Jesli teraz wszystkie daytony dostana taka koperte, to tylko mozna sie cieszyc, jesli ma sie starsza referencje 😎 Choc pewnie ci, ktorzy beda mogli byc zapisani na pande, to i tak sikaja po gaciach i wszystko im pasi... 😕
Stara koperta w porownaniu do nowej, to przepasc...
Dla mnie porazka... Tak jest wlasnie z faceliftingami na rzeczach, ktore wczesniej byly przez wiele miesiecy projektowane i przemyslane/dopieszczane od poczatku do konca. Z samochodzmi tez - nowy model super a facelifting... w wiekszosci smiech na sali.
Mario - co Ty gadasz??? To, co zrobili z koperta (toporna i scieta a nie obła), to wlasnie topornosc rodem z subow i tudora - masakra...
Upodobnili ja do reszty kolekcji subopodobnych i gmt - dramat 🤮
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.