Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Zlote wskazowki... to powinni dawac do kazdego pama 😎
  2. Uuuuuu.... chyba sie Pan starzeje, bo slabe to jak "suchar" 😂 ps pewnie wino bardziej Ci smakuje z 2022, bo przeciez te "odgrzewane kotlety" z 2001 czy 2002 sa "zbyt stare" dla Pana 😉 ps2 AP RO 15300 nadal sa bardziej porzadanymi wsrod ludzi swiadomych i znajacych marke niz te nowsze... przypadek? Nie sadze 😎
  3. Robert wielokrotnie krytykowal suba w ceramice (40mm) za brak zachowanych proporcji, blyszczaca ceramike i beznadziejnie dopasowana branse do koperty (efekt kobry), dlatego wolal te bez ceramiki a tutaj pisze o hulku jak o produkcie z "wyżyn smaku" zapominajac chyba, ze to ta sama blyskotka ze zle dopasowana bransoleta do koperty 🤨
  4. Cos nie kumam Twojego toku rozumowania w tym przypadku... 😬 Z jednej strony starszy sub lepszy, bo bardziej spojny i proporcje ma bardziej zachowane a tu zachwalanie hulka, u ktorego juz efekt kobry Cie nie razi?? Przeciez to taka sama koperta i bransoleta co w subie 😳🤔
  5. Wesolych i spokojnych 🤗
  6. No zloty jestes, bo taka jest prawda 👻 Z 6 wszystko jest git! 😎
  7. Nie jestem w stanie pojac, czemu do tej pory marki luksusowe sprzedajace zegarki w cenie samochodow nie moga na stronie stworzyc mozliwosci sprawdzenia czy zegarek byl kradziony??? Po drugie - po wpisaniu na liste kradzionego, firmy te nie udostepniaja przeciez swoich czesci, wiec zegarek taki z zalozenia nigdy nie bedzie mogl byc serwisowany w autoryzowanym i zaczynaja sie problemy. To tylko 2 przyklady z brzegu jak zaczac z tym walczyc a zapewne mozna pewnie jeszcze cos dodac - tylko trzeba chciec... Poza tym - jesli ktos kupije stosunkowo nowy zegarek bez dokumentow etc, to musi liczys sie, ze to raczej nie z legala i moze niec problemy a placi i tak niemala kase... to juz bedzie bardziej oplacalne dobra podrobke mu kupic 🤨
  8. Oj jacy milusinscy w tym dziale sie pojawili... 😁
  9. Milego dzionka wszystkim 😊
  10. Mialem kiedys TH Grand Carrere i cienszy to on wiele nie byl. Nosilo mi sie go calkiem fajnie. Odnoszac sie do Twoich zdjec, to wielkosciowo na Twoim nadgarstku lezy idealnie 😎 Gruby jest, jednak po dopasowaniu bransolety bedzie ok. Jesli Ci nie przeszkadza waga (ja lubie ciezsze i masywniejsze zegarki jesli calosc wyglada spojnie a nie karykaturalnie a tutaj calosc jest MEGA zaprojektowana i wykonana), to ja bym bral 😎
  11. Ciezko nie widziec, jak sie czesto sprawdza date a cyklop jest obły i lapie zalamania swiatla pod kazdym katem 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.