Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. rk7000

    Gdzie na Mazury?

    Łódkę bierzemy w porcie Stare Sady. Nie ma jeszcze planu konkretnego ale z sentymentu na pewno Skorupki. Pewnie Ryn. Nie wiem co jeszcze ale raczej Talty i Rynskie będzie pływane.
  2. rk7000

    Gdzie na Mazury?

    Odkopię temat 😉 Czy ktoś z szanownych użytkowników może podpowiedzieć jak wygląda sytuacja w mazurskich portach? Wszystkie już są otwarte czy nie do końca? Najbardziej interesuje mnie Południowa cześć WJM - wybieram się za tydzień.
  3. Możesz nie widzieć sensu ale tak tu kiedyś postanowiono, że linków do aukcji nie wrzucamy i tak tu jest. Post z linkiem usunięty.
  4. Enkil - angielskie śniadanie i szkocka? Przechodzisz kryzys wieku średniego? Dobrze, że przynajmniej na kolację bo bym się poważnie martwił
  5. W ciągu ostatniego miesiąca miałem w rękach dwa OKEANy z czego miał u mnie zostać jeden. Niestety okazało się, że za mało wiem o tych zegarkach żeby zabierać się za kupowanie. Za dużo tu kruczków, pułapek, kontrowersyjnych niuansów itd. Ostatecznie obydwa zegarki zwrocilem właścicielowi. Żeby kupić ten zegarek nie wystarczy troszkę się znać - trzeba wiedzieć wszystko o tym zegarku a i to po zdjęciach nie będzie 100% pewności czy wszystko pasuje. 1500$ za zegarek z niewiadommym mechanizmem to cena wzięta z kosmosu. Nawet jeśli wszystko jest oryginalne to i tak cena jest odjechana jak na mój gust. No ale jak mawia klasyk - taniej to już było 😁
  6. Wybaczcie ze zegarek nie radziecki ale nie miałem takiego pod ręką 😁 Taki smok dziś zawitał u mnie na schodach i majestatycznie się wygrzewał 🙂 Wyglądem nawiązuje to prehistorycznych płazów ale jednak jak się bliżej przyjrzeć to jednak jest to zwykła ale piękna jaszczurka 😁
  7. Łukasz - znam Cie na tyle, że jakoś jestem spokojny, że tu wrócisz 🙂 Musisz tylko odnaleźć kolejną ścieżkę 😂 Może to będą Łucze, a może pójdziesz po skraju poprzedniej ścieżki i będzie to coś z 1MCzZ 🙂 Trzymaj się Krokodylu 🙂
  8. To jeszcze zależy co Chcesz kupować 🙂 UAZ raczej bez cła nie przejdzie 😁
  9. No brawo i do dzieła 🙂 Zacznij od najstarszych to i chronologia będzie jakaś 🙂
  10. rk7000

    Formuła1

    Jeszcze będzie się działo. Ci co wyjechali na miękkich jeszcze będą musieli zjechać chyba.
  11. Dostałem jeszcze info od sprzedającego, że oferta na Okeana już jest nieaktualna 🤨
  12. Zegarek to składak. Dostałem takie zdjęcie od sprzedającego. Słabe ale to co ważne widać.
  13. A Zerknij dwa posty wyżej 🙂 Reklama dziwgnią... konkursu 😂
  14. Lepsza, dzięki wielkie. Jakby ktoś coś jeszcze znalazł to super - im więcej tym lepiej 🙂 Edycja Silnik forum płata dziś nieźle figle.
  15. A to sorki 😉 Przy okazji poproszę o pomoc Ciebie i każdego kto lubi pogrzebać w archiwach nie tylko polskich forów zegarkowych. Potrzebuje jak najlepsze zdjęcia zegarka a właściwie tarczy zegarka Typ 3 Czyli pierwszego narecznego radzieckiego zegarka męskiego. Zdjecia pmwasa i Krisa mam - potrzebuje innego. Chodzi mi o ten zegarek
  16. Przemek - piszesz tak jakby to był temat tabu. Jacek (Yakovlev) - były forumowicz - założył tu sporo ciekawych tematów, wiele wiedzy przekazał forumowiczom, szkoda że opuścił nasze forum. To było po gównoburzy - jednej z nielicznych w tym dziale jakie pamiętam.
  17. Oczywiście, że chodzi, wystarczyło włożyć baterie 😂 A poważnie to Mechanizm troszkę brudny był tak jak i cały zegarek ale na mechanizm tylko powietrze z gruszki wystarczyło 😁 Polerka szkła, przetarcie koperty no i pasek. 20 minut roboty. Dzięki za pomoc w zakupie 🙂
  18. Nosić się nie będzie, niestety nie ten gabaryt 😁 A co do porównania Sura-Ljuks to jest sporo podobieństw 🙂
  19. Odkopię temat Grzegorza 😂 Dzięki uprzejmości kolegi Radka wpadła dzisiaj taka rzadsza damulka 🙂 Ciekaw jestem czy wszyscy wiedzieli ze były Ljuksy damki?
  20. No to i ja się dzisiaj pochwale - jedna dama albo raczej królowa i jeden carski kolejarz 😉
  21. Stopery były w tamtych czasach i nawet były zegarki ze stoperem czyli chronografy 😉 Ale jednak Sportiwny ze stop sekundą to była tańsza opcja. Piękne nabytki Panowie brawo 👍
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.