Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, coś tam na nim przycina. 435 euro kosztował na gumie zdaje się, tyle co na skórzanym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś zależy na nowym czarnym, a nie chce czekać znowu pół roku, to w sumie utargować stówkę i brać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Krzyśki, to już nie to samo niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał:

Ja przed chwilą skończyłem. Musiałem poczekać, aż dojdzie pocztą to imadło do bransolet, bo wcześniej tym "długopisowym cfancyfikatorem" do teleskopów nie dałem rady, tak twardo te piny tam siedzą ;)

 

To ja dopasowuje bransoletę z watchgecko :) na oryginalną mnie nie było stać. Znajomy ma mały warsztacik i tam w sobotę dopasowywałem maskownice. Jeszcze nie gotowe bo czasu brakło, ale przy następnej wizycie uda mi się skończyć :) troszkę podłubię, ale w miłym towarzystwie to zawsze przyjemnie i będę miał bransoletę. A rzeczywiście to prawda, że zegarek ten nabiera całkiem innego wyglądu na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kukiee, dopiero teraz zwróciłem uwagę, że u Ciebie jest inna bransoleta, nie ta od ChW. Powiem Ci, że na tej Twojej ten zegar jeszcze ciekawiej wygląda :) Dużo przy endlinkach musiałeś dłubać?

A tak w ogóle to zielony mi się też bardzo podoba, ale nie miałem odwagi wziąć zamiast niebieskiego, bo na żywo jeszcze nigdy nie widziałem tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca

Czy dużo pracy to jeszcze nie wiem, bo ostatnio brakło mi czasu i nie skończyłem. Na pewno jest to praca bardzo monotonna i dokładna. Nie bardzo jest miejsce na błąd. Trzeba maskownicy nadać inny promień, w miejscu przylegania do koperty i ogólnie musiałem skrócić endlinki. Do tego trzeba je było lekko przemodelować (delikatnie zgnieść). Ogólnie to maskownice z godziny 6 paskudnie przerysowałem i czeka mnie jeszcze jej polerowanie. W ostateczności na watchgecko można sobie dokupić same maskownice, więc jest szansa na drugie podejście w razie niepowodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej bransolecie ta zielona wersja nieźle się broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam sie przez nowe strony watku i tak sobie mysle, ze lipcowa wyprzedaz bardzo pomogla go ozywic :D

 

Szkoda, ze modele za ktorymi oczka sobie wypatruje nie lapia sie na promocje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że C65 jest specjalnie wrzucany na promocję w wersji bez bransolety, żeby potem te sprzedawać :)Jest ogromna różnica w wyglądzie tego zegarka na pasku i bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kilka bransolet już miałem i wolę jednak paski :) Cieszę się, że C65 na paskach są w promocji, bo skorzystałem ze styczniowej. Niestety zegarek od ponad miesiąca leży w pudełku i czeka aż CW otworzą ponownie serwis, bo mechanizm mi padł. Tymczasem trzeba więc cieszyć oko innymi zegarkami z pudełka

04663407-7B32-4D73-9A68-97C501D9CC1A_1_105_c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie padł, czy chodzi o problem z przekreceniem naciągu?

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Kukiee napisał:

Mam wrażenie że C65 jest specjalnie wrzucany na promocję w wersji bez bransolety, żeby potem te sprzedawać :)Jest ogromna różnica w wyglądzie tego zegarka na pasku i bransolecie.

 

Wersja z bransoletą też była teraz w promocji za 50%. Tylko wyprzedała się najszybciej. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Balansujący Na Osi napisał:

W jakim sensie padł, czy chodzi o problem z przekreceniem naciągu?

 

Teoretycznie tak, ale nie jestem pewien. Przy nakręcaniu nagle było słychać pstryknięcie, przez kilka sekund wskazówka sekundowa zaczęła biec do tyłu po czym zatrzymała się i tak stoi od miesiąca. Początkowo myślałem, że przekręciłem go, ale wcześniej przez 5 miesięcy nakręcałem go bez problemu i dziwne żebym nagle taką gafę zaliczył. Tym bardziej, że tym razem podczas nakręcania nie czułem narastającego oporu. Teraz koronka chodzi luźno. Delikatnie sprawdzałem czy da się godzinę przesunąć, ale nie - po wysunięciu koronki, ta blokuje się i zmiana godziny nie jest możliwa. Nie chce mi się wierzyć, abym to ja go przekręcił. Czekam aż otworzą serwis i od razu wysyłam, bo tęsknię za Krzyśkiem 😕 

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolejny taki przypadek na forum z C65 choć wcześniej o tych Sellitach nie było tak głośno. 

 

Ciekaw jestem jak podejdzie do tego producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Wersja z bransoletą też była teraz w promocji za 50%. Tylko wyprzedała się najszybciej. 😁

Ale nie wiadomo ile sztuk było w promocji na bransolecie a ile sztuk jest na paskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Sądzę, że na paskach było dużo więcej, bo na zegarki na pasku przyjmowali też pre-ordery na dwa późniejsze terminy wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po 5 latach polowania mogę się wreszcie dopisać:

 

110334085_3151043991643286_4636804207132461892_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kostka, wrzuc wiecej fotek pls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, cordi7 napisał:

Fajna kostka, wrzuc wiecej fotek pls.

Nie mam talentu :(

 

110211952_590195205021033_2072816712848584722_n.jpg

110315428_3146985875338349_1228816841499652280_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sikor, gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że gdyby ktoś miał kostkę z tej serii na sprzedaż to chętnie ją odkupię :)

 

 

Ch.W.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.