Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Nie wykupiłem. Dziwi mnie, że utknęła gdzieś na samym początku, tak jakby jakaś firma kurierska albo poczta całkowicie stanęła i cały miesiąc nic się nie dzieje.

Trzeba było wykupić. Dostałbyś GLSem po 1-2 tygodniach. A teraz to będziesz czekał i czekał.... i czekał. 

Właśnie, o ibood, czy na naszym forum mają dobrą renomę, czy jest się czego bać tam?

Właścicielem ibood jest bodaj ten sam podmiot co Mediamarkt. Nieraz tam coś kupowałem, choć ostatnio dość dawno. Żadnych podjebek nie sprzedają, nikt kasy nie straci jak kupi, ale nie wiem jak z ew. naprawą gwarancyjną. Rzekłbym, że na pewno nie będzie to serwis producenta. 

Z tymi podjebkami to bym uważał :)

Swego czasu zwracali mi kasę za Szturmanskie bodajże  :angry:

Generalnie (na kilkanaście zakupów jakie u nich zrobiłem) to nie mam prawa narzekać. Ostatnie - jakieś 3 tygodnie temu wyrobili się z dostawą w niecały tydzień.

Posted (edited)

Nigdy tam nie kupowałem, ale okazja wydaje się niezła.

Dostępny z czarną i białą tarczą.

Fryderyk ładny, cena też, kupiłeś ?

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Nie znam marki Eterna , w sensie, nie znam poszczególnych modeli zegarków, ale tutaj coś w zbliżonej cenie: https://www.ebay.com/itm/ETERNA-2951-41-80-1700-Mens-Classic-Line-Blue-Automatic-Watch/324135792316

Na WUS wspominają również o tym sklepie: https://www.purchasedirect.com/brand/eterna/985/5 Ceny podobne, więc jak najbardziej może to być realna cena.

1 godzinę temu, clusca napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany to na Zegarowni leży sobie Seiko Samurai SRPB53K1 w dobrej cenie. Zegarek z outletu, ale cena mimo wszystko niezła, z kodem "nowyzegarek" wychodzi nieco ponad 1100 PLN:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-automatic-diver-srpb53k1-outlet

Kod, w przypadku tego zegarka, nie działa, tak jeżeli kogoś to interesuje.

To musieli coś wyłączyć, bo zdaje się wczoraj sprawdzałem i cena oscylowała w okolicach 1100 PLN.

BTW, na https://watches.uhrzeit.org/watches/watches.php mają 15 rabatu z kodem "STAYHOME". [mention=99243]Vonziej[/mention] może coś cię zainteresuje, mają również Hamiltony, a pamiętam, że szukałeś czegoś w tym stylu.
@#$&$#$ nie będę używał niecenzuralnych słów... Wiedziałem, że gdzieś nie spojrzałem. Tak teraz czekam na produkt z Jomashop a mógłbym dopłacić 90 PLN i mieć z Niemiec. No kurka wodna....

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

A co idzie? :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Teraz, dudak napisał:

A co idzie? :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Ham jeden ?

2020 - 04 - _20200401_200532.jpg

Kod w zegarowni oczywiście działa, tylko trzeba go zatwierdzić przyciskiem, a nie enterem. Dziwne, ale tak mają nie od wczoraj ;)

jyhg.PNG

Posted (edited)
36 minut temu, Krygo napisał:

Kod w zegarowni oczywiście działa, tylko trzeba go zatwierdzić przyciskiem, a nie enterem. Dziwne, ale tak mają nie od wczoraj ;)

A no widzisz. Tego nie wiedziałem, wpadłem w pułapkę ?

Edited by Vonziej

red20alert ma jeden minus. nie działa z już przecenionymi zegarkami. a mogło być tak dobrze ?

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Pytanie szybkie, Glycine na Rondzie 515 to w miarę opcja czy odpuścić?

Tapnięte - Notem 10+

Przerabiałem podobny temat przy Victorinoxie.
Ronda 515 kosztuje 35 zł. Pytanie na ile Glycine wycenia resztę i czy Ty się z tą wycena zgadzasz.

A ile kosztują eta 2824, myiota 82, seiko nh35 i tym podobne?

Generalnie ceny nowych automatów są ok 100% wyższe niż podobnych kwarców. Czy to wynika z rzeczywistej różnicy w cenie mechnizmu, czy z większego popytu na zegarki automatyczne i mechaniczne?