Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Swiat sie konczy... 😳 Wszystkie rozmowy i dywagacje z kolega nt nowych wypustow Panerai poszly w las... 😂 Niech sie nosi, choc nie daje mu zbyt dlugiego związku 😉 Oby tylko 😉 Niebieskie dodatki rowniez nie nalezaly do tych akceptowalnych a tu CYK! Kobieta zmienna jest... 🤪
  2. Absurdem jest, ze wiele specyfikacji jest "ukrywanych" przez producentow albo trzeba sie gdzies doszukiwac miedzy wierszami czy siedziec z lupka, zeby sie dowiedziec... tylko jaki w tym naja cel??? Nie kumam 😕
  3. Z tego co pamietam, to chyba nawet kiedys na stronie rolexa pisali tez, ze tylko pod cyklopem, ale nie dam glowy.
  4. Z tego co wiem oficjalnie wszyscy twierdza, ze jest tylko pod cyklopem.
  5. Tu wszystko jest piekne 🥰
  6. Teraz ja nie do konca zrozumialem tego przeslania 🤔
  7. Zdjecie wprawdzie z wczoraj, ale dzis wieczorkiem znowu bedzie przypominac, ze to najladniejszy pam na swiecie 😁
  8. Nikt nigdy o tym nie pisal a w rozmowach bezposrednich znalazlem kilku kolegow, ktorzy przyznali, iz rowniez ich to spotkalo.
  9. Najfajniejsze, ze nie zanotowalem zadnego zawadzenia o framuge czy podobnego zdarzenia. A panowie w salonie powiedzieli, ze to niemozliwe - chyba, ze diamentem, bo to szafir a AR jest od srodka 😬 Coz - nie przypominam sobie kontaktow z diamentami 😂 ps z tego co rozmawialem z forumowymi kolegami, to nie jestem odosobniony w tej kwestii, wiec jednak do subowego toolwatcha od tyrania i ekstremalnych zadan mam pewien dystans 🤨
  10. Szkoda tylko, ze cyklopa mozna porysowac jak szkla z ARem w Tagach albo Omegach... mnie sie w 2 juz zdarzylo, choc wiecej z zegarkiem przy kompie spedzam i staram sie dbac o zegarki... 🤨
  11. No tak - szczegolnie to widac ile jest batmanow a ile pepsi na sprzedaz 😁
  12. A jak to jest, ze na rocznice najbardziej kultowego i popularnego modelu jakim jest submariner nie wypuscili NIC??? 🤔 To jeden z najglupszych i niewytlumaczalnych ruchow Rolexa. 😕 A w kwestii nieudanych poprawek, to chocby opisywany wczesniej submariner z efektem kobry po wczesniejszych praktycznie idealnych modelach wywalaja pozbawionych proporcji model. Dla mnie to i tak bez roznicy, bo wlasnie te dysproporcje bardzo mi sie podobaja, ale wiekszosci odbiorcom nie 😉
  13. Wreszcie w domu przed Netflixem 😁
  14. Niewiele jest zgrabnych chrono. Zazwyczaj to bycze zegarki. Popularnosc Daytonie daly (jak juz wspomnieli koledzy) idealne proporcje i wygoda uzytkowania. Powiekszenie koperty i jej "kanciastosc" na 100% sie nie przysluzy. Podobny zabieg zrobil AP z RO, kiedy to z modelu 15300 powstaly niby tylko o milimetr, ale jednak wieksze modele i praktycznie nie znam osoby, ktora powiedzialaby, ze to sie modelowi przysluzylo i wyszlo na dobre. Juz na zdjeciach widac, ze nowa tarcza z powiekszeniem calosci i odchudzeniem elementow na tarczy wyglada bardziej "plackowato" i goło 😕 Coz - taka decyzje podjeli, bo i tak ludziska kupia i cieszyc sie beda, ze dostali. Jednak wg mnie, to zly ruch... 😐 Tymczasem milego weekendu 😎
  15. Jesli chcesz cos z historia a w dodatku fajnego i porzadnie wykonanego, to polecam Gerlacha Kosmonaute - super cena do jakosci a w dodatku jak juz pisalem kawal historii 😎
  16. W zyciu! Ale mam nadzieje, ze Ci sie uda 😎
  17. Ale sie zabezpieczasz przed ewentualnymi "policjantami" kruka 🤣 Daytona (jesli ktos lubi chrono) jest jednym z super zegarkow 😎Zycze Ci jesli otworza sie listy, abys mogl sie zapisac. A jesli przyjdzie, to abys... uzywal chrono 🤪😉
  18. A Ty myslisz, ze ja bym postapil inaczej, gdyby panda mi sie podobala i nie moglbym kupic wersji poprzedniej? 🤔 Oczywiscie, ze bym sie zapisal, bo to nadal fajny chrono, jednak gadamy o tym czy cos poprawili czy spieprzyli, wiec osobiscie pisze, bo strasznie mnie zabolala ta "faceliftingowa" zabawa Rolka, ktora z super segarka zrobila kolejny model subopodobnych... Zapisuj sie, bo warto! 😎
  19. Mario - czy stales sie jak ci wszyscy tu zlosliwi i czepliwi, aby tylko wsadzic komus szpilke i patrzec co powie??? 🤔 Zadales pytanie, to Ci odpowiedzialem. A Ty jakos tak malo przyjemnie.... 😕 - chcesz, to wal z grubej rury, to przynajmniej sobie popiszemy - bedzie "zabawa"... Ja bez zlosliwosci o nowej daytonie pisze, tylko o tym co czuje a nie do ludzi przytyki daje... 😎
  20. Proste - nie czekalem, tylko cieszylem sie tym co mam 😊 Bardziej zal mi tych fliperow, ktorzy ślinią sie na nowe zapisy i tych ewentualnych nowych, ktorzy lykna wszystko bez zadnych racjonalnych wlasnych przemyslen 😎
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.