Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Pytanie szybkie, Glycine na Rondzie 515 to w miarę opcja czy odpuścić?

Tapnięte - Notem 10+

Przerabiałem podobny temat przy Victorinoxie.
Ronda 515 kosztuje 35 zł. Pytanie na ile Glycine wycenia resztę i czy Ty się z tą wycena zgadzasz.

A ile kosztują eta 2824, myiota 82, seiko nh35 i tym podobne?

Generalnie ceny nowych automatów są ok 100% wyższe niż podobnych kwarców. Czy to wynika z rzeczywistej różnicy w cenie mechnizmu, czy z większego popytu na zegarki automatyczne i mechaniczne?

A ile kosztują eta 2824, myiota 82, seiko nh35 i tym podobne?
Generalnie ceny nowych automatów są ok 100% wyższe niż podobnych kwarców. Czy to wynika z rzeczywistej różnicy w cenie mechnizmu, czy z większego popytu na zegarki automatyczne i mechaniczne?

Na szybko, pierwszy lepszy sklep:
Ronda 515 - 8.38 CAD
ETA 2824-2 - 343.84 CAD
Nh35 - 69.98 CAD
Miyota 8215 - 57.89 CAD

Oczywiście daleki jestem od uznawania za cenę sumy poszczególnych części. Bardzo daleki.

Posted (edited)

Dostałem kod zniżkowy z Aquatico dla czytelników naszego bloga i użytkowników KMZIZ - kod "2gwatchblog" daje 10% zniżki z okazji dnia ojca i działa od 20.05. do 21.06.

Obiło mi się o uszy, że darmowa wysyłka SF Express idzie długo, ale jest w Polsce przetwarzana przez jakiegoś pośrednika i chyba przez to omija urząd celny ;)

https://aquaticowatch.com/

Edited by Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Tylko ostrożnie: niektóre z nich - chociażby znakomita, płaska Regatta - są tańsze nawet w polskiej dystrybucji!

Ale Tudora to Ty szanuj!

To dziwne, ja byłem zalogowany ale po wylogowaniu też mi pokazuje wprost z powyższego linka - innego linku nie mam:(

Witam, za tą cenę i z tego sklepu warto?

Zrzut ekranu (1).png

@kubol
Cena dobra. Mi ten sklep odradzano.
Zwroty należy kierować
0f9e22ad5ea32d13372f545e07726cf5.jpg
Skontaktuj się z ZIBI czy honorują gwarancję międzynarodową z tego sklepu.
Jak nie to kupujesz bez gwarancji praktycznie.

Jeżeli ktoś szuka duuużego divera (45mm albo 50mm) z microbrandu, to w rozsądnej cenie jest Aragon z werkiem Seiko NH35A. W zasadzie w cenie Pagani Design z Aliexpres.

Można go zamówić na Drop, albo bezpośrednio na stronie Aragona, gdzie jest troszkę drożej, ale są też w obniżonych cenach inne modele.

obraz.thumb.png.b1c906856fe1558ad6d7c3bab6dc3c79.png

obraz.thumb.png.7a876341f090115f9b6acce2059f96eb.png

14 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Jeżeli ktoś szuka duuużego divera (45mm albo 50mm) z microbrandu, to w rozsądnej cenie jest Aragon z werkiem Seiko NH35A. W zasadzie w cenie Pagani Design z Aliexpres.

Można go zamówić na Drop, albo bezpośrednio na stronie Aragona, gdzie jest troszkę drożej, ale są też w obniżonych cenach inne modele.

obraz.thumb.png.b1c906856fe1558ad6d7c3bab6dc3c79.png

obraz.thumb.png.7a876341f090115f9b6acce2059f96eb.png

Witam, jak wygląda sprawa z tą firmą zegarkowygigant.pl? Jakieś tam stare opinie znalazłem, ale fajnie by było wiedzieć czy ktoś na czasie korzystał z usług tej firmy? Z góry dziękuję 

14 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Można go zamówić na Drop ...

Dzięki Kolego, rzadko na meila dropowego zaglądam a oferta fajna.

Zamówione ????

44 minuty temu, tomaliusz napisał:

Dzięki Kolego, rzadko na meila dropowego zaglądam a oferta fajna.

Zamówione ????

To teraz czekam no fotkę na forum z zegarkiem na ręce ????

Teraz, Perpetuum Mobile napisał:

To teraz czekam no fotkę na forum z zegarkiem na ręce ????

Z miesiąc trzeba czekać :D

Witam, jak wygląda sprawa z tą firmą zegarkowygigant.pl? Jakieś tam stare opinie znalazłem, ale fajnie by było wiedzieć czy ktoś na czasie korzystał z usług tej firmy? Z góry dziękuję

Ja kupowałem tam protreka. Przy płatności pobierało i tak w koronach, więc lepiej mieć kartę walutowa (chyba, że coś się zmieniło) dostawa trwała do 5 dni do punktu odbioru dpd. Zamawiałem Pro Treka w tytanie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

44 minuty temu, dudak napisał:

Ja kupowałem tam protreka. Przy płatności pobierało i tak w koronach, więc lepiej mieć kartę walutowa (chyba, że coś się zmieniło) dostawa trwała do 5 dni do punktu odbioru dpd. Zamawiałem Pro Treka w tytanie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki bardzo za szybką odpowiedź, najważniejsze że doszedł tzn ze firma istnieje :) pozdrawiam

Japanphoto.pl też istniało ;)

https://tvn24.pl/polska/oszusci-z-japan-foto-zlapani-ra83730-3723444

A tak serio to właścicielem ZegarkowegoGiganta jest firma Reverie ApS z Danii, które jest również właścicielem sklepu Watchia.com, który funkcjonuje od dłuższego czasu i nie było na ich temat żadnych nieciekawych opinii. MZ można kupować bez obaw, a fakt, że trzeba w razie czego odsyłać do Danii... no cóż, ryzyko dodatkowych kosztów jest jak najbardziej warte różnicy w cenie niektórych modeli :)

w kruku autavia po 16400pln

monaco po 16700pln

może kogoś zainteresuje

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia