Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Ale bransa tez niczego sobie 😁😉
  2. Gratuluje pomyslu i wykonania 👍👻 ps mam nadzieje, ze wskazowki domalowane, bo bezel centruje idealnie 😂😉
  3. Nie - bo nikt takich informacji nie ma. Podobnie bylo z problemami w nowych rolkach sky, podobnie z nowymi moonami etc... Zadnych oficjalnych informacji nikt nigdy nie podaje, wiec to co bym uslyszal, to pewnie podobne info jak te na temat list kolejkowych - czyli plotki i domysly 😉 Po tylu latach wg mnie powinno byc lepiej albo juz bezproblemowo - w najgorszym wypadku oddam do serwisu na gwarancji i tyle - nie bede sobie tym glowy zawracac, bo zycia szkoda i lepiej sie cieszyc niz krew sobie psuc na zapas 😎😉
  4. Tak wyglada w rzeczywistosci - naprawde jeden z najladniejszych Tudorow 🥰
  5. Zawsze chodzila za mna Omega smp z biala tarcza, ale odkad uslyszalem okreslenie dropsy 😁, to nie moglem ich wyrzucic z glowy i troche psuly mi odbior calej tarczy 😔 W tym wypadku jest wg mnie idealnie 😎
  6. No probowalem zrobic fotke tej tarczy, bo na pierwszy rzut oka wyglada na biala, ale ona jest matowa (taka piaskowana faktura) i przy poruszaniu mieni sie na delikatny srebrny - no wyglada to bardzo fajnie i vintydzowo 😎 Pamietam kiedys z dziecinstwa wlasnie takie tarcze 👻
  7. Kolorowej niedzieli 😎
  8. Mam nadzieje 😎 A data przeskakuje jak Rolku - zaraz po 12.00 😁 Spoko - mnie to nie rusza 😉
  9. Jeszcze nawet bransy nie zwezilem a zrywanie folijek zostawiam jak juz dopasuje - lepiej? Kurcze - w Rolku juz nie ma tej przyjemnosci a wy czlowiekowi byscie nawet to zabrali 😱😂
  10. Nie ogladam zegarkow pod lupa 😎 Dzieki - moja tez nie byla - miala byc panda, ale jak poogladalem na zywo, to niestety nie bylo tego wow. Tutaj... zobaczylem i od razu banan i decyzja 😁😉 Dzieki - to fakt - dzis rzadze 👻😉 Swieci ladnie 👍
  11. Spoko - chetnie pokaze, bo jest co 😉 Dzieki 😊 Niestety 54 jeszcze nie przyszedl 😔
  12. Faktycznie, jednak sama Omega dazy do pulapu cenowego tej kontrowersyjnej marki 😉 Niektore stalowe chrono nawet juz przebily cenowo Daytone 😬
  13. Spoko - bede mial letnie wiazania 😂
  14. Latem bede w Ski Parku w Dubaju, wiec jak widzisz bedzie pasowac 😎
  15. W takim tempie, to juz ludzie beda woleli przeplacic na rynku wtornym za Rolka, bo i tak ich taniej wyjdzie niz podstawowa Omega 😬
  16. Bede spamowac - dawno takiego banana na twarzy nie mialem 👻
  17. Dzis bedzie na wesolo i kolorowo 😎
  18. No na zywo dla mnie jak narazie najfajniejszy wypust Tudora - bardzo fajny wakacyjniak 😎
  19. Super - wskazowki czarne, wiec bije daytone na glowe 😉 Dzieki - taki meteoryt bida 😁 No no 😡😂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.