Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. No to szukamy dalej - jeszcze są Edycja No co jest ? Skostnieliśmy w tym dziale już całkiem? Może polskim tropem trzeba pójść aż za Krym
  2. Ja nie widziałem i z tego co wiem to nie było Ale na szczęście nie wszystko wiem
  3. Odkrywamy 🙂 Co dalej? Ktoś, coś? 😁
  4. Zagadka powracająca od lat na nasze Forum 🙂 Ile był zegarków z taką tarczą? 😁 Pytanie oczywiście trudne ale nie chodzi mi tu o całość produkcji ale o ilość brandów 😉
  5. Napiszę gościowi, że mam ramę do Junaka z 1956 na wymianę ale odbiór tylko osobisty
  6. Odkopałeś post stary jak świat 😁 Nie wiem ile w tej chwili jest wart - ja kupiłem go tanio od kolegi z forum. Pozdrawiam Kwiatka jeśli jeszcze tu zagląda 🙂
  7. Cieszę się że kupiłeś lepszy stan bo może uda się odkupić ten gorszy 😂
  8. To okazja, nie okazja? Nie ma linka i trudno się tu zorientować co autor miał na myśli? 😉
  9. Ślicznotka A od kiedy Majaki zbierasz?
  10. Pięknie, brawo dla zwycięzców i organizatorów 👋👋👋 I dzięki za całoroczną zabawę 🙂🙂🙂
  11. Dzięki ale mylisz się 😉 To polska borówka amerykańska 😂 A jeśli chodzi o zegarek to możliwe, że masz rację 😉
  12. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Dzień dobry 🙂
  13. Radek mnie namówił 🤭 Dzięki 🙂
  14. Rzadko zakładam to co zbieram ale dziś jest wyjątek 🙂
  15. To raczej do żarty żartami trzeba przenieść 😉
  16. Miałeś już takiego z tego co pamiętam 🙂 Ja na szczęście mam - Enkil pewnie pamieta historie mojego zakupu 🙂 Ale 500 zl to darmo więc piękny zakup 🙂
  17. A pokaż Burego - z sekundą na trzeciej to powinien mieć orła na 9 🙂 Pokaż, pokaż 🙂
  18. Piotrze - kieszonkowy w czasach swojej świetności był tyrany w dyliżansach w kurzu, pyle, w wysokich temperaturach itd. Z szacunku dla wieku miło, że ma troszkę specjalnego traktowania ale uważam że odchylki mniejsze niż minutowe to jest bardzo dobry wynik dla tego sraruszka 🙂 A czyta się wszystko świetnie i czekam na ciąg dalszy.
  19. Spróbuj na innym telefonie. Skoro znasz nick i hasło to nie wiem w czym może być problem. Edycja A może logowałeś się przez tt - spróbuj normalnie jak na kompie.
  20. Ja odpalam jako stronę od lat i nie ma żadnego problemu. Kiedyś próbowało mi przenośić na wersję mobilną ale dawno juz tego monitu nie widziałem i tak jest ok bo mam pełny dostęp.
  21. Ale nie wiem dlaczego na telefonie nie idzie, no chyba że masz Nokię 3310 to może nie pójść 😂
  22. Ja też jakoś coś kojarzę - zmieniłeś profil na bardziej właściwy czyli troszkę starsze zbierasz. Ratuje Ci to tylek przed banem za preferowanie fb nad forum 😁
  23. Przemek - wyszukałeś wiele ciekawych informacji z tamtego okresu. Dotarłeś do jakiś i formacji na temat TYP17? Ja szukając czegokolwiek rozbiłem się o mur. Nie ma nic, żadnych nawet nie potwierdzonych informacji. Teoretycznie jest to pierwszy w pełni radziecki zegarek ale dlaczego zastosowano w nim chybotkowy system naciągowy nie występujący w żadnych innych zegarkach radzieckich? To jednak mocno amerykanski system.
  24. W zasadzie to pięćiu bo jest jeszcze typ 17 😛
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.