Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Zegarek przepiekny na zywo i bardzo ladnie wykonczony - warto! 😎
  2. Ale co bez komentarza? Nie widziales oczka na koncu? 😳 A wady przy robieniu zdjec sam zobaczysz 😜
  3. Dzieki - ale obiekt jest fotogeniczny 🥰😉
  4. Gratki - oby Ci sie podobal nie tylko ze wzgledu na przebitke rynkowa, bo jak byl dostepny z metki, to nikt go nie chcial i chyba jako nieliczny zaszalalem wtedy na forum - ale i tak nie bylo gratek takich jak teraz 😁 Model znam dobrze i jego wady tez - oby Cie cieszyl dluzej 😉 A u mnie tak 😁
  5. Wymienisz bezel i juz bedziesz mial pepsiaka 😉 Milego 😊
  6. A za mna zaczal chodzic Odyseusz na gumie 😬 No przebitke ma niezla, ale od dupki strony, to miazdzy Nautilusa i APRO na dzien dobry 😎
  7. Do dj-a trzeba dorosnac, dlatego zamowilem minta - moze choc troche kolor przekona mnie do tego "dziadkowego" rolka 😉
  8. Tutaj usprawiedliwie - jak moon 70, to inne 170 🤣😉 Pam 372 nie ma daty a i tak bije Rolka i Omege 👻🤪😉
  9. Sam kiedys pisalem, ze moon powinien kosztowac wiecej i wszyscy mnie zjedli 😂, bo tak kultowy zegarek nie powinien byc plasowany jako level entry, jednak zycie pokazuje dlaczego moona tak chetnie sie kupowalo - wlasnie ze wzgledu na cene. W tej chwili moon w szafirze 41k a i tak nowego ludziska za ok. 30k kupowac nie chca, wiec jak zwykle - wszystko zweryfikowal rynek. On pokazuje, ze nawet moon ze swoja historia dla wielu nie jest wart takich pieniedzy - szczegolnie, ze nie jest idealny... niestety. Dopiero po kilku latach wypuszczajac nowy model z nowym mechanizmem i bransoleta zegarek zyskal w porownaniu do poprzednika. Jednak jak sie wypuszcza takiego klasyka i zamierza podniesc cene 100%, to wypadaloby zmienic troche wiecej. Mechanizm na plus. Odswiezona koperta i tarcza na plus. Ale brak szybkiej mikroregulacji i zwiekszonej wodoszczelnosci ewidentnie nie idzie w parze z nowa cena. Ok - wreszcie sie posluchali i dodali regulacje, jednak 50m nadal czyni ten zegarek mniej uzytkowym a cena powala, wiec coz... zobaczymy - moze i to kiedys zmienia 😎
  10. Uuuuuu... zegarek pikny, ale jakbym pracowal w takich warunkach, to TYLKO milgausika bym nosil 😎😉
  11. No nie wiem jak liczysz, ale 13 lat temu moon w hesalicie kosztowal 9,5k (pamietam, bo sprzedawca naklanial mnie, zebym nie kupowal wtedy TH, tylko wlasnie ta Omege). Teraz moon w hesalicie kosztuje 35,5k, wiec jakby nie patrzec, to ponad 300% 😬
  12. Wskazowki prawie jak w panerai 372 😁
  13. No to jestes gosc! 😎 Tez tak uwazam i... jeszcze tylko jedna marka ze swoim modelem sie wstrzelila w ten deseń - Tissot prx 😎
  14. Niekoniecznie - bo Tudor ma rownie dobry mechanizm, ladniejsza i wygodniejsza bransolete a do tego 10k zostaje na inny zegarek albo inne inwestycje 😎
  15. Daj luzu - ja jakbym doszedl dopiero do 2-3s to bym myslal zeby go "rozdziewiczyc" 😉
  16. Ale Tudor bb, albo pelagos za 20k jeszcze lepsza 😎
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.