Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

NIe było takich wskazówek w komandirskich.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe było takich wskazówek w komandirskich.

 

Te wskazówki wizualnie - kolorystycznie pasują jak pięść do nosa. A szkoda, bo reszta tego Wostoka nie wygląda głupio ;)

 

To wskazówki Poljota, jak już kolega zauważył.

 

Albo z pewnego modelu Wostoka na werku 2209.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo sprzedający znany i sporo od niego kupiłem a tu takiego knota odstawił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy tutaj jest wszystko ok?

Moją uwagę przykuły inne kolory elementów świecących wskazówek i indeksów. Druga rzecz, wskazówka minutowa stopera chyba powinna mieć grot...? Czy tak mogło być w oryginale?

 

 

post-54988-0-82532100-1414099061_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie z tego typu, do tych wskazówek i bezela powinno być:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/35477-poljot-chronograph-3133-cosmonaut/

 

A co ma być do tej tarczy to google ->szturmanskie->grafika

 

EDIT: taka tarczę nabyłem niedawno w Bytomiu za 35 zlotych ;) nową, wykonaną współcześnie na ukrainie i sprzedający miał ich cały worek.

Edytowane przez antyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy tutaj jest wszystko ok?

Moją uwagę przykuły inne kolory elementów świecących wskazówek i indeksów. Druga rzecz, wskazówka minutowa stopera chyba powinna mieć grot...? Czy tak mogło być w oryginale?

 

 

attachicon.gifClipboard01.jpg

Wszystko jest od czapy ..Wskazówki bezel tarcza,a przede wszystkim koperta..Szturmanskie chrono byly tylko w kopertach ze stali,

post-67292-0-13887200-1414114167_thumb.jpg

post-67292-0-75358700-1414115153_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. A poza tym kolega red_2004 raczej bubli nie wciska. Zawsze ma dobre zegarki i spokojnie można od niego kupować.

 

 

dzięki kchrapek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś z taka tarczą zegarek? Oryginał czy współczesna produkcja?

 

post-27093-0-73094900-1414136082_thumb.jpg

post-27093-0-73328900-1414136090_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brud na indeksach potwierdza autentyczność tarczy;D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brud na indeksach potwierdza autentyczność tarczy;D

Ale środek się świeci jak psu j..a! Wygląda jakby ktoś coś tam wkleił i wg mnie kompletnie to nie pasuje, brak jakiejś spójności, cj\hoć oczywiście nie wiem. Wg mnie jakiś franken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka tarcza mogła być. Trochę mi szkoda w ciemno zapłacić 25 $.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antyp, @mayor, dzięki za ocenę. Upewniliście mnie co niesłuszności zakupu frankena i to za nie małe pieniądze,

 

A jednak..., czy to na pewno franken? Co powiecie na to

http://forums.watchuseek.com/f97/nos-sturmanskie-3133-a-40756.html

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antyp, @mayor, dzięki za ocenę. Upewniliście mnie co niesłuszności zakupu frankena i to za nie małe pieniądze,

 

A jednak..., czy to na pewno franken? Co powiecie na to

http://forums.watchuseek.com/f97/nos-sturmanskie-3133-a-40756.html

Na pewno franken..,Papierowa metka na sznurku nie może być dowodem autentyczności zegarka.Podobnie jak fakt., iż taki zegarek jest pokazany w książce J.Levenberga "Russian Watches".Jurij Levenberg ma wątpliwą reputacje wśród kolekcjonerów ponieważ w swoim garażu produkuje masowo podobne frankeny,,Dodatkowo zegarek na WUS jest opisany jako NOS,a na pewno nie jest nowy -indeks godzinowy na 8 nie ma lumy,a na śrubach mocujących werk do koperty wyraźnie widać ślady odkręcania,.Forum Watchuseek rządzi się nieco innymi zasadami,.Na Forum KMZiZ jeśli ktoś by się pochwalił takim zbukiem, został by niemiłosiernie wyśmiany i wyszydzony,.Tam jedynie nie dostał żadnego "like" ani pozytywnych postów w odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dosyć często widzę dwa typy wskazówek w Buranach z miśkiem. Ktore są prawidłowe? A może obydwa zestawy są poprawne? Tarcze też się tutaj różnią, która jest prawidłowa, a który fake?

 

57.jpg

 

4720651298-2.jpg

 

Zdjęcia zapożyczone z portali aukcyjnych.

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym zapytać czy ta rakieta jest ok

http://allegro.pl/wielka-meska-raketa-b-dobry-stan-i4709753280.html

 

Sekundnik powinien być czarny, reszta raczej OK (w sensie zgodna z oryginałem). W tych Rakietach trzeba uważać przede wszystkim na wskazówkę godzinową i minutową, bo ten charakterystyczny kształt występował tylko w tych modelach (tu na pewno są OK). Sekundnik można zawsze zamienić, nie jest to problemem, ale zwróć uwagę na pewne plamki na tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest franken czy nie, o to jest pytanie :-)

 

znalazłem coś podobnego http://www.ebay.com/itm/MIR-rare-vintage-slim-Russian-USSR-CCCP-wristwatch-1-/231019276862?pt=Wristwatches&hash=item35c9d26a3e, ale proszę o opinię bardziej obcykane osoby ode mnie. LmCFUs5.jpg

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.