Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TaTa

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jura
 • Hobby
  Grafika

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Dzień dobry. Kupiłem w UK model Nereide. Przyszedł kilka dni temu. Niestety nie zaiskrzyło między nami. :). Chcę go sprzedać. Ale, pomimo tego że jestem wieloletnim członkiem klubu, nie mam wystarczającej ilości postów aby go wystawić do sprzedaży. Czy może mi ktoś pomóc i wyjaśnić jak to zrobić - czy mam z tym uciekać na serwisy sprzedażowe?
 2. Czy to nie jest przypadkiem chińczyk? Trzecie zdjęcie (mechanizmu) już innego zegarka... https://www.olx.pl/oferta/zegarek-meski-mido-commander-ii-m021-431-11-061-01-mechanizm-eta2836-CID87-IDkb7nc.html Tutaj z kolei ten sam wystawca z inną wersją kolorystyczną i zdjęciem właściwego mechanizmu. Czy to rzeczywiście ETA? https://www.olx.pl/oferta/zegarek-meski-mido-commander-ii-m021-431-11-041-00-mechanizm-eta2836-CID87-IDk8aI0.html Bardzo proszę o opinie.
 3. Radykalizacja społeczeństwa postępuje. Właśnie zostałem pouczony o jakże niewłaściwym moim zwyczaju, dotyczącym noszenia zegarka na prawej ręce. Że jestem w mniejszości, że nieelegancko witać się prawą ręką, na której jest zegarek i takie tam inne... To było na grupie facebookowej, której byłem członkiem. Byłem, bo opuściłem ją natychmiast po angielsku. Ale opcja jedynie słuszna dociera wszędzie. Smutne...
 4. Tak. Zgadzam się. To taki "absmak". Uczciwość wobec innych, ich oczekiwań, zaangażowania się w realizację projektu - chyba wymaga trochę taktu.
 5. Rozumiem że masz więcej informacji niż ja. Stąd ta pewność w twoim komentarzu. Też bym tak chciał.
 6. Ja też. Gdybym miał podjąć teraz decyzję na podstawie tych zdjęć pewnie nigdy nie wybrałbym niebieskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.