Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Trochę irytacji podczas zamówienia związanych z polskimi znakami.

Poszło w końcu Paypalem  :D

Na chwilę obecną zostawiałem w USA 277,95$ (1072,76pln) Revolut

Czekam na ciąg dalszy w PL.

A którą wersję wybrałeś? ;)

A którą wersję wybrałeś? ;)

Wersję okaleczoną języka polskiego ;)

Wersję okaleczoną języka polskiego ;)

To też dobra odpowiedź, ale pytałem o Glicerynke :P 

Tną w h*ja w tej agencji celnej UPS strasznie. Dobę opóźnienia już mają bo przetrzymują mi paczkę nie wiadomo z jakiej przyczyny. Mają dzwonić bo na infolinii babka nie wie... DHL dla porównania działał mi zawsze ekspresowo i chyba nawet kasy za obsługę nie biorą. Co najwyżej jakieś grosze bo nie pamiętam, żebym płakał z tego powodu.

Tną w h*ja w tej agencji celnej UPS strasznie. Dobę opóźnienia już mają bo przetrzymują mi paczkę nie wiadomo z jakiej przyczyny. Mają dzwonić bo na infolinii babka nie wie... DHL dla porównania działał mi zawsze ekspresowo i chyba nawet kasy za obsługę nie biorą. Co najwyżej jakieś grosze bo nie pamiętam, żebym płakał z tego powodu.

I tak cenowo wiemy, że nawet UPS się opłaca bardzo :)

Posted (edited)

To też dobra odpowiedź,ale pytałem o Glicerynke :P

bb29f16cbf82535e56a8c5801d71383fef338a45

Edited by beriam

Posted (edited)

W tkmaxx w Jankach

Drogo.

Co jakiś czas te Junkersy przewijają się w tkmaxx, ostatnio jakiś 1 - 2 tygodnie temu były w tkmaxx w Blue City w Wawie za 399-499zl i to są dobre ceny. Polecam obserwować sklepy jak ktoś ma po drodze.

Edited by johndeacon

Te same modele? Tu są automaty na Ecie i Miyocie.

Fakt, mój błąd nie zwróciłem uwagi. Tamte to były kwarcowe.

No to całkiem całkiem ceny.

Moja Glycine z Ashford jest już w moim mieście (po 2 dniach). O 20 opłaciłem VAT, który wyniósł 460 PLN do $416 zamówienia. Dostawa była planowana na wtorek, po opłaceniu na środę... Czy dobrze myślę, że mimo wszystko będzie to w poniedziałek? Bo tak na logikę no... Przecież już tu jest???

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Moja Gliceryna nad w DE.

Sam jest ciekaw vat'u, dla mnie to dziewiczy temat  :D

Zamówiłeś to samo, co ja. Zapłaciłem 333 PLN, więc u Ciebie pewnie będzie podobnie (nieco mniej, bo zegarek był kilka dolarów tańszy po podwyżce, ale większym rabacie).

Zamówiłeś to samo, co ja. Zapłaciłem 333 PLN, więc u Ciebie pewnie będzie podobnie (nieco mniej, bo zegarek był kilka dolarów tańszy po podwyżce, ale większym rabacie).

Finalnie wyszło 1412 pln (Płatność Paypalem przy użyciu Revoluta)

Zegar ma być w środę.

Pokwitowanie pokazywałeś kurierowi ?

Posted (edited)

No ja ogólnie mam super. Paczka przekierowana do Access Point. Jadę odebrać, a baba nie chce wydać bo mam płacić (pobranie na kwotę tego co był VAT). Tylko, że ja płaciłem internetowo. Pokazywanie potwierdzeń nic nie dało. Kontakt z infolinią na minus. Miał ktoś dzwonić około 17 i do teraz cisza. Olewają, a do tego nie można odebrać paczki. Nie wiem co teraz z nią będzie. Cała opłacona. W systemie jest info, a paczka leży tam....

jak ja mam sie z kimkolwiek tam kontaktować???? infolinia nie pomaga. Nr do kuriera nie ma. Paczke widziałem fizycznie

Edited by Vonziej

Finalnie wyszło 1412 pln (Płatność Paypalem przy użyciu Revoluta)

Zegar ma być w środę.

Pokwitowanie pokazywałeś kurierowi ?

Wydrukowałem i zabrał je ze sobą. Wcześniej nie chciał wydać, bo powiedział, że chce potwierdzenie przelewu i że jeszcze nikt nie płacił PayPal, ale chyba byłem na tyle zdeterminowany, że go przekonałem ;)

No ja ogólnie mam super. Paczka przekierowana do Access Point. Jadę odebrać, a baba nie chce wydać bo mam płacić (pobranie na kwotę tego co był VAT). Tylko, że ja płaciłem internetowo. Pokazywanie potwierdzeń nic nie dało. Kontakt z infolinią na minus. Miał ktoś dzwonić około 17 i do teraz cisza. Olewają, a do tego nie można odebrać paczki. Nie wiem co teraz z nią będzie. Cała opłacona. W systemie jest info, a paczka leży tam....

jak ja mam sie z kimkolwiek tam kontaktować???? infolinia nie pomaga. Nr do kuriera nie ma. Paczke widziałem fizycznie

Może dogadaj się na infolinii, że zapłacisz jeszcze raz przy odbiorze z AP, a oni niech Ci zapłaconą online kwotę zwrócą. Wiem, ryzykowne, bo może się zdarzyć, że dwa razy zapłacisz, a oni nie będą się kwapić, aby oddać. Ja właśnie walczę o zwrot VAT-u zapłaconego przy okazji zakupu w Creation Watches zegarka, który później odesłałem.

Wydrukowałem i zabrał je ze sobą. Wcześniej nie chciał wydać, bo powiedział, że chce potwierdzenie przelewu i że jeszcze nikt nie płacił PayPal, ale chyba byłem na tyle zdeterminowany, że go przekonałem ;)

Może dogadaj się na infolinii, że zapłacisz jeszcze raz przy odbiorze z AP, a oni niech Ci zapłaconą online kwotę zwrócą. Wiem, ryzykowne, bo może się zdarzyć, że dwa razy zapłacisz, a oni nie będą się kwapić, aby oddać. Ja właśnie walczę o zwrot VAT-u zapłaconego przy okazji zakupu w Creation Watches zegarka, który później odesłałem.

Po kłótniach z UPS udało się wyrwać od nich paczkę. 

POLECAM WSZYSTKIM DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU - NIE OPŁACAĆ IMPORTOWYCH W UPS PRZEZ INTERNET

Po kłótniach z UPS udało się wyrwać od nich paczkę. 

POLECAM WSZYSTKIM DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU - NIE OPŁACAĆ IMPORTOWYCH W UPS PRZEZ INTERNET

Tutaj się nie zgodzę.

Wszystko zależy od ogaru kuriera.

Ja za wszystko płaciłem Paypalem korzystając z podpiętego Revoluta i zero problemu

Tutaj się nie zgodzę.

Wszystko zależy od ogaru kuriera.

Ja za wszystko płaciłem Paypalem korzystając z podpiętego Revoluta i zero problemu

No widzisz, odbiór w AccessPoint okazał się katastrofą i 4 wycieczkami tam + 3 telefonami po 10-15 minut. A wszystko płacone w zeszłym tyg

Guest Paragraf22

No widzisz, odbiór w AccessPoint okazał się katastrofą i 4 wycieczkami tam + 3 telefonami po 10-15 minut. A wszystko płacone w zeszłym tyg

U mnie dzisiaj spoko. Opłaty celne opłacone PayPalem, Pani w AccessPoint nie dość, że wydała mi paczkę bez jakiegokolwiek ale, to na koniec jeszcze zaproponowała odkażenie rąk żelem z niezbyt czystego, stojącego na ladzie, dozownika :D Europa pełną gębą :) 

Tacy to mają dobrze. Zazdroszczę Ci i to bardzo :)

Dam jeszcze szansę w takim razie Access Pointom :P Tylko nie temu konkretnemu

Ładny Pulsar, w dobrej cenie, wychodzi ok. 187 zł.

Dobra okazja, zegarek ładniejszy na tym zdjęciu niż na amazonie. Ale jednak nie w moim typie.