Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nav

Użytkownik
 • Content Count

  913
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nav

 1. A co to za firma/model, bo ładne, napisz proszę czy fotochrom dobrze działa, jak sprawdzisz w praktyce.
 2. Tak jest, zatrzymałem się pod Czarodziejem, żeby moim pannom ciacho kupić 🙂
 3. Ja nie tak ambitnie jak kolega powyżej (podziwiam i śledzę na YT ), ale mały rozjazd po wczorajszym bieganiu dziś był, tym bardziej, że pogoda piękna.
 4. Z ciekawości się przebiegiem na 21km.
 5. Parę kilometrów wokół domu wpadło.
 6. Czy drugi tom nosi podtytuł "zwierzyna"? U mnie "Skokowiec" lekkie, łatwe sci-fi.
 7. Po 1,5 roku przerwy to przecież normalne, za kilka tygodni będzie lepiej. Dobrze, że wróciłeś do biegania.
 8. Ładnie, długo biegasz, tygodniowo ile? Przygotowywałeś się, czy z marszu poszło?
 9. I ja dziś się pokręciłem. albiNOS 01 jak jeździłem z licznikiem to też na mostku i było git, od kilku lat nie montuję na kierownicy żadnych liczników i jadę, jak noga daje, telefon w plecaku zgra ślad i tyle. Mnie najlepiej prowadzi się rower trzymając siodełko. Ważne żeby się ruszyć.
 10. Na południu pogoda może nie aż tak łaskawa, ale na koniec się wypogodziło.
 11. Może się na trasie spotkamy, jakby mi noga lepiej podawała, to może i na jazdę bym się umówił i szosę trochę odkurzył, ale przy twojej kondycji na razie nie mam szans. No ale zima idzie, to i wytrzymałość będzie można zbudować 🙂 Rafał gratuluję, ładny sezon, nieźle się wkręciłeś w szosę i tak trzymaj 🙂
 12. I ja się dziś po mieście pokręciełem.
 13. Tak, szczękowe i tarczowe i tak nieważne
 14. satanic Pooglądam Youtube, nie spieszy mi się z zakupem. tessio no właśnie podejrzewam, że będzie tak jak mówisz, dziś pojeździłem Rondo jutro zobaczę Rometa. Szosę mam na oponach 23mm i zwykłych hamulcach i świetnie mi się na niej jeździ, a z tego co się orientuję, teraz sprzedaje się szosówki na grubych oponach i z tarczami- nie mówię nie, ale czy to ma znaczenie dla kompletnego amatora? Dziękuję Wam za odpowiedzi.
 15. Panowie a czy taki aluminiowy Romet Boreas na SRAM Apex z mechanicznymi hamulcami za 4k jest dwa razy gorszy od aluminiowego Rondo też na SRAM Apex z hamulcami hydraulicznymi za 8k? Boreas_1_LITE_grafitowo-szary_profil (1).webp
 16. 6-7k PLN i na prawdę nie chcę go przekraczać 🙂
 17. Szukam dość taniego gravela, pewnie stanie na aluminium, na carbon szkoda mi pieniędzy, chętnie kupiłbym gravela stalowego, ale sklepowe są na podstawowym osprzęcie a robione na zamówienie znaczenie przekraczają kwotę, jaką chce wydać.
 18. Panowie chciałbym uzupełnić szosę o gravela, nie chciałbym wydawać fortuny, spodobał mi się Romet Boreas- pewnie wszystko teraz robione w Azji, więc może bez znaczenia, co wybiorę, ale może kojarzycie, czy były jakieś problemy z jakością, ewentualnie polecicie coś innego.
 19. nav

  Motocykle

  Pogoda Ci dopisuje, udanej trasy!
 20. nav

  Motocykle

  Piękna Yamaha, super mieć taki motocykl w garażu.
 21. nav

  Motocykle

  Grzane manetki to "must have". Pomęczę Was jeszcze obrazkami, żeby nie było, że "Słownenia, czy inna zagranica", w Polsce też pięknie, trochę tego w tym roku było i każdy zakątek urokliwy:
 22. nav

  Motocykle

  Słowenia, piękne krajobrazy, tysiące zakrętów.
 23. nav

  Motocykle

  egzo18 dobre ciuchy to podstawa, tak że nie żałuj kasy, kto nie leżał, ten nie wie 125cm, ale idź na kurs z podstaw jazdy na moto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.