Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  1159
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mroova

 1. Spacerując dochodzimy do siebie po wczorajszej Katarzyny:
 2. Ta historia nadaje się do tego działu: U moich Ś.P. Rodziców była identyczna meblościanka (jak ta w żarcie o rybach zamieszczonym przez @karloss ). Została kupiona na początku lat 80-tych "w ciemno" - bez oglądania (niektórzy pamiętają jaka była wtedy dostępność towarów). Kierowniczka sklepu (matka uczennicy mojej Mamy) wiedząc że szukamy mebli zadzwoniła do Mamy ze słowami: "Pani ....owa, Pani bierze bo zaraz nie będzie, to biorą księża i adwokaci !!". Rodzice kupili i posłużyła im jakieś 40 lat. Podobnie jak na filmie zagracona książkami (seria ceramowska !! - mieliśmy szczęście że kierownik księgarni był sąsiadem) i wazonikami z chińskiej laki - wszystko kupowane jako "lokata kapitału".
 3. To już chyba było ? Cały ten zestaw, obraz i koszula też 🙂
 4. Dołączam do gratulujących ! Ten układ gwiazd do czegoś nawiązuje ? Jakiś gwiazdozbiór? Wiem tylko, że to nie plejady.
 5. U mnie 7832 - smacznego i "niech się parzy" 🙂. @RoKoKo odpowiem nie pytany - Nivona "daje radę", ostatnio wymieniałem blok zaparzania ale z takim przebiegiem i przy braku jakiegokolwiek smarowania to nie ma co się dziwić.
 6. @Louis Cypher A w siłowniach to mało razy zastosowałeś ?? Podobno dobry fachowiec czymś takim silnik od malucha rozkładała i składał.
 7. Nie zapominajmy o tzw. ruskim kluczu:
 8. Taki jeden chorwacki celebryta, ostatnio brylował w Hiszpanii 😉
 9. Wróćmy do fajnych ludzi i fajnych zegarków.
 10. Jakie to były sprawy ? Byłem z 8 - latką i nic takiego nie dostrzegłem.
 11. Potwierdzam, "cały Zanzibar" (mieszkaliśmy na samiuśkim północnym cypelku) czymś takim kilka razy nas obwożono i było to nadspodziewanie wygodne autko.
 12. Mnie tak samo, jednak obawiam się, czy zachowują wodoszczelność (skok i długość gwintu w porównaniu z oryginałem) - muszę się obczytać w temacie.
 13. 3285 szczytem finezji nie jest, ale porównując z poprzednim widzę postęp. Mi podobają się werki IWC - są takie techniczno-estetyczne. Pewnie to kwestia gustu, zawsze lubiłem Mondriana. bauhaus, brutalizm, audi itd. Prostota jest szczytem wyrafinowania.
 14. @Butik w Twoim czy "fota z neta" ? Czy konsekwencją takiej zmiany nie byłaby utrata gwarancji ? Wygląda fajnie, ale chyba trochę pogrubia.
 15. Julia Roberts z Tag Heuerem, a co ubrała Nicole Kidman ??? 😄
 16. Właśnie na FB ktoś wystawił GMT bicolor GRNR w cenie retail. Do tego przezabawna epopeja domorosłego flipperka obniżającego co tydzień cenę Suba date - aktualnie 56 500 i chętnych brak. Dobra zmiana.
 17. Tak jak nie lubię meshy, to w tym zestawieniu jest OK.
 18. Co się dziwisz, przy takim promotorze marki nie mogło być inaczej, chyba jeszcze ludzi na kasę ponaciągali:
 19. mroova

  Hi-Fi stereo

  @Annihilator Ładnie u Ciebie grają 😉: https://youtu.be/mxZ6SomPelg?si=DWY4w7kgwrYFZkVX
 20. Gotowi ?? Przychodzi siedmioro wampirów w gości - rozniosą nam chałupę 😉
 21. Równie realna jak ta ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.