Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Opór wzrasta w miarę kręcenia, zdarzało się, że myślałem, że zegar jest już nakręcony maksymalnie, a dało się dalej kręcić. Kiedy będzie "zatankowany pod korek", nie będziesz w stanie kręcić dalej koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200718_171420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, na gumę go przełożyłeś? To chyba teraz wydaje się jeszcze większy na nadgarstku?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ledr napisał:

Ooo, na gumę go przełożyłeś? To chyba teraz wydaje się jeszcze większy na nadgarstku?

 

Trudno powiedzieć... nie wiem czy większy, ale na pewno wygodniejszy jest na silikonie niż na bransolecie. No i w sumie jak siedzi na swoim miejscu na nadgarstku, to te nadmiarowe 2mm L2L nie są odczywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje kaprawe oko, będzie ok. 20200718_182606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Tomku, to już są poważne zmiany, trzeba by chyba zaraz po wakacjach jakieś spotkanie podstolikowe ogarnąć - tak jak w zeszłym roku. Może i u mnie coś na gumie się pojawi😇


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ledr napisał:

No, Tomku, to już są poważne zmiany, trzeba by chyba zaraz po wakacjach jakieś spotkanie podstolikowe ogarnąć - tak jak w zeszłym roku. Może i u mnie coś na gumie się pojawi😇

Jakie zmiany? ;) Nie wiem co masz na myśli... ;) Ja czekam, aż przetestujesz i przetrzesz szlak.

Odnośnie do spotkania, to mnie dwa razy nie trzeba proponować. :)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny jest skubaniec chociaż cały czas nie mam pewności, czy niebieski, czy może czarny jest ciekawszy. Idealnym rozwiązaniem dla mnie byłoby mieć czarnego mechanika i niebieskiego automata C65 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taki pasek w szufladzie do niego znalazłem kolor bardziej w tonacji indeksów b1d390bcd273b12de530b7865dbcce5a.jpg&key=adb8bdb8fc5d8b81a42901c418a9cde9088760cadfadb7bb303aa5d3b4350240

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Miszkolc napisał:

Dzień dobry,
W piątek o 17 nadany, dzisiaj już był kurier emoji3.png

 

Jeśli tak szybko wysyłają "from London", to we wtorek lub środę dojedzie do mnie taki sam, choć cały czas mam te same dylematy co Clusca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to zamiast czarnego i niebieskiego z chęcią przygarnąłbym żółtego, ale nie chcą go przecenić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał:

Dzień dobry,
W piątek o 17 nadany, dzisiaj już był kurier emoji3.png

 

U mnie też kurier zapowiedział się na dzisiaj. Czekam cierpliwie 🥴

 

1 godzinę temu, Miszkolc napisał:

I jeszcze taki pasek w szufladzie do niego znalazłem kolor bardziej w tonacji indeksów emoji6.png

 

Bardzo fajny, ciekawy pasek 👍

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał:

Dzień dobry,
W piątek o 17 nadany, dzisiaj już był kurier emoji3.png

 

1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał:

 

Jeśli tak szybko wysyłają "from London", to we wtorek lub środę dojedzie do mnie taki sam, choć cały czas mam te same dylematy co Clusca. 

Bo oni teraz je pod Kutnem robio i wysyłają prostu z fabryki...😄


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat czy pisać o tym, ale na przyszłosć, przy zamówieniu w £ wyszedł mi o prawie 200 taniej.

Bo oni teraz je pod Kutnem robio i wysyłają prostu z fabryki...
Mijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku
Bo oni teraz je pod Kutnem robio i wysyłają prostu z fabryki...
Mijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku
Bo oni teraz je pod Kutnem robio i wysyłają prostu z fabryki...
Mijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku

Mijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Miszkolc napisał:

Mam mały dylemat czy pisać o tym, ale na przyszłosć, przy zamówieniu w £ wyszedł mi o prawie 200 taniej.

Mijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku emoji2.pngMijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku emoji2.pngMijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku emoji2.png

Mijasz się z prawdą. Sprawdzone - w Lądku emoji2.png

Ale masz czczczczczkawkeeeeę! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Miszkolc napisał:

Mam mały dylemat czy pisać o tym, ale na przyszłosć, przy zamówieniu w £ wyszedł mi o prawie 200 taniej.

 

Jak ktoś to podrzucił, to już było dla mnie za późno i zamówienie w EUR już było opłacone. Tym niemniej patrzyłem potem gdzie i jak można zmienić walutę i nie potrafiłem znaleźć.

Gdzie się wybierało walutę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjedź na sam dół strony i będzie rozwijalne menu, gdzie z automatu masz EU, jak zmienisz na UK to ceny będą w funtach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej korzystnie wychodzi zakup w dolarach australijskich, następnie niewiele drożej funty (ok. 1% drożej). Reszta już sporo drożej, na samym końcu są franki szwajcarskie (ok. 15-16% drożej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TRobert napisał:

Zjedź na sam dół strony i będzie rozwijalne menu, gdzie z automatu masz EU, jak zmienisz na UK to ceny będą w funtach.

 

Dzięki. Na przyszłość będę mądrzejszy o te ~200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Jak ktoś to podrzucił, to już było dla mnie za późno i zamówienie w EUR już było opłacone. Tym niemniej patrzyłem potem gdzie i jak można zmienić walutę i nie potrafiłem znaleźć.

Gdzie się wybierało walutę?

 

Nic nie mów, ja już drugi raz zapłaciłem w euro (za pierwszym razem nie wiedziałem, że jest taka różnica), bo nie mogłem znaleźć, w którym miejscu się zmienia walutę. Dopiero dzień po złożeniu zamówieniu na to wpadłem, ale już nie było wersji na bransolecie, więc znów dwie stówki poszły się kochać ;)

 

Godzinę temu, Kukiee napisał:

Jestem w trakcie dopasowywania bransoletki.

 

Ja przed chwilą skończyłem. Musiałem poczekać, aż dojdzie pocztą to imadło do bransolet, bo wcześniej tym "długopisowym cfancyfikatorem" do teleskopów nie dałem rady, tak twardo te piny tam siedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to brans robi z tego C65 zupełnie inny zegarek. Jak ktoś lubi i ma żelazo do niego  to tak jakby miał dwa zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.