Sam kiedys pisalem, ze moon powinien kosztowac wiecej i wszyscy mnie zjedli 😂, bo tak kultowy zegarek nie powinien byc plasowany jako level entry, jednak zycie pokazuje dlaczego moona tak chetnie sie kupowalo - wlasnie ze wzgledu na cene. W tej chwili moon w szafirze 41k a i tak nowego ludziska za ok. 30k kupowac nie chca, wiec jak zwykle - wszystko zweryfikowal rynek. On pokazuje, ze nawet moon ze swoja historia dla wielu nie jest wart takich pieniedzy - szczegolnie, ze nie jest idealny... niestety. Dopiero po kilku latach wypuszczajac nowy model z nowym mechanizmem i bransoleta zegarek zyskal w porownaniu do poprzednika. Jednak jak sie wypuszcza takiego klasyka i zamierza podniesc cene 100%, to wypadaloby zmienic troche wiecej. Mechanizm na plus. Odswiezona koperta i tarcza na plus. Ale brak szybkiej mikroregulacji i zwiekszonej wodoszczelnosci ewidentnie nie idzie w parze z nowa cena. Ok - wreszcie sie posluchali i dodali regulacje, jednak 50m nadal czyni ten zegarek mniej uzytkowym a cena powala, wiec coz... zobaczymy - moze i to kiedys zmienia 😎