Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

W dniu 10.10.2020 o 22:31, Marak napisał:

i jeszcze z tego samego shopu:

Seiko żółw i samuraj. Save the ocean.

Odpowiednio 260.58 i 246.00 USD

Tylko dla miłośników czarnego PVD 🙂 

http://www.watcheszon.com/seiko-mens/seiko-mens-prospex-automatic-divers-sport-bnib-seiko-srpd09k1-p-306614/

http://www.watcheszon.com/seiko-mens/seiko-mens-prospex-automatic-divers-sport-bnib-seiko-srpd11k1-p-306616/

Dzieki!

Zamowilem zolwia. Doszedl po okolo 10 dniach. Wysylka z GB wiec dodatkowych oplat nie bylo.

spacer.png

12 godzin temu, StaryWilk napisał:

Rado, czy mido akurat, podobnie jak np.  certina, Hamilton, edox, czy Tissot, movado, ball w sklepach grey market z USA na wybrane modele daje - 60-80% od retail cyklicznie. Eterna, glycine czy inne które pojawiają się na massdrop jeszcze więcej. 

Z nieco bardziej premium/egzotycznych  "super rabaty" maja np. Jean Richard, czy ebel, baume et mercier, ml 

Wyższa półka tez bywa mocno przeceniana np. GP, j. Droz, blancpain, breitling, glashute original czy zenith. 

Ch. W. Więcej jak 50% raczej nie będzie, tyle cyklicznie się pojawia. 

Na nomosa wielkich wyprzedaży nId widziałem względem standardowych najniższych cen np na chrono24. 

Chyba faktycznie częściej będę musiał zaglądać na zagraniczne portale w poszukiwania jakiegoś fajnego eleganta.

Z tych wymienionych przez Ciebie i w zasięgu portfela które by mnie najbardziej interesowały to zdecydowanie Rado, Mido oraz Baume & Mercier.

Zenith nawet -50% będzie ciężko... chyba, że -80% to biorę :D

To zalinkowane Mido ciekawe (szczególnie cena), ale chyba nie to co ma być :)

Godzinę temu, jlw napisał:

Dzieki!

Zamowilem zolwia. Doszedl po okolo 10 dniach. Wysylka z GB wiec dodatkowych oplat nie bylo.

spacer.png

No i 🎸 🙂 

1 godzinę temu, jlw napisał:

Dzieki!

Coś podejrzanie dobrze wygląda na Twoich zdjęciach :) Gdzie go nie widziałem na foto to poziom ekscytacji był na poziomie -1. Idę o zakład, że na żywo też bym ziewnął ;) Ja po 10 dniach łaskawie doczekałem się nr trackingowego (i to pewnie tylko dlatego, że poprosiłem). Dzisiaj mijają 2 tygodnie, a moja trójoka panda nawet nie wysłana. Nie wiem jak oni działają...

Edited by Krygo

Jakby ktoś szukał fajnego G to na zegarowi jest promo na GW9400 w cenie 949zł. Z kodem rabatowym NOWYZEGAREK 882zł. To bardzo dobra cena za ten model obecnie.

jak ktoś lubi makara to jest 35% w dół

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Do cen w USD przy wysyłce do Polski doliczą chyba jeszcze VAT. Lepiej chyba patrzeć na ceny w GBP.

Bo w USD to wygląda bardzo interesująco.

Edited by Perpetuum Mobile

Na Alledrogo jest do 03.01.21 promocja Raty Zero. Faktyczne Zero. Czyli przy zakupie za 2000 PLN na 20 rat zapłacimy miesięcznie tylko 100 PLN. Allegro pobiera od sprzedawców niemała prowizję, ale czasami można coś fajnego znaleźć i nie obciążać budżetu domowego jednorazową wypłatą z konta.

Zegarownia ma kilka wartych zainteresowania zegarków w niezłych cenach, dodatkowo działa kod "nowyzegarek".

Np.:

Seiko Black Sumo za ok. 2,5k

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-the-black-series-sumo-diver-automatic-limited-edition-spb125j1

Seiko Arnie za ok. 1,5k

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-arnie-diver-solar-snj029p1

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-arnie-diver-solar-snj031p1

Edited by clusca

Jakby ktoś się przymierzał do zakupu zegarka Christopher Ward, to niech wie, że kod na 120 EUR zniżki jest teraz przedłużony do Bożego Narodzenia

obraz.png.57224d9d21b62b719a01010b8fb1ffec.png

Nie wiem, czy to zadziała, ale gdyby dało się to połączyć z "nearly new" które się wczoraj pojawiły, to może być już całkiem interesujący deal.

obraz.png.f39691c88053893820c92dd83279afde.pngobraz.png.4479cf8973e1c6578bc11cb5c40602d5.png

Niestety nie działa voucher na 120 eurosów z już przecenionymi zegarkami (tymi ze zwrotów) . 

A tak poza tym to: -50% albo nic! 

Glycine Airman w brązie za niecałe 2 tys + ewentualnie opłaty z kodem  SCSALE11

Screenshot_20201107-095832_Opera Mini.jpg

Screenshot_20201107-100610_Gallery.jpg

Edited by Rikimaru75

Wysylka kurierem wiec opłaty pewne, dodatkowo ashford wpisuje na fakturze pełną kwotę (bez rabatu) oraz, jeżeli dobrze pamiętam, nie wyszczególnia kosztów wysyłki. Dostawca UPS rozlicza automatycznie na podstawie faktury sprzedawcy - dostajesz info ile masz zaplacic podatku i na tym koniec (dwa razy tak mialem). Próbowałem dzwonic na infolinię, dostałem nawet adres mailowy, żeby sprawe wyjaśnić, wysyłałem wiadomości ale nikt nie raczył na nie odpisać. Podobnie na maila przez ich oficjalną stronę.