Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A mowili "nie chwal dnia przed zachodem".

Ani zlota, ani tarczek ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem niedawno obok domu QV i słuchać było dźwięk migawki w ogrodzie, więć pewnie za chwilę zdjęcia będą. :ph34r:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooo, niebieska miażdży :-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co tylko na ekranie telefonu widze ale faktycznie wygladaja swietnie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooo, niebieska miażdży :-)

 

 

Szarej też niczego nie brakuje... Z tym że na niebieskiej szlifu prawie nie widać... choć pewnie przy lepszym świetle efekt może być całkiem całkiem...

 

No i widzę że we Wrocku Longines'y pokątnie się stuka po nocach :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zagadka dla Was..z jakich modeli te tarcze pochodzą :D . Mi nie chce się szukać..nawet nie wiem czy finalnie te tarcze trafiły do zegarków czy to tylko sample. Ale trochę zabawy będzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarej też niczego nie brakuje... Z tym że na niebieskiej szlifu prawie nie widać... choć pewnie przy lepszym świetle efekt może być całkiem całkiem...

 

No i widzę że we Wrocku Longines'y pokątnie się stuka po nocach :rolleyes:

 

Firma która robi te tarcze zarejestrowana jest w Szwajcarii ale maszyny stoją zupełnie gdzie indziej :D nie jest to Europa i nie są to Chiny :-)

Oglądałem tarcze pod lupą są idealnie wykonane.

 

Co do niebieskiej tarczy Movado to ona jest bardzo ciekawa. Nie jest to bowiem typowy szlif słoneczkowy. Ona jest jakby polerowana. Ten szlif jest jakby zatopiony w niej i gołym okiem niewidoczny. To tak jakby tarcza na połysk ale zachowująca się w świetle jak taka z klasycznym szlifem słoneczkowym.

Bardzo elegancka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozliwe, ze mam cos podobnego w seiko 5. Niby gladka i blyszczaca a zachowuje sie jak sloneczko. Tez granat.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

movado-sport-watches-movado-mens-s-e-blu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciepło ciepło ale brak napisu automatic :P

Jest też wersja automatic (wygląda identycznie, poza wspomnianym napisem) pokazałem akurat kwarca :), LONGINES LES GRANDES CLASSIQUES PRESENCE

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklej zdjęcie :P. wersja automatic tego modelu ma żłobienie na tarczy. Myślę, że jednak jest to jakaś nie wdrożona wersja do produkcji po prostu.

 

Na żywo powiem Wam, że najsłabiej wygląda ta srebrna. Grafitowa i niebieska są świetne. Natomiast indeksy najbardziej podobne do tych jakie my potrzebujemy ma ta srebrna bo ma najdłuższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wklejGrafitowa i niebieska są świetne. Natomiast indeksy najbardziej podobne do tych jakie my potrzebujemy ma ta srebrna bo ma najdłuższe.

Teść ma grafitowego kwarca, faktycznie tarcza robi duże wrażenie, świetne są też indeksy :)

 

P.S. Faktycznie nantym drugim zdjęciu to też chyba nie to, a na pewno inny model niż presence :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak biała ma tak wyglądac to rezygnuje na rzecz póki co szarej. Myślę że brak indeksów utrudnia mi porównanie niebieskiej z szarą;)

 

Póki co przestawiam się na szarą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, ta szara jest... boska. Niebieska mi się kompletnie nie podoba, ale wierzę, że na żywo wygląda lepiej, tu ten kolor wyszedł infantylnie. Ale szara jest po prostu miażdżąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska jest super, szara zresztą też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma która robi te tarcze zarejestrowana jest w Szwajcarii ale maszyny stoją zupełnie gdzie indziej :D nie jest to Europa i nie są to Chiny :-)

Oglądałem tarcze pod lupą są idealnie wykonane.

Czyżby Indie? - ponoć to tam jest największa fabryka szwajcarskich zegarków... :D

 

 

Noo, ta szara jest... boska. Niebieska mi się kompletnie nie podoba, ale wierzę, że na żywo wygląda lepiej, tu ten kolor wyszedł infantylnie. Ale szara jest po prostu miażdżąca.

 

Mnie się obie podobają - choć po przemyśleniu uważam że szara mogła by być nieco jaśniejsza.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara faktycznie wywala z kapci - więc i ta wersja mi odpowiada w razie co, bo głosowałem za granatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara faktycznie wywala z kapci - więc i ta wersja mi odpowiada w razie co, bo głosowałem za granatem.

Będzie dylemat, grafit czy granat?! Robi się ciekawie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara faktycznie wywala z kapci - więc i ta wersja mi odpowiada w razie co, bo głosowałem za granatem.

 

 

można anulować swój głos i zagłosować raz jeszcze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara i niebieska wywalają z kapci. Jeśli tak będą wyglądały tarcze Majstra z nakładanymi indeksami to biorę dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jest dobrze. Będzie jeszcze lepiej  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie lepiej z naszymi indeksami, bo te na szarym wzorniku są za grubo ciosane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.