Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nav

Użytkownik
 • Content Count

  913
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nav

 1. Po 1,5 roku przerwy to przecież normalne, za kilka tygodni będzie lepiej. Dobrze, że wróciłeś do biegania.
 2. Ładnie, długo biegasz, tygodniowo ile? Przygotowywałeś się, czy z marszu poszło?
 3. I ja dziś się pokręciłem. albiNOS 01 jak jeździłem z licznikiem to też na mostku i było git, od kilku lat nie montuję na kierownicy żadnych liczników i jadę, jak noga daje, telefon w plecaku zgra ślad i tyle. Mnie najlepiej prowadzi się rower trzymając siodełko. Ważne żeby się ruszyć.
 4. Na południu pogoda może nie aż tak łaskawa, ale na koniec się wypogodziło.
 5. Może się na trasie spotkamy, jakby mi noga lepiej podawała, to może i na jazdę bym się umówił i szosę trochę odkurzył, ale przy twojej kondycji na razie nie mam szans. No ale zima idzie, to i wytrzymałość będzie można zbudować 🙂 Rafał gratuluję, ładny sezon, nieźle się wkręciłeś w szosę i tak trzymaj 🙂
 6. I ja się dziś po mieście pokręciełem.
 7. Tak, szczękowe i tarczowe i tak nieważne
 8. satanic Pooglądam Youtube, nie spieszy mi się z zakupem. tessio no właśnie podejrzewam, że będzie tak jak mówisz, dziś pojeździłem Rondo jutro zobaczę Rometa. Szosę mam na oponach 23mm i zwykłych hamulcach i świetnie mi się na niej jeździ, a z tego co się orientuję, teraz sprzedaje się szosówki na grubych oponach i z tarczami- nie mówię nie, ale czy to ma znaczenie dla kompletnego amatora? Dziękuję Wam za odpowiedzi.
 9. Panowie a czy taki aluminiowy Romet Boreas na SRAM Apex z mechanicznymi hamulcami za 4k jest dwa razy gorszy od aluminiowego Rondo też na SRAM Apex z hamulcami hydraulicznymi za 8k? Boreas_1_LITE_grafitowo-szary_profil (1).webp
 10. 6-7k PLN i na prawdę nie chcę go przekraczać 🙂
 11. Szukam dość taniego gravela, pewnie stanie na aluminium, na carbon szkoda mi pieniędzy, chętnie kupiłbym gravela stalowego, ale sklepowe są na podstawowym osprzęcie a robione na zamówienie znaczenie przekraczają kwotę, jaką chce wydać.
 12. Panowie chciałbym uzupełnić szosę o gravela, nie chciałbym wydawać fortuny, spodobał mi się Romet Boreas- pewnie wszystko teraz robione w Azji, więc może bez znaczenia, co wybiorę, ale może kojarzycie, czy były jakieś problemy z jakością, ewentualnie polecicie coś innego.
 13. nav

  Motocykle

  Pogoda Ci dopisuje, udanej trasy!
 14. nav

  Motocykle

  Piękna Yamaha, super mieć taki motocykl w garażu.
 15. nav

  Motocykle

  Grzane manetki to "must have". Pomęczę Was jeszcze obrazkami, żeby nie było, że "Słownenia, czy inna zagranica", w Polsce też pięknie, trochę tego w tym roku było i każdy zakątek urokliwy:
 16. nav

  Motocykle

  Słowenia, piękne krajobrazy, tysiące zakrętów.
 17. nav

  Motocykle

  egzo18 dobre ciuchy to podstawa, tak że nie żałuj kasy, kto nie leżał, ten nie wie 125cm, ale idź na kurs z podstaw jazdy na moto.
 18. nav

  Motocykle

  Jeździłem GS750 i 850, wyraźnej różnicy między silnikami nie czułem, oba dobrze "dają radę", bardzo przyjemne motocykle, 750 rzeczywiście trochę waży, ale w czasie jazdy, czy nawet wolnych manewrów nie odczywałem tej masy. I z wycieczki wzdłóż "ściany wschodniej":
 19. nav

  Motocykle

  Stierlitz zrób tak jak napisałeś, podtrzymuję, to co już mówiłem- najlepiej się przejechać i sprawdzić, wiadomo, że wszystkiego w trakcie 1,5godzinnej jazdy nie wyłapiesz, ale ja dzięki temu uniknąłem chybionych decyzji zakupowych. I z innej beczki: Słowacja też piękna.
 20. nav

  Motocykle

  Umów się na jazdę testową u dealera i będziesz miał jakiekolwiek własne odczucia/wrażenia. Im lżejszy motocykl w teren, tym łatwiej. Każdy z nas jest inny (wzrost, masa, proporcje ciała, umiejętności) więc lepiej samemu wypróbować.
 21. nav

  Motocykle

  Małopolska, "wokół komina".
 22. nav

  Nóż

  Przyszedł Presidio II, kolekcja jest kompletna, nożowo jestem spełniony, dziękuję za uwagę, więcej tu nie zaglądam 😀
 23. nav

  Motocykle

  Zwykły fuks, zdjęcie bardzo mi się podoba- magia fotografii- bliźniaczki
 24. nav

  Motocykle

  pechagto dziękuję za mądre słowo. Mazury objechane. 1650km w trzy dni, Polska jest piękna, a ta Honda jest świetna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.