś się znajdzie dla ciebie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał problem to podaj maksymalny budżet.

...

Który my na pewno pomożemy zwiększyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super , dzięki sol ... i z góry przepraszam za może jak dla was śmieszne pytania ... ale to na forum zaraziłem się seria G shock . I dzięki wam kupiłem Romka. Więc proszę o zrozumienie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super , dzięki sol ... i z góry przepraszam za może jak dla was śmieszne pytania ... ale to na forum zaraziłem się seria G shock . I dzięki wam kupiłem Romka. Więc proszę o zrozumienie ...

 

Nic nie poradzisz na to, tak to jest jak ktoś ma zawyżone ego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest bardzo fajny ale polskie ceny są przegięte a nie każdy (w tym ja) chce kupować w Singapurze. Ale jak człowiek ma świadomość że faktyczną wartość i cena tego zegarka oscyluje ok 800 zł (Amazon - 190 USD) to dla mnie oczywiste, że szuka i rzeczywiście może myśleć o kupnie używanego za 500 zł.

Tapatalk

Nie rozumiem tej logiki. To, że ceny w Polsce są za wysokie to rozumiem, no ale takie są. To, że w Singapurze są taniej to też jasne, no ale podobno jest ryzyko. Tylko nie rozumiem czemu zakładasz, że cena nówki w Singapurze ma być wykładnikiem cen używki w Polsce? Jeżeli ktoś kupił Romka rok temu w Polsce powiedzmy za 1000 pln to myślisz, że będzie chciał sprzedać za 500, tylko dlatego, że Singapurze są po 800 i nie ważna że obecnie w Polsce cena jest wyższa niż rok temu. No to życzę powodzenia w zakupach ;). Moim zdaniem cena 650pln w jakiej był dostępny na bazarku była bardzo dobra - ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nie tylko w Singapurze ale w USA (190 USD), Niemczech 250 euro czy nawet w GB 250 funtów. Wszystko oficjalna dystrybucja.

W Polsce 1600 zł.

Uzasadnienie jest takie że zegarek nie jest wart tej ceny. Obecnie, zwłaszcza kiedy jest możliwość zakupów w internecie ogólna cena jest i powinna być wyznacznikiem.

W moim poprzednim poście chodziło o to że cena w kilku miejscach świata (lekko licząc połowę niższa) jest wyznacznikiem faktycznej wartości zegarka. I niespecjalnie mnie interesuje ile ktoś zapłacił tylko za ile chce sprzedać bo na rynku wtórnym to są spektakularne inne sprawy.

Jeżeli ktoś rok temu kupił 9400 za 1000 zł i dbał o zegarek to cena 850 zł jest w sam raz. Tylko że zegarek byłby zadbany i na gwarancji.

Powtarzam 650 czy 700 zł za 3-4 letni zegarek w takim stanie to dla mnie cena nieakceptowalna.

 

Tapatalk

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak bym wolał kupić 3 letnią, sprawną technicznie używkę za 650 i kupić nowy pasek i bezel za 150 niż roczną używkę za 850 i patrzeć na wyślizgany bezel i pasek.

Zakładając, że modułowi nic nie jest i koperta cała to w pierwszym wariancie zyskuję jakby nowszy zegarek niż w drugim, przynajmniej wizualnie a technicznie nie ma róźnicy.

W moim przypadku to sytuacja jest zupełnie komfortowa, bo w pudełku mam obecnie żółte i czerwone przebranie więc nie muszę mieć nowego bo i tak bym go przebrał od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał kupić niż narzekać na politykę cenową i czekać aż w końcu stanieje, co może nigdy nie nastąpić, albo będę za stary na G z WCeptorem, który może zakłócać rozrusznik serca.

Póki co jest w czym wybierać.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Rangeman w TT kosztuję obecnie 1550 zł. a oliwka w negatywie 1395 zł. ale to jest cena z półki  ;)

Po negocjacjach można spokojnie zjechać ok. 20% a jak masz dar to nawet i więcej  ;)

Co nie zmienia faktu że to i tak drogo  ^_^

IMO 900 zeta za nowego Romka to b.dobra cena a za używkę 650 nawet do zmian gaci też dobra  :)

No ale są tańsze zegarki i każdy może kupić coś na swoje możliwości  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Sprowadzanie tematu do "kup i nie narzekaj bo się w międzyczasie zestarzejesz" albo "kup co innego jak Cię nie stać" cudownie sprowadza rozmowę do piaskownicy.

Nie rozumiem czego nie rozumiecie w mojej niechęci do wspomnianej używki. OLX ma to do siebie, że to portal ogłoszeniowy. Nie wiem czy był sprawny, czy szkło było czyste, czy nadawał się do przebrania.

Narzekanie na ceny w Polsce nie musi znaczyć, że kogoś nie stać tylko, że ktoś nie chce przepłacać.

Wszyscy wiemy, że gdzie indziej jest taniej ale na zegarek z sensorami przydałaby się gwarancja. 

I tutaj jest kłująca mnie sprawa. Nie rozumiem polityki cenowej i będę sobie narzekał do woli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 999 są nowe 2 letnią gwarancją na allegro ( olive ) w happytime  też ubijesz do 1000 3 letnia gwarancja ( olive ) jak chcesz 6 lat i oficjalna dystrybucja to np mój ma paragon na 1360 z sierpnia (6 lat gwarancji TT ) jak miał bym dać 700 bez papierów to bym wolał nowy z eglobal za ok. 800 ( z rabatem i przesyłką )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić wyślizgańca 3 letniego za 7 stówek niż nowego z eglobal za niecałe 900zł  :D  nie no padłem  :lol:  to ja w takim razie chyba jakiś magiczny deal zrobiłem za nówkę z gwarancją PL za 1k  :D  :D


A i jeszcze do tego wyślizgańca mam sobie ciuchy dokupić za 200zł?  :blink:  :blink:

Edytowane przez D1V1510N G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Sprowadzanie tematu do "kup i nie narzekaj bo się w międzyczasie zestarzejesz" albo "kup co innego jak Cię nie stać" cudownie sprowadza rozmowę do piaskownicy.

Nie rozumiem czego nie rozumiecie w mojej niechęci do wspomnianej używki. OLX ma to do siebie, że to portal ogłoszeniowy. Nie wiem czy był sprawny, czy szkło było czyste, czy nadawał się do przebrania.

Narzekanie na ceny w Polsce nie musi znaczyć, że kogoś nie stać tylko, że ktoś nie chce przepłacać.

Wszyscy wiemy, że gdzie indziej jest taniej ale na zegarek z sensorami przydałaby się gwarancja. 

I tutaj jest kłująca mnie sprawa. Nie rozumiem polityki cenowej i będę sobie narzekał do woli ;)

To sobie narzekaj do woli i pomarz o Rangemanie za 500 zł. z gwarancją PL   ;)

Rozmowę do piaskownicy to Ty sprowadzasz, bo nie znasz realiów.

Cena GW-9400 jako nastepcy GW-9200 w momencie debiutu była bardzo atrakcyjna a wręcz (może nie będzie to dla Ciebie zrozumiałe)  niska, bazując na tym co oferowały cenowo na tej samej technologii Protreki.

Popularność modelu przerosła oczekiwania producenta i po pierwszych spadkach cen szybko zaczęły rosnąć.

Następne nowości wypuszczane przez casio są już na sporo wyższym pułapie cenowym i nie zapowiada się aby marka casio, tym bardziej TT ^_^  obniżało ceny, wręcz przeciwnie, jest spory popyt a casio to już nie tylko casio  ;) .

Z Risemanem było to samo, kupiłem nówkę w TT za 535 zł. a po wejściu Ranga na rynek i zakończeniu produkcji, cena za nówkę w sklepie skoczyła do 1000 zł.! i nikt wyślizganego za 200 zł. nie chciał oddać  ^_^

Jeśli myślisz że nawet jeśli Komuś udało się kupić nowego w dobrej cenie w PL a teraz Tobie sprzeda 300 zł. taniej od tego co zapłacił, to więcej nie będę Ci wyjaśniał, bo po co  ^_^ .

Ceny rosną i będą jeszcze wyższe, zresztą zapowiada to TT.

A jak w sklepach  u majfriendów (m.inn. eglobal, skywatches) się skończą zapasy Ranga to cena na alle., prywatnych importerów i używek, pójdzie stanowczo w górę, bo już nie raz to przerabiałem z różnymi modelami.

A wtedy nie będziesz miał już wyboru i kupisz z gwarancją oficjalnego dystrybutora, za jego słuszną cenę.

No ale życzę powodzenia, może się trafić i za 400, kto wie?  ;)

 

 

lepiej kupić wyślizgańca 3 letniego za 7 stówek niż nowego z eglobal za niecałe 900zł  ...

A Kto tak napisał?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić wyślizgańca 3 letniego za 7 stówek niż nowego z eglobal za niecałe 900zł :D nie no padłem to ja w takim razie chyba jakiś magiczny deal zrobiłem za nówkę z gwarancją PL za 1k :D:D

 

A i jeszcze do tego wyślizgańca mam sobie ciuchy dokupić za 200zł? :blink::blink:

Nie mów, że do swojej nówki sztuki nie śmiganej nie będziesz dokupywał żółtych gaci...

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak bym wolał kupić 3 letnią, sprawną technicznie używkę za 650 i kupić nowy pasek i bezel za 150 niż roczną używkę za 850 i patrzeć na wyślizgany bezel i pasek.

...

 

lepiej kupić wyślizgańca 3 letniego za 7 stówek niż nowego z eglobal za niecałe 900zł  :D  nie no padłem  :lol:  to ja w takim razie chyba jakiś magiczny deal zrobiłem za nówkę z gwarancją PL za 1k  :D  :D

A i jeszcze do tego wyślizgańca mam sobie ciuchy dokupić za 200zł?  :blink:  :blink:

 

Kolega widzę interpretuje jak chce a nie jak należy.

 

 

 

...

Zakładając, że modułowi nic nie jest i koperta cała to w pierwszym wariancie zyskuję jakby nowszy zegarek niż w drugim, przynajmniej wizualnie a technicznie nie ma róźnicy.

W moim przypadku to sytuacja jest zupełnie komfortowa, bo w pudełku mam obecnie żółte i czerwone przebranie więc nie muszę mieć nowego bo i tak bym go przebrał od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za moją oliwę zapłaciłem około 1200 w dystrybucji zibi. Do tego rzygnąłem 445 za żółty garniturek, co w sumie daje 1645. Chyba przepłaciłem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.