Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Bo starsze trzeba rwać 😎 a poza tym - kazdy Panerai, to nurek 😁
  2. Raczej 😁 127, to kultowy model - ale czy fajniejszy? 🤔 Ten sekundnik mozna uznac za super, ale rowniez (i to sam zaczalem widziec) jako zaburzajacy calosc tarczy.
  3. Polemizowalbym 😁 Sam chorowalem na fiddiego, ale sekundnik i cena... 372 w plexi w niczym nie ustepuje fiddiemu, zeby 2 razy tyle kasy wydawac 😎
  4. 112 ma gruba i kanciasta koperte co czyni go w odczuciu wizualnym toporniejszym. 372 ma wiele "schodkow" i to wizualnie jest mniej "toporne" - ot tyle 😎
  5. To sa zupelnie inne ksztalty, ale wg mnie i tak 372 wyglada w calosci na cienszego.
  6. Ale jednak jak 372 przypasi, to system rozwala 😎 Bettarini raczej plaskie nie sa... 😬
  7. Bede na swieta, wiec mozemy sie styknac i obydwa sobie przetestujesz 😎
  8. 372 na lapie maria nie wyglada zle. U mnie 372 wiele razy nie lezal, bo myslalem, ze za duzy. Dopiero teraz majac dwa i mogac je jednoczesnie przymierzyc zarowno ja jak i zona mowimy, ze 112 wyglada jak malenstwo, choc bez bezposredniego porownania 112-stka byla super, wiec najlepiej moc przymierzyc dwie wersje, aby obiektywnie zdecydowac 😎 Co nie zmienia faktu, ze 112 tez jest mega 😁
  9. Wczoraj ogladalem nowa branse z szybka regulacja od moona i powiem, ze w 90% przypadkach taka skala w zupelnosci wystarcza i chwala im za ten ruch. Oczywiscie nie podoba mi sie fakt, iz ci ktorzy wczesniej zakupili bez niej, nie moga dokupic tylko tego elementu i musza cala bransolete kupowac, ale to juz inna kwestia. Natomiast na dokladnie przygladalem sie temu ostremu wykonczeniu i musze sie zgodzic, ze mogliby jednak troche bardziej wygladzic. Moze nie ma tragedii, jednak przy takich cenach moona nie powinno to miec miejsca - szczegolnie, ze Tissot PRX za cene ponad 10 razy mniejsza branse wykonczyl zededowanie lepiej.
  10. Chcialem 111-112 i kupilem - 3 dni pozniej odkupilem swojego 372 z wielkiego sentymentu 🥰 Teraz mam przynajmniej mozliwosc organoleptycznie bezposrednio porownac oba modele i zdecydowac, co mi bardziej lezy 😎
  11. @mario1971 I po co Ci to bylo??? 😂 Ja tez tak uwazam - ponos daytone w stali, to zmienisz zdanie 😎
  12. No nie do konca zal - ten inhaus ma swoje dwie zalety: 1. 3 dni rezerwy 2. taki prosty gmt, ktory w podrozach tez sie przyda a kwestia serwisu, to rowniez dobry zegarmistrz go obczai - no chyba, ze cos walnie, choc jak bylem u pana Trzoska, to powiedzial, ze nie ma problemu z zalatwieniem jakos czesci.
  13. Smutne... Ale spoko - u nas w klubie jest kilku "twardzieli", ktorzy uwazaja, ze nie ma co sie przejmowac i chodza gdzie chca, bo dotad nic im sie nie stalo a ci, co sie boja, to pewnie ich nie stac na Rolka, albo tragizuja... 🤭
  14. 372, to kwintesencja prostoty i nawiazanie do historycznych modeli w najblizszym tego slowa znaczeniu. Wielkosc koperty (proporcje), zlote wskazowki, indeksy w kolorze ecru oraz plexi daja razem niesamowity efekt. Krotko - stuprocentowe DNA marki. Modele zas 111, 112 czy zero, to juz troche bardziej nowoczesne podejscie do klasykow. Plusem dla nich na 100% jest wielkosc koperty w rozmiarze zmniejszonym do 44mm i unitas. Calosc nadal prezentuje sie wysmienicie, jednak wg mnie troche stracila na vintydzowym charakterze. Jak zawsze - sa plusy i minusy 😁
  15. Piatek a wcale nie jest lekko... 😏
  16. Super wyszlo 😎 tymczasem milego weekendu z pamami wszystkim 😁
  17. Milego przedswiatecznego 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.