Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ale on w tej aukcji sprzedaje tylko szare plastikowe pudełko na zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc na jego allegro to fan CS-a... Może uda się zamiast kupić wymienić na jakieś gadżety...

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był fajny Precision Class ale chyba się sprzedający z kimś dogadał bo aukcja się zkończyła - tarcza widac w dobrym albo bardzo dobrym stanie - koperta do wymiany ale to juz prościej ustrzelić niż ładną tarczę - mechanizm do przeglądu ale to też nie problem

http://allegro.pl/stary-zegarek-wostok-i4909629294.html

post-68206-0-61753800-1418924431_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go. Zakończył aukcję jak były 3 wyświetlenia. Ktoś był szybszy od kobry.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie wtedy napisac za ile??? dostałem odpowiedź że jak dostanie 100 to sprzeda - ja odpuściłem jeszcze z 7 dyszek bym dał plus listonosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go. Zakończył aukcję jak były 3 wyświetlenia. Ktoś był szybszy od kobry.

Chuck Norris


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck Noris nie robi pompek on odpycha ziemię

Czerstwe ale podoba mnie się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usmarkalem sie :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był fajny Precision Class ale chyba się sprzedający z kimś dogadał bo aukcja się zkończyła - tarcza widac w dobrym albo bardzo dobrym stanie - koperta do wymiany ale to juz prościej ustrzelić niż ładną tarczę - mechanizm do przeglądu ale to też nie problem

http://allegro.pl/stary-zegarek-wostok-i4909629294.html

pytanie, co oznacza "do przeglądu". Zegarek był raz że mocno używany (koperta jest przecież zarżnięta), do tego jedno ucho jest mocno wygięte. To zazwyczaj oznacza gwałtowne doświadczenie zjawiska przyciągania ziemskiego :)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten Wostok jest piękny  :wub:

2192m1k.jpg

 

Inna sprawa, że koperta ma nietrwałe złocenie. Mój mimo bycia niemal nienoszony, posiada na uszku przetarcie złocenia, spod którego widać srebrny metal. Ktoś wie, co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do niego - chłopak sadzi ceny takie, że aż przytyka. Szkoda zachodu jak dla mnie, chyba że ktoś odnajduje przyjemność w ostrym targowaniu się. Kafel za poljota chrono to nawet jak dla mnie cena odstręczająca.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie ceny ma trochę z kosmosu. A o inne nie pytałeś?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie ceny ma trochę z kosmosu. A o inne nie pytałeś?

za tego poljota chrono srebrnego życzy sobie 700 zł.  Reszta na PW


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, co oznacza "do przeglądu". Zegarek był raz że mocno używany (koperta jest przecież zarżnięta), do tego jedno ucho jest mocno wygięte. To zazwyczaj oznacza gwałtowne doświadczenie zjawiska przyciągania ziemskiego :)

No ale skusiłeś się na zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam fizia na punkcie tego modelu :) Do tego stopnia, że nawet kupuję te współczesne tarcze, żeby oceniać, kto robi lepsze podróbki. 2809 "rzondzi" :)

To tak samo jak z moją fascynacją frankenami - ostatnio zakupiłem nawet takiego obśmianego w temacie "nie przepłacajcie na allegro", tak mnie kompozycja urzekła. Ba, zapłaciłem prawie jak za oryginał :)

 

Tu dochodzi jeszcze jedna kwestia - badanie wpływu uderzenia i znacznego zużycia na stan mechanizmu. Mam wszystkie w dobrym stanie, a taki trupek to też okazja (w tym sensie).  

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja właśnie potrzebuję taką tarczę do swojego precyzyjnego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza przepadła w czeluściach moich szuflad, ale Twojego precyzyjnego też chętnie przygarnę ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś ? - stadiony świata ;-)

http://allegro.pl/poljot-stadion-owal-klasyk-z-zsrr-17-jewels-i4898624214.html

 

ten ZIM też całkiem ciekawy:

http://allegro.pl/zim-w-krabie-z-ciekawa-tarcza-i4903052881.html

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mimo bycia niemal nienoszony, posiada na uszku przetarcie złocenia, spod którego widać srebrny metal. Ktoś wie, co to jest?

 

Materiał tych kopert to ZnAl, czyli tak jak wskazują symbole chemiczne - stop cynku z aluminium.

Jako ciekawostkę dodam, że  ZnAl był kiedyś szeroko stosowany do produkcji korpusów gaźników :)

 

A tu okazja dla kwarcowych majsterkowiczów - w sumie chyba nie jest drogo, a Orexa czyli rumuńskie wcielenie Slavy nieczęsto się spotyka na aukcjach:

 

http://allegro.pl/2x-rumunski-pozlacany-zegarek-orex-quartz-czajka-i4904976441.html

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te koperty tak mają,łuszczą się.Mam taką z oblezionym uszkiem,jakaś wada technologiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.