Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. No to chyba pierwszy na forum 😁 Dla mnie przepiekny 🥰 Juz nawet zona mi go chce zabrac 😂
  2. Dzis bite slonce a nowe pepsi wyszlo jak stare 😁
  3. Boomerowy powiadasz? 😳😬 Troche odwazna teza, jednak o gustach sie nie dyskutuje 😏 Bite slonce i jakos u mnie nie widac tych fuksji itp. 😁 No prawie jak aluminium 😁
  4. Ed ma wiele smaczkow. Mi osobiscie podoba sie najbardziej bransoleta, ale i ona nie ma szybkiej mikroregulacji. Mechanizm przepiekny, jednak to tylko mechanizm a calosc w szafirze niewiele ustepuje edowi... szczegolnie cena 😉 ps z edem i moonem jest wg mnie podobnie jak z fiddym i 372 - z jednej strony fiddiego mechanizm i sekundnik a z drugiej rownie fajny mechanizm i plexi - pytanie na ile chcesz wydac 2 x wiecej na sekundnik i "kultowego" juz unitasa? 🤔
  5. Tata to swieta rzecz... ja juz mojego nie mam... ale jakbym go namawial, to na 100% radzilby Ci dokladnie co ja - sam przechodzilem a i podobne zegarki mamy 😉
  6. Mowie Ci po dobroci 😡 Sprawdz szafir, bo za cena eda teraz tylko mechanizm przemawia... tylko ile razy bedziesz go ogladal 😉
  7. Ed jest o niebo wygodniejszy od snoopiego - ale to moja opinia - kazdy ma inny nadgarstek 😎
  8. No takiego vintydzowego suba bonda zrobili 😏
  9. Nie za duzy Ci on troszeczke? Na tym zdjeciu ucha mocno wystaja poza nadgarstek... chyba, ze cos fotka przeklamuje 😬 Ale ladny jest 😎😉
  10. Mnie zas nie irytowalo a wprost przeciwnie - moj synek mial duzo zabawy - jak przynosilem nowy nabytek, to dawalem go mlodemu i mowilem, ze jak zdejmie wszystkie, to zamawiamy KFC, ale jak znajde choc jedna, to nie bedzie zarcia 😬 No i na kilka godzin z zona mielismy spokoj a synek zabawe 🤣 A tak na powaznie, to troche to zalosne, ze nadal w to brną 😐 Jeszcze moze na poczatku, kiedy faktycznie zegarek na rynku wtornym z foliami cenil sie wyzej, to mialo jakis sens walki z fliperami, ale teraz kiedy widac, ze bez roznicy czy zegarek ma czy nie ma folii nadal je zdejmuja i zabieraja plastik, to wg mnie jest zwyczajnie niesmaczne i daleko temu do poziomu produktu luksusowego 😕 Szczegolnie, ze ten sam salon sprzedajac Tudora, Omege czy inny zegarek wszystko na zyczenie zostawia, to traktowanie innej marki, ze niby walka z handlarzami??? Smieszne 😏
  11. To zalezy czy bardziej chcesz dopelnic czyms luzniejszym czy stonowanym. Jesli luzniej, to bym se dokupil YM na gumie a jak powazniej/elegancko, to DJ mint 😎 To powinienes jeszcze poogladac dokladniej szafir - wg mnie wyszedl im naprawde zacnie 😉
  12. Ed white, to dopracowany moon pod kazdym wzgledem, jednak przy obecnej cenie... 😏 Jakby go porownac do wczesniejszych wersji moona, to warto pod kazdym wzgledem, jednak nowe wypusty (szczegolnie w szafirze) niewiele mu ustepuja. Szafir ma wreszcie dobrana bransolete do tego zegarka - taka vintydzowa i nie przytlacza jak poprzednia. Dodali tez smaczek, ktory moim zdaniem powinien zestac tylko w Edzie - czyli doklejone logo a nie malowane. Mechanizm rowniez jest bardzo ladny i poprawiony. Na korzysc Eda - ceramiczny bezel, indexy w kolorze ecru i oczywiscie przepiekny mechanizm. Jednak obecnie brak szybkiej mikroregulacji ktora dodali do zwyklego moona na duzy minus (dla mnie to istotne). Decyzje pewnie podejmiesz sam, jednak jakbym mial obecnie kupowac, to wybralbym szafir. Jak masz jeszcze punkty, to w szafirze 20% taniej dostaniesz a Ed jest z metki drozszy niz Daytona 😬😉 Wybor nalezy do Ciebie 👻
  13. A ten "policzek", to byl zapis a pozniej info, ze nie zrealizuja w tych trzech przypadkach?
  14. Loteria - nikt Ci na to pytanie nie odpowie a nawet jesli 15 osobom by sie to udalo, to nie znaczy, ze Ciebie nie beda kontrolowac/wypytywac 😉
  15. Chyba troche przesadzasz 😏 Mialem mozliwosc bawic sie obydwoma i jakos zbroja i tu i tu 😎 A mega zbroja, to SD i SDDS 😁
  16. Widze, ze nie tylko lewe sprite sa popularne a i Tudorki ktos lubi 😁 A u mnie prawilny prawus - milego dnia 😎
  17. Po dlugim lezakowaniu w skrytce powrot do korzeni - jakze nudnych korzeni 😁
  18. A masz wiecej zdjec z bransoleta? 😁 Jak wykonana, ile kosztuje i czy ma szybka mikroregulacje etc.? I jeszcze jedno - przeczytalem caly ten watek i byly przypadki nie do konca wysokiego poziomu serwisu. Jak to wyglada obecnie? Rozumiem, ze jakby cos, to zegarek wysylany jest do nich do Wloch, tak? I najwazniejsze - co jesli model to limitka? Wiadomo, ze skoro od kilku lat czegos nie produkuja, to i czesci maja na skladze ograniczone... przez ile lat deklaruja bezproblemowa dostepnosc czesci i co jak ich zabraknie? Trzeba samemu kombinowac czy jakos to rozwiazuja?
  19. Bo juz nawet niektorzy starzy uzytkownicy testowanie nazywaja flipowaniem 🤭
  20. ale i na bransie daje rade 😉 Taki troche pepsi meteoryt i omega z dropsami 🤭😁
  21. A co sadzicie o tej nowosci? 🤔 Mnie sie bardzo podoba 😍
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.