Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Bylem wczoraj w salonie Rolexa/Tudora w NYC - po pierwsze - mega salon i mega obsluga. Kawa, prosecco, cola, ksiazki hostoryczne i pelno zegarkow do przymierzenia a i kupienia. Po drugie - mnie interesowal nowy kurdupel od Tudora i powiem jedno - wyglada swietnie, ale to damka i tyle 😎
  2. Wielkie gratki 😎 Duze, ale nie nudne i oklepane jak ostatnio w tym dziale bywa 😉
  3. Wg mnie kompletnie rozne zegarki i porownywanie ich procz nazwy nie ma sensu. Dla jednozegarkowca na 100% Ed bedzie bardziej uniwersalny, ale jesli patrzec na "uzupelnianie kolekcji", to snoopy.
  4. wiekszosc modeli mozna przymierzyc za wyjatkiem tych czekajacych na odbior, ale jak milo pogadasz i trafisz na dobry dzien, to i to pozwola 😉
  5. Zgadzam sie w 100% procentach 😎 ps jakby tak dokleic do niego cyklopa, to bylby sztos! 😎😜
  6. Tudor zawsze bedzie Tudorem, ale w tym wypadku to nie jest nic uwlaczajacego - ot... jesli nie lubisz nowych trendow, blyszczacych ceramik i powiekszonych indeksow etc., ale cenisz sobie jakosc wykonania na poziomie ostatnich lat a nie z ponad pol wieku, to jest to swietna alternatywa.
  7. Czy te zegarki ze soba konkuruja? Rolex nie pozwolilby sobie, aby Tudor mu "zagrozil" i bardzo starannie to przemyslal. Jednak zrobil to wg mnie z niesamowitym wyczuciem, aby krol zostal krolem ale jego "giermek" byl jednak na najwyzszym poziomie za te pieniadze. Nie bede sie wiele rozpisywac, ale napisze w czym czarny ma przewage nad bialym. Mechanizm - tutaj nie mamy oczywiscie watpliwosci, ze Rolexa mechanizmy konkuruja nawet z wyzsza polka i daja sobie swietnie rade, jednak choc Tudora chodzi idealnie, to dopiero po latach bedzie mozna cos wiecej powiedziec. Wykonczenie takie jak indeksy z bialego zlota czy chocby ceramiczny bezel rowniez na plus u czarnego, jednak zlota na oko nikt nie zobaczy a w przypadku bialasa aluminiowy bezel nadaje mu pieknych kolorow odwolujacych sie do starszych wypustow pepsi i oddaje w pelni vintydzowy charakter modelu. Bransoleta rowniez vintydzowa, solidnie zmontowana (w przeciwienstwie do np. nowego Moona), pasujaca do calosci i precyzyjnie sie zamykajaca ale niestety - i to chyba jedyny u mnie minus calego zegarka, to brak szybkiej mikroregulacji 😞 I wracajac do kwestii konkurowania - wg mnie, to swietnie uzupelniajace sie modele a nie konkurujace ze soba - tak bym to nazwal. Klimaty Tudora, to takie starsze wypusty Rolexa i o to im pewnie chodzi a udaje im sie to oddac znakomicie. Jak patrze (przy tej jasnej tarczy) na aluminiowy bezel i jego kolory, to w zadnym razie nie zastapilbym ich ceramika, bo czuje sie jak z poprzednim pepsi normalnie 😊 I chyba najwazniejsze - tak wykonany zegarek jako calosc z komplikacja daty i GMT dostajemy w cenie prawie 3 razy nizszej, co daje nawet w stosunku do konkurencji wynik miażdżący przy dzisiejszych cenach - ja nie widze zadnej fajniejszej alternatywy.
  8. Pracuje w reklamie od ponad 25 lat - sila marketingu, logo i wartosci dodanej (czyli w tym wypadku prestizu/luksusu) niejednemu wklada do glowy, ze bardziej mu sie podobaja Rolexy i Audi, niz Tudory i Skody 🤪
  9. Nie pytam, ktorego bys wybral, ale niejeden zapyta czy 3 x drozszy oznacza zawsze 3 razy lepszy? 🤗
  10. Parka lepiej sie chowa 😁
  11. Pomysle nad paskami - a co 😁 A bialas? Coz - jak nie stac kogos na meteoryt, to i tak fajna parka sie robi 😉👍
  12. No jest piekna, sloneczna i zielona niedziela - w sam raz na taki model 😎
  13. Ja tez 😁 Ale o pasku nie myslalem... 🤨 Moze jakas granatowa albo czerwona guma, bo zielona srednio? 🤔
  14. Bo Panerai, to taki "twardy narkotyk" - z niego ciezko sie wyleczyc 😉
  15. Milosnikow powiadasz? 🤔 No chyba tych, co zostawia ponad 200 koła w butiku, bo inaczej praktycznie nie ma taki "milosnik" zadnych szans - tym bardziej z bogatym handlarzem 😎 Poza butkiem, to nawet "z ulicy" maja szanse, wiec nie widze potrzeby "zamykania" dystrybucji tylko do butikow, bo jak sie domyslam staliby sie takim samym monopolista jak AD Rolexa a wtedy juz totalnie niczym by sie nie roznili w kwestii "rozdawania" zegarkow i wyboru milosnikow... ps jeszcze w kwestii milosnikow i odbiorze snoopiego w butiku - znam przynajmniej 3 przypadki odbioru przez forumowych kolegow snoopiego w butiku - zaden z nich nawet ich troche nie ponosil w przeciwienstwie do @mario1971 😬😉
  16. 😳 Daytona nieczytelna?? A tak sie ze mnie na spotkaniu nabijaliscie 😂
  17. Jest to na 100% zegarek, ktory sie wyroznia, ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Nie jest nudny i zarowno na sportowo jak i do bialej koszuli swietnie sie prezentuje. Wg mnie nie jest "cukiekowy" a bardziej potrafi pelnic role eleganckiego (jakkolwiek postrzegamy to slowo 😉). Trzeba go zobaczyc na zywo, bo wbrew pozorom tarcza nie jest biala, tylko lekko ecru a do tego nie jest gladka, tylko "piaskowana" i mieni sie srebrzyscie - cos jak luski ryby i to wlasnie sprawia, ze nie ma tam za duzo "cukru", tylko jest bardzo ladnie i elegancko - no dla mnie klasa 👍
  18. No tak - 24, to chyba tez nie tytan, tylko stal, nie? 😬🤔😉
  19. Tryt i goferek? 😊 No i koniec slonecznego weekendziku 😔
  20. Kurcze - ciagle chodzi za mna ta guma 🤨 A co go zastapi? 🤔😊
  21. Dzis ranne wstawanie bylo 😁
  22. Piekna sobota z pieknym klasykiem 😊
  23. Ale przebitka na rynku wtornym jest niewielka szczegolnie, ze nawet troche przeplacajac cieszysz sie od razu a nawet jesli Cie zapisza, to mozesz odebrac za kilka lat po kilku podwyzkach 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.