Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. No nie do końca 🙂 Mam dwie Slawy/Sekondy 31 kam W jednej mechanizm jest oryginałny z wahnikiem opisanym 31 kam W drugiej mechanizm nie jest oryginałny. Ale udało mi się zdobyć oryginalny wahnik opisany 31 kam więc pomyślałem, że podmiana wahnik uczyni zegarek składakiem "oryginalnym" Niestety mój zegarmistrz po zdemontowaniu wahnika z 2427 - 27 kam stwierdził, że ten z 31 kam nie będzie można założyć do tego mechanizmu. Mechanizm 31 kam jest i aczej zbudowany 😛
  2. rk7000

    Formuła1

    Doskonały finał doskonałego sezonu. Brawo dla Maxa ale i dla Levisa - stworzyli arcyciekawe widowisko 🙂🙂🙂
  3. rk7000

    Teorie spiskowe

    Przykro mi - Tarant próbował normalnie ale się nie udało. Szkoda.
  4. rk7000

    Teorie spiskowe

    To ja Zamknę temat i rozdam "nagrody" Z tymi z którymi już się nie zobaczymy życzę miłego.. czegoś tam.
  5. No więc ja w grudniu jestem zawsze zdrowy 🙂 A jak to kiedyś określił jeden z moich wykładowców - okres kiedy jesteś zdrowy to okres przejściowy między jedna a druga chorobą 😂
  6. Grudzień to nie jest dobry czas na kupowanie - sorki ale to już sprawdzone. Jak nie pojawi się okazja która zobaczysz jako pierwszy na kup teraz to o licytacjach raczej można zapomnieć. Do lutego mniej więcej 😉
  7. rk7000

    Formuła1

    Kolejna ikona F1 odeszła (*)
  8. Myślałem że dziś coś popstrykam ale ciemno jak w... Ale postaram się na pewno coś podesłać 🙂
  9. Byłem ciekaw czy tarcza jest od kieszonkowego czy narecznego 🙂
  10. Raczej tak. Dobrze byłoby pokazać zdjęcie o jaką Nairi chodzi bo było kilka złotych.
  11. Kupię rekwizyty z tego filmu 😛
  12. Populares?! Powiem. CI, że znam sporo popularesów ale takiego zegarka popularesem bym nie nazwał 😁 Brawo 👋👋👋 Świetny i rzadki "populares" 🤣
  13. Pięknie 🙂 To już najwyższa półka zbieractwa radzieckich zegarków. Oczywiscie są pozycje ciut wyżej ale nie zdziwię sia jak szybko je pokażesz 🙂 Brawo 👋👋👋
  14. rk7000

    Formuła1

    A ja Hamiltona nie lubiłem strasznie na początku jego kariery ale na pewnym etapie stał się kierowca kompletnym. No i to jest dziecko szczęścia wbrew temu co spotkało go na początku kariery w żwirze w alei dojazdowej 😂 Dzis - pokazał że zasłużył na ósmy tytuł. Ale Max mu tego nie odda za darmo 🙂 Będzie się działo do końca sezonu 😁 I o to w tym wszystkim chodzi 🙂
  15. Prawdopodobnie to lata 1950-60 Stan niezbyt dobry i choć zegarek rzadki ale takiej ceny się nie spodziewalem🙂
  16. Temat wyczerpany. Następnym razem proszę takie pytania zadawać w odpowiednich miejscach. Nie ma potrzeby do każdego zegarka zakładać oddzielnego tematu.
  17. Nawet chciałem licytować ale sporo nie doszacowałem tego zegarka 😂
  18. Temat "podpinam" Myślałem, że to co napisał Enkil jest ogólnie znane ale okazuje się, że nie wszyscy to kojarzą. Będzie dostępne dla wszystkich 🙂
  19. rk7000

    Vratislavia

    A nożyk jest szczególny bo to prezent od Marcina 🙂 I niewielu się może pochwalić takim prezentem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.