Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Aaaaa.... - ok - to juz mi nic nie odstaje 😂
  2. Mocno brudzi? ps wlasnie zaladowalem pasek od Ciebie - gratuluje - bardzo przyjemny 😎, ale ta prosta klamra mnie wkurza 😡😂 Odstaje jak osle ucho 🤣
  3. Nie do konca - moze sie krecic, tylko z wiekszym oporem i to nie jest nic dziwnego 😎 No jest - nawet od d...y strony 😁
  4. Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzis bedzie granie 😁😎 Zacnie... 😎😁
  5. No to witam ponownie... z klasykiem - a jak???!!! 😁
  6. Nieweee... - to w Zenithah sa takie jak w Daytonie 😂😁😉
  7. Podczas pracy... 😏😁
  8. Coz - data raczej wazniejsza niz chrono, ale i tak ... praca wre... 😎😁
  9. Pewnie i otworza, ale domyslam sie, ze tylko nieliczni beda mieli mozliwosc zapisu lub "znajomi krolika" 😏
  10. Nie wiem czy bylo, ale troche o nowej bransolecie z mikroregulacja do moona. https://www.fratellowatches.com/updated-bracelet-for-the-omega-speedmaster-professional-3861/
  11. Spoko - nie sprawdzalem, ale czulem sie jak w 36 mm 😁
  12. Pewnie rownie fajna, ale nie jestem pewien czy to oby nie 36 😏
  13. Na P3K mozna przymierzyc takie 3 ref. Powiem, ze kazda ciekawa, choc dla mnie troche przymale 😎👍
  14. Nie moge zaprzeczyc 😎 Mialem szanse kupic czarna wersje, bo na zywo wyglada super, ale poniewaz czekam na biala, to nie moglem podjac decyzji... Najlepiej byloby moc miec obydwie wersje do porownania bezposrednio, bo sam juz nie wiem, ktora mi sie bardziej podoba... 😔 ps i nie ma zadnej szansy na zmontowanie jakiejs szybkiej mikroregulacji bransolety??? 🤔
  15. Jak dojdzie, to bede pewnie juz po 60-tce, wiec w sam raz 😂
  16. Powiem tak - bardzo fajny zawodnik na zywo 😊
  17. Nie bawie sie suwakami - tak jak telefon robi, tak daje - od suwakow mam lustrzanke i rawy, ale od dawna przestalo mi sie chciec tej zabawy 😎 A teraz - wreszcie przyszlo mi przymierzyc zawodnika w identycznej konfiguracji jaka zamowilem i to w dodatku w swietle dziennym... warto czekac 😁
  18. Jeszcze jeden dzionek i weekendzik 😁
  19. Zaraz rocznica suba i daytony - dobrze, ze pepsi juz zmienili 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.