Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

nav

Użytkownik
 • Content Count

  1143
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nav

 1. Bo zdaje się mam "ciutkę" mniejszy nadgarstek od Ciebie 😁
 2. nav

  Policzmy MM200 i 62MAS'y...

  Mam pytanie do szanownych Kolegów, czy wśród posiadaczy SJE093 jest ktoś z Krakowa lub okolic i zgodził by się na krótkie spotkanie/przymiarkę zegarka. Zapraszam na kawę/obiad wg. uznania.
 3. Piękny zegarek i świetne zdjęcie. To BB58 czy 54, a może jeszcze inny?
 4. nav

  Vintage diver

  Jeśli Seiko, to SJE093, takie chyba oznaczenie ma ostatnia wersja, choć ten zegarek nie do końca założeniom wizualnym.
 5. nav

  Vintage diver

  Captain Cook bardzo ładny, ta wersja z żółtą lumą jest super. Znalazłem jeszcze taki zegarek, firma wydaje się być dość ciekawa: https://ow-watch.ch/collections/ollech-wajs-watches/products/ow-c-1001?variant=40081552506961
 6. nav

  Vintage diver

  Zgadzam się, są świetne, mam oba 🙂 Serica jest super, już ją mam. Balticusa kojarzę, nigdy nie widziałem tych zegarków na żywo, może ktoś w Krakowie ma i będzie okazja oglądnąć. BB58 pozostaje chyba najpoważniejszym "zawodnikiem".
 7. nav

  Vintage diver

  Bardzo ładny, pozostaje chyba tylko rynek wtórny- na stronie Taga nie widzę..
 8. Szanowne Koleżanki i Koledzy, Może będziecie w stanie mi pomóc i coś podpowiedzieć. Moja kolekcja zegarków jest w miarę kompletna, ale chętnie kupiłbym jeszcze nurka w stylu vintage, ideałem jest Rolex Submariner ref. 6538 - zegarek z przełomu lat 50tych i 60tych zeszłego stulecia. Zaznaczę że szukam zegarka współczesnego, nawiązującego wzornictwem do wspomnianaego wcześniej okresu. Przeglądnąłem trochę internetu, ale wciąż nie znalezłem zegarka, który całkowicie spełniałby moje oczekiwania (raczej mały do 40mm, żółta luma, bez daty, automat- nie Sellita). Świetnym rozwiązaniem mógłby być Lorier Neptune, ale może znajdę ciekawszy zegarek. Nasuwają mi się jeszcze Tudor BB58, Omega Seamaster 300, Yema Superman 500, Vulcain Skindiver- rozrzut cenowy jest ogromny, ale mnie się nie spieszy i chciałbym kupić zegarek, który mi się najbardziej spodoba. Może znacie jeszcze inne zegarki w tym stylu?
 9. Dzień dobry 🙂 udanej soboty ☀️
 10. Mój nie "umi", tylko 1 kilometr 🙁, coraz częściej brakuje mi tych dodatkowych 1000 metrów w codziennym desk divingu Przepiękny zegarek, cudo.
 11. Ten nurt w architekturze, który był inspiracją dla tych projektów to Bauhaus i rzeczywiście rozwijał się w latach 1910-1930, Nomos na swojej stronie pisze wprost, że czerpie z tego nurtu. Jeden z najbardziej znanych zegarków w tej stylistyce to Junghans Max Bill.
 12. nav

  Motocykle

  Dziękuję, Twoje ze stoków i motocyklowe też są jak "z żurnala". Pozdrawiam
 13. nav

  Motocykle

  Przepraszam Was za post pod swoim postem. Zabrali "Żarty żartami" to i posmauję obrazkami. A temat motocykli jest bardzo wdzięczny, bo to fajne hobby. Kolega już dawno pozbył się Tenerki, przerabia trzeci, lub czwarty motocykl (nic nie ujmując T7, bo to świetny, prosty jak cep i niezawodny sprzęt) a CB dalej u mnie w garażu i trochę "Świata" dzięki tej Hondzie (a ona razem ze mną) zobaczyłem.
 14. G-shocki masz świetne, ale "w zdjęcia też umiesz". Zazdroszę, pozytywnie.
 15. Dzień dobry, udanej soboty ☀️ dla Forumowiczek i Forumowiczów
 16. nav

  Motocykle

  U mnie moto jutro jedzie na serwis, oby wiosna na dobre wcześnie przyszła. To będzie piąty sezon z tą panną, od czterech lat kupuję ten kolejny "większy/poważnjeszy/bardziej odpowiedni/komfortowy" sprzęt, byłem na kilkudziesięciu jazdach testowych i nic, a potem wsiadam na moją CB i serce mocniej bije, chyba czas pogodzić się z tym związkiem
 17. Ładny zegarek z ciekawym mechanizmem, dla fanów marki myślę łakomy kąsek. Czas pokaże jak mechanizm sprawdzi się w praktyce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.