Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Wszystkim Forumowiczom życzę
  2. Ostatnie zakupy w Rosji zrobiłem w dzień wybuchu wojny. Zegarek jest w Polsce od dawna chociaż szedł przez Niemcy ale i tak najdłużej nasz UC trzyma. Dziś musiałem odpisać w formie wyjaśnienia na temat rozbieżności w wartości podanej przez nadawcę a moją wyceną - róznica to 10 zł Natomiast teraz problem jest z płatnością i nawet Ci którzy założyli konta w Mołdawii mają problem. Jedna Rosjanka pisała, że z wysyłką nie ma problemu - jak nie będzie szło europejskim szlakiem to przez Emiraty mają sprawdzoną pocztę - tyle, że dłużej będzie.
  3. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Ja nie mam nic przeciwko temu że go nosisz i Ci się podoba - o gustach nie dyskutuję raczej. Dziwię się tylko, że podoba się wszystkim i nie ma słowa krytyki (oprócz mojego) Widocznie tylko mi nie przypadł do gustu 🙁 Możliwe, że ja się nie znam po prostu 🤔
  4. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Naprawdę Wam się to podoba? Sorki ale w życiu bym tego nie założył na rękę. Wybacz @abir ale masz wiele zegarków i każdy jest lepszy od tego 😉
  5. Z Twoim wszystko jest ok, mój jest trochę inny 🙂
  6. Do mnie beczka przyszła - dzięki wielkie Łukasz 🙂
  7. Dziękuję wszystkim za miłą zabawę Nie przypuszczałem, że w tych konkursach mogę znaleźć się na podium więc radość jest tym bardziej wielka Dziękuję organizatorom, uczestnikom i głosującym - szczególnie tym głosującym na moje zdjęcie Ewa - podejrzewasz, że przemycam coś "między wierszami"? No tak - zwracam uwagę wszystkich w kierunku Ukrainy. Jeśli chodzi o zegarki - oba to Longines kaliber 20.52 Niecielski & Jagodziński to dom handlowy z Kijowa - sprowadzali zegarki ze Szwajcarii i pod własnym brandem sprzedawali je dalej (często tak robiono w carskiej Rosji) Te dwa to były zegarki służbowe przeznaczone dla kolei Południowo - Zachodniej o czym świadczy tłoczenie na deklu - ЮЗЖД. Longines ma nabity nr służbowy i datę 1906, N&J nie ma numerów służbowych ale pochodzi z podobnych lat. Oba jakiś czas temu przyjechały do mnie z Ukrainy.
  8. rk7000

    Nasze nowe nabytki vintage

    W sumie nie zbieram ale była okazja to przygarnąłem 🙂 Longines 12L z 1943
  9. Gdzie Ty to wszystko przechowujesz? Twoje zakupy tygodniowe mozna liczyć nie na sztuki ale na kilogramy 😁
  10. Bardzo fajny nabytek. Brawo 👋👋👋
  11. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie. Dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi, który od wielu lat nas wspiera w pomocy Krzysiowi mam przyjemność wystawić dziś na licytację przedmiot który dla miłośników zegarów na pewno będzie ciekawostką Ksiązka autorstwa Wiesławy Siedleckiej POLSKIE ZEGARY Wydawnictwo Ossolineum 1988 rok, wydanie II Stan dobry, ilustrowany część książki wykonana na papierze kredowym, myślę że to rarytas dla wielbicieli gatunku. Licytacja potrwa do 03.04.2022 do godziny 19.00 Startujemy od 1 zł
  12. rk7000

    Formuła1

    Piękne rozpoczęcie nowego sezonu. Brawo Ferrari Alfa i Haas 👋👋👋 Mercedes ma lekka czkawkę ale Redbull i McLaren mają poważne problemy. Zapowiada się ciekawy sezon.
  13. Kirowskie śliczne, czarnego chętnie bym przygarnął bo nie mam 🙂 Do mnie takie jakieś przyszły już jakiś czas temu 🙂
  14. Wypięknieje jeszcze jak dostanie pasek 🙂 Rzadkość. Co ciekawe w takim wykonaniu zaprzecza teorii, że niektóre niemieckie firmy za wszelką cenę starały się ukryć pochodzenie zegarków zamawianych w ZSRR. Tu dekiel i werk mówi jasno gdzie zegarek został wyprodukowany. Nie była członkiem ale była częścią ZSRR
  15. Cytując klasyka "... wszystko co ruskie to twój wróg..." Dlatego dziś pokażę zegarek francuski, a może skandynawski lub niemiecki... Kuco 17 jewels Radek - dzięki za Twoją nieocenioną pomoc
  16. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Dzień dobry. Robiąc przerwę zimową nikt z nas nie podejrzewał, że spotkamy się po feriach w czasie trwającej w Europie wojny. Trudny to czas i wielu Polaków zaangażowało się w pomoc Ukrainie i uchodźcom z terenów objętych wojną. Pomagajmy jak tylko możemy. W tym temacie pomagamy Krzysiowi i nie zapominamy o tym nawet na chwilę. Tak więc po zimowej przerwie zapraszamy na kolejne licytacje. Dziś - dzięki naszemu wspaniałemu koledze z forum, który regularnie przekazuje nam całą masę ciekawych przedmiotów na pomoc dla Krzysia, zapraszamy na licytację zegarka Skagen SKW6186 chronograf. Zegarek jest nowy z pudełkiem i książeczką. Duńska firma Skagen słynie z nowoczesnej estetyki, elegencji i czytelności tarczy co nawet w zegarku z funkcją chronografu udało się osiągnąć doskonale. Dane techniczne Średnica 42mm Wysokość 10mm Bransoleta mesh 28mm zwężana Mechanizm kwarcowy japoński Koperta i bransoleta wykonane ze stali barwionej na grafitowy kolor Wodoszczelność 5 ATM Licytacja potrwa dwa tygodnie i zakończy się 20.03.2022 o godzinie 19.00. Zaczynam od 1 zł
  17. Piękny Wympiel Krzysiek - koronkę mu zmień no i teraz musisz "dozbierac" Poljota 🙂
  18. To ja zapytam - co dalej? Rozumiem, że lista na 20 wpinek jest zamknieta a projekt w fazie realizacji. Można wiedzieć kiedy spodziewać się finału, kiedy będą wpłaty i w jakiej wysokości? Jeśli to jeszcze za wcześnie to czekam cierpliwie 😉
  19. A do mnie przyjechała Rakieta. Niestety jakiś rzeźnik zepsuł tarcze ale i tak cieszy 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.