Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wisnia_Daniel

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    298
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Wisnia_Daniel

  1. To dokładnie ten z linka. Nie było żadnego innego, więc zaryzykowałem i trafiony. Stan koperty na zdjęciach sugerował drobne uderzenia i ryski, ale okazało się, że to tylko refleksy i stan jest nienaganny, wręcz jak nowy. Jedynie drobne ślady noszenia na klamrze od bransolety. Do spolerowania bez większych problemów. Dzięki za wrzutkę tego linku 🙏
  2. Trochę to trwało, było sporo zawirowań z naszymi urzędnikami oraz pocztą, ale śmiało mogę ogłosić, że mamy happyend Przed Państwem Casio Oceanus Ocw-t200s-3ajf Nadgarstkowe będzie jak wrócę do domu i w końcu go pomacam
  3. Żebyś się Petru nie czuł samotny, to dołączę do grona. A dokładniej moja luba, dla której udało mi się upolować w cenie paska od zegarkowego większego brata ten oto model Nówka z foliami. Również seria Les Grandes Classiques
  4. Łyk słoneczka dla podtrzymania formy
  5. Wisnia_Daniel

    Tandorio

    Jednak się przekonałeś, że to nie chiński badziew nadający się na śmietnik? Piekło zamarzło... 😉
  6. Wisnia_Daniel

    Zegarek do 3k

    Mam dwa zegarki w ciemnej powłoce, jeden Seiko Prospex 7 lat i drugi Alpina Startimer 2 lata. Na Seiko widać drobne rysy, długo był moim jedynym zegarkiem i nosiłem go codziennie, Alpina bez wad, zaliczyła zdecydowanie mniej czasu nadgarstkowego. Wg mnie nie ma się co bać takiej powłoki.
  7. Tandorio i Bodery śmiało polecam, nie ma się czego bać, świetna specka i śmieszna cena za takie zegarki. Kupujcie, bo taniej już nie będzie. Jeszcze Ratio możesz sobie sprawdzić.
  8. Wszystkie nie są warte swojej ceny. Tak to działa w tym biznesie. Longines bardzo rozpoznawalna marka, na pewno wśród postronnych osób zostanie zauważony. Można śmiało brać, tylko nie w cenie z metki
  9. Jak budżet zwiększony, to ta Omega powinna zamknąć temat.
  10. Duży jak to diver i tak ma być. Jak się spodobał, to brać. Chociaż ja bym poszukał jakiegoś homara u pana chińczyka w tej cenie.
  11. Ja polecę coś co sam mam, choć nie jest w budżecie, ale często można wyrwać za ok 1500 zł. Tissot Le Locle L164/264 Niecałe 10mm grubości. Marka bardzo dobrze znana. Gdybym go nie miał, to właśnie jego bym kupił. Albo proponowanego wyżej Sea-gulla Czeka w koszyku aż spadnie poniżej 300 zł. Również mocno polecam.
  12. Casio Oceanus tarcza granatowa Citizen tytan Sikor lepiej kupić na bransolecie i ewentualnie dokupić pasek.
  13. Wisnia_Daniel

    Timex deepwater

    Trzyma kilka godzin, jasno świeci jednak krócej. Zastosowano tam super luminove.
  14. Koledze pewnie chodziło o zawór helowy 😅 A co do wyboru, to Omega ale ze zmianą paska na coś lepszego.
  15. W takim razie nie tylko z chińskimi zegarkami jest problem, tylko z każdym producentem, który oferuje wzór, który jest wtórny. A umówmy się, są ich setki.
  16. Co to za względy? Bo był tani czy zrobiony przez chińczyków? Bo jeśli jeden z tych dwóch, to żaden nie jest wiadomy jako przyczyna jego awarii. Może się uszkodzić tak samo jak każdy inny zegarek, czy za 150 czy za 150 tys zł. Jeśli szukasz dla niego zastępstwa, to raczej nie musisz tego robić, bo zachowując wszystkie zasady obsługi zegarka nie będzie wymagał zastępstwa. Ja bym w tym wypadku poszukał czegoś co go uzupełni, pozwoli nosić na zmianę lub na inne okazje. Powiedz co to za model i się poszuka innego, żeby go nie dublował.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.