Zagadka powracająca od lat na nasze Forum 🙂
Ile był zegarków z taką tarczą? 😁 Pytanie oczywiście trudne ale nie chodzi mi tu o całość produkcji ale o ilość brandów 😉
Odkopałeś post stary jak świat 😁
Nie wiem ile w tej chwili jest wart - ja kupiłem go tanio od kolegi z forum.
Pozdrawiam Kwiatka jeśli jeszcze tu zagląda 🙂
Piotrze - kieszonkowy w czasach swojej świetności był tyrany w dyliżansach w kurzu, pyle, w wysokich temperaturach itd.
Z szacunku dla wieku miło, że ma troszkę specjalnego traktowania ale uważam że odchylki mniejsze niż minutowe to jest bardzo dobry wynik dla tego sraruszka 🙂
A czyta się wszystko świetnie i czekam na ciąg dalszy.
Spróbuj na innym telefonie. Skoro znasz nick i hasło to nie wiem w czym może być problem.
Edycja
A może logowałeś się przez tt - spróbuj normalnie jak na kompie.
Ja odpalam jako stronę od lat i nie ma żadnego problemu. Kiedyś próbowało mi przenośić na wersję mobilną ale dawno juz tego monitu nie widziałem i tak jest ok bo mam pełny dostęp.
Ja też jakoś coś kojarzę - zmieniłeś profil na bardziej właściwy czyli troszkę starsze zbierasz. Ratuje Ci to tylek przed banem za preferowanie fb nad forum 😁
Przemek - wyszukałeś wiele ciekawych informacji z tamtego okresu.
Dotarłeś do jakiś i formacji na temat TYP17?
Ja szukając czegokolwiek rozbiłem się o mur. Nie ma nic, żadnych nawet nie potwierdzonych informacji. Teoretycznie jest to pierwszy w pełni radziecki zegarek ale dlaczego zastosowano w nim chybotkowy system naciągowy nie występujący w żadnych innych zegarkach radzieckich? To jednak mocno amerykanski system.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.