Dam w ten sposób, jadę samochodem... Jest na olx, można pewnie wyszukać po nazwie.
- - -
Zdjęcia wstawiam, bo jak link nieaktywny, to później jak ktoś kupi, to nie wiadomo w jakiej cenie i co to za zegarek był.
Pierwsza zaleta tego działu - to okazja, a druga to, że można się uczyć jakie zegarki i w jakich cenach kupować - sam tak sie uczylem....
Ale jak ktoś rzadziej wchodzi to tego później nie widać.
Nie wiem może rzeczywiście nie ma co wstawiać zdjęć z ceną tylko same linki.