Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

No to teraz poga o telefonach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9764 odpowiedzi w tym temacie

#9761 grubens

grubens
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano wczoraj, 17:52

polecam folx
  • 0

#9762 Bartosz 86

Bartosz 86
  • Użytkownik
  • 1594 postów

Napisano wczoraj, 18:38

Nie wiem po co wam te abonamenty?  Za 35 zł na miesiąc w prepaid orange free włączyłem pakiet no limit - rozmowy, sms plus internet 20 GB i tak co miesiąc.

Przy regularnych doładowaniach i intensywnym użytkowaniu daje to w połowie miesiąca 13 GB z 20GB i 69 GB za bonusowe doładowania (co miesiąc), nawet nie mam kiedy tego przerobić :D

Iphone czy innego flagowca kupcie sobie w sklepie zamiast sobie pętle na szyję na 24 albo 36 miesięcy zakładać, a jeszcze was wydymają i zaznaczą  w systemie co innego niż obiecali albo przez trzy lata telefon nawet nie jest wasz :(

Kwestia przyzwyczajenia - jak ktoś telefonu na kartę nie używał to nie chce mu się myśleć czy trzeba doładować czy nie :)

• 0

#9763 Remy

Remy
  • Użytkownik
  • 526 postów

Napisano wczoraj, 18:58

Nie wiem po co wam te abonamenty? Za 35 zł na miesiąc w prepaid orange free włączyłem pakiet no limit - rozmowy, sms plus.

Iphone czy innego flagowca kupcie sobie w sklepie zamiast sobie pętle na szyję na 24 albo 36 miesięcy zakładać, a jeszcze was wydymają i zaznaczą w systemie co innego niż obiecali albo przez trzy lata telefon nawet nie jest wasz :(

Masz rację, abonament można mieć ba umowę z nju za 29zł z no limits, przy dwóch numerach 19zł.
Jakość? Wiadomo- niska cena.
Kupno w sklepie to bardzo podobny koszt jak u operatora.

Znalazłem dobrą cenę w Empiku.
Na stronie jest informacja o 12 gwarancji. Domyślam się że jest jeszcze 12 miesięcy rękojmi?
  • 0

#9764 ladek22

ladek22
  • Użytkownik
  • 1772 postów

Napisano dziś, 15:09

Cześć, mam telefon w T-mobile i taryfę Frii. Mam aktywowany pakiet 3w1 za chyba  14 zł/mies czyli rozmowy i smsy bez limitu w sieci T-mobile i Heyah oraz 1 GB internetu. Pakiet odnawia się automatycznie co miesiąc.

Chcę zmienić pakiet na taki http://www.t-mobile....na-karte/uslugi

Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich oraz 10 GB internetu za 25 zł/mies. Muszę wysłać SMS "START" pod 469

Zanim wyślę chcę się upewnić w jednej kwestii :) Czy, gdy aktywuję tę ofertę to będzie mi nadal pobierało 14 zł za 3w1?

Jeżeli tak to jak zrezygnować z 3w1?

Ktoś z Was pracuje w T-mobile lub posiada telefon na kartę w tej sieci i może mi pomóc :) Nie chcę bulić za nic nawet o tym nie wiedząc! :)

• 0

#9765 Szymon.

Szymon.
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano dziś, 15:20

Cześć, mam telefon w T-mobile i taryfę Frii. Mam aktywowany pakiet 3w1 za chyba  14 zł/mies czyli rozmowy i smsy bez limitu w sieci T-mobile i Heyah oraz 1 GB internetu. Pakiet odnawia się automatycznie co miesiąc.

Chcę zmienić pakiet na taki http://www.t-mobile....na-karte/uslugi

Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich oraz 10 GB internetu za 25 zł/mies. Muszę wysłać SMS "START" pod 469

Zanim wyślę chcę się upewnić w jednej kwestii :) Czy, gdy aktywuję tę ofertę to będzie mi nadal pobierało 14 zł za 3w1?

Jeżeli tak to jak zrezygnować z 3w1?

Ktoś z Was pracuje w T-mobile lub posiada telefon na kartę w tej sieci i może mi pomóc :) Nie chcę bulić za nic nawet o tym nie wiedząc! :)

Ja mam dokładnie ten pakiet i włączałem go po przejściu z abonamentu na kartę. Nie wiem jaki miałem domyślnie pakiet po przejściu na kartę ale po aktywowaniu tamtego pobiera mi co miesiąc jedynie te 25zł.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

tomaliusz