372 na lapie maria nie wyglada zle. U mnie 372 wiele razy nie lezal, bo myslalem, ze za duzy. Dopiero teraz majac dwa i mogac je jednoczesnie przymierzyc zarowno ja jak i zona mowimy, ze 112 wyglada jak malenstwo, choc bez bezposredniego porownania 112-stka byla super, wiec najlepiej moc przymierzyc dwie wersje, aby obiektywnie zdecydowac 😎 Co nie zmienia faktu, ze 112 tez jest mega 😁